06:20 2 min. Adam Bagiński #3 Atak kijem trzymanym oburącz
06:20 2 min. Krystian Dziubiński #61 Ostrość
09:53 2 min. Miroslav Zaťko #60 Przeszkadzanie
18:42 2 min. Filip Komorski #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:43 2 min. Martin Vozdecký #8 Natarcie
57:28 2 min. Richard Jenčík #25 Atak kijem trzymanym oburącz
60:00 2 min. Rafał Dutka #29 Ostrość
- Koniec Meczu.
- 58 min. - Pod bramką szarżował Bepierszcz ale tym razem nie zdołał pokonać Radziszewskiego, do tego ucierpiał przy tej akcji.
- 57 min. - Bagiński przed szansą po podaniu Rzeszutki, na posterunku Radziszewski.
- 56 min. - Strzał Wajdy odbija Żigardy, kontra tyszan strzał Pociechy nad bramką.
- 55 min. - Potężnie Galant z niebieskiej, łapie gumę Radzik.
- 55 min. - Strzał Svitany broni Żigardy.
- 54 min. - GOL! 5-2! Kontra gospodarzy 3 na 2, Kolusz zagrał do nadjeżdżającego na szybkości Witeckiego, który minął obrońcę i strzelił nad ręką Radziszewskiego.
- 52 min. - Zamieszanie pod bramką Radziszewskiego, w bramkę wpada Komorski i sędzia przerywa grę.
- 50 min. - Vozdecky z bulika, krążek złapał w pierwszej fazie Radziszewski ale wjechał z nim do bramki. Sędzia sprawdził wideo i szybko wskazał że nie ma gola.
- 47 min. - Z niebieskiej Dutka, odbija Żigardy.
- 45 min. - GOL! 4-2! Drzewiecki z dwóch metrów pokonał Żigardyego.
- 42 min. - GOL! 4-1! Z bliska Kolusz z podania Vozdeckyego zdobywa czwartego gola.
- 41 min. - Dutka z niebieskiej, lot krążka zmienił Kapica ale guma ląduje na siatce za bramką.

- Koniec II tercji . Strzały 23 - 23.
- 40 min. - Z niebieskiej huknął Pociecha, pewnie gumę złapał Radziszewski.
- 39 min. - GOL? 3-2? Sędzia sprawdza wideo po protestach tyszan gdyż ich zdaniem został wybity kij Żigardyego a także zawodnik przejechał przez pole bramkowe. SĘDZIA GOLA nie UZNAJE.
- 38 min. - Ponownie Bepierszcz ze środka na wysokości bulika odbija Radziszewski.
- 36 min. - Bepierszcz z nadgarstka z bulika, łapie na chwile Radzik ale wyręcza go obrońca.
- 34 min. - Cracovia nie może się przebić przez szczelną obronę gospodarzy, Wajda strzał rozpaczy zza niebieskiej przy końcówce kary Vozdeckyego odbija spokojnie Żigardy.
- 31 min. - Zamieszanie pod bramką Żigardyego, bliski zdobycia gola Słaboń ale niedokładnie trafił w krążek.
- 30 min. - Witecki groźnie między dwoma obrońcami zza nogi, odbija Radziszewski końcówką parkanu.
- 29 min, - Kisielewski ruszył na bramkę Żigardyego ale zbyt długo to trwało i bez problemu obrońca z bramkarzem sobie poradzili.
- 27 min. - Dziubiński z czterech metrów ale nie trafił w bramkę.
- 26 min - Uderzenie za bulika mocne Bagińskiego mija bramkę Radzsiszewskiego. Tychy w natarciu.
- 26 min. - Podanie zza bramki i tylko dobra reakcja kijem Radzika zapobiega groźnej dobitce.
- 24 min. - Uderzenie z nadgarstka Kotlorza minimalnie moja słupek bramki Radziszewskiego.
- 23 min. - Kubos ostro potraktował za swoją bramką Sinagla.
- 21 min. - GOL! 3-1! Piękny strzał z pierwszego krążka Bepierszcza trafił po długim rogu bramki Radziszewskiego.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Strzał Svitany odbija Żigardy a dobitka z pierwszego krążka Sinagla mija bramkę.
- 16 min. - GOL! 2-1! Rzeszutko! Podanie wzdłuż bramki tam niepilnowany gdańszczanin od razu uderzył ale efektownie odbił Radziszewski jednak dobitka była już skuteczna.
- 14 min. - GOL! 1-1 Kristek! Zagranie pod bramkę i tym razem Kristek się nie pomylił.
- 14 min. - Ładna akcja Kolusza z Kristkiem ale czeski napastnik będąc sam z Radziszewskim nie zdołał go pokonać strzałem z backhandu.
- 14 min. - Karny dla Cracovii, ponownie urwał się Dziubiński i był faulowany przez Pociechę zdaniem sędziego który podyktował rzut karny. Jednak jego strzał z backhandu złapała do łapaczki Żigardy.
- 13 min. - GOL! 0-1! Błąd pierwszego tyskiego ataku w przewadze, Jenczik wypuścił w uliczkę Sinagla a ten w sytuacji sam umieścił krążek pomiędzy parkanami Żigardyego.
- 8 min. - Dziubiński do Urbanowicza ale krążek po jego uderzeniu ląduje po kasku Żigardyego nad siatką otaczającą lodowisko.
- 6 min. - Dziubiński po przepychał się z Bagińskim pod bandą i sędzia odesłał ich na ławkę kar.
- 6 min. - Zatko z niebieskiej, dobrze Radziszewski.
- 4 min. - Dziubiński na przeciw bramki, uderza jednak dobrze odbija Żigardy

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#2 Petr Kuboš LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 2 2 0 2 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 5 5.00 40 40 0 0 0 0 87.50 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#12 Matúš Chovan ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Rafał Dutka PO 0 0 0 0 0 -2 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 -3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0