10:39 5 min. Jarmo Jokila #93 Wysoko uniesiony kij
10:39 20 min. Jarmo Jokila #93 Kara meczu
14:12 2 min. Michał Działo #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:35 2 min. Mateusz Danieluk #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:47 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Natarcie
28:42 2 min. Mateusz Danieluk #29 Trzymanie przeciwnika
31:41 2 min. Przemysław Michalski #69 Rzucenie na bandę
38:05 2 min. Maksim Kartoszkin #97 Atak kijem trzymanym oburącz
57:33 2 min. Alaksandr Syrej #4 Zahaczenie
Koniec meczu.
60. min - Kartoszkin pociągnął z nadgarstka. Guma odbiła się od słupka. Dobijał Salamon, ale uczynił to łyżwą. Świadomość tego ruchu spowodowała, że sędzia Wolas nie mógł zaliczyć tego trafienia.
59. min - Spokojnie grają bytomianie. Są pewni swego.
58. min - Dwie minuty karne dla Syreja. Ta kara z pewnością mocno komplikuje sytuacje nowotarżan.
55. min - Działo z niebieskiej, broni Kapica.
54. min - Z nowotarżan zesło powietrze.
53. min - GOOOL! 2:4! Danieluk z najbliższej odległości poprawia uderzenie Kartoszkina
52. min - Tymczasem Polonia radzą sobie coraz lepiej.
51. min - W grze nowotarżan brakuje błysku, który był widoczny choćby w pierwszej tercji.
50. min - Tomasik nagrał przed bramkę do Bryniczki. Ten przyłożył łopatkę kija, ale Witkowski w porę wysunął parkana.
49. min - Słupek po strzale Sulki. Witkowski może odetchnąć z ulgą.
49. min - Ładna akcja 3 na 2 w wykonaniu Polonii. Krążek po strzale Krzemienia znalazł się w
48. min - Tomasik! Ofensywne wejście defensora "Szarotek", uderzenie z nadgarstka. Witkowski odbił krążek.
47. min - Ładnie prawą stroną przedarł się Bordowski. Wjechał przed bramkę i kąśliwie uderzył. Kapica zdołał odbić gumę.
46. min - Podhale na musiku, ale brakuje im skuteczności.
45. min - Dobre tempo tego spotkania.
44. min - Kozłowski potężnie huknął. Kapica niepewnie interweniował, guma spadła mu za plecy. Ale nie wpadła do siatki.
43. min - Sporo błędów w szeregach obu ekip.
42. min - Działo uderzał z linii niebieskiej. Guma zablokowana przez Różańskiego i nowotarżanie wyprowadzili kontrę. Witkowski zdołał zamrozić krążek.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Syrej! Dobijał uderzenie Hattunena. Broni Witkowski.
39. min - Iossafov sprawdził czujność Witkowskiego. Wynik bez zmian.
39. min - Kartoszkin wędruje na ławkę kar. Szansa dla nowotarżan, by przed przerwą doprowadzić do wyrównania.
38. min - GOOOOL! 2:3! Piękna akcja bytomian. Salamon wyłożył gumę jak na tacy Bordowskiemu, a ten nie miał większych problemów z trafieniem do siatki
37. min - Teraz potężnie huknął Syrej, ale nie powtórzył wyczynu Sulki. Witkowski zdołał odbić krążek.
36. min - Rozstrzelali się zawodnicy obu ekip.
35. min - GOOOOL! 2:2! Ależ szybka odpowiedź bytomian. Na listę strzelców wpisuje się Salamon. Jest dziś bardzo aktywny
35. min - GOOOOL! 2:1! Sulka uderzył potężnie i krążek przerwał siatkę.
34. min - Neupauer w sytuacji sam na sam z Witkowskim. Górą bramkarz bytomian.
34. min - GOOOL! 1:1! Piękne uderzenie bez przyjęcia w wykonaniu Maksima Kartoszkina! Kapica może wyciągnąć gumę z siatki
32. min - Przemysław Michalski wędruje na ławkę kar.
31. min - Danieluk jest już na lodzie. Gramy w pełnych składach
31. min - "Szarotki" grają w przewadze. Hattunen uderzał dwukrotnie, bez efektu bramkowego.
30. min - Neupauer jest już na lodzie.
29. min - Siły się wyrównują. Danieluk wędruje na ławkę kar. W tłoku pod bramką faulował Jaśkiewicza.
28. min - Salamon do Kozłowskiego. Ten uderzył zbyt lekko.
28. min - Neupauer odesłany na ławkę kar za natarcie. Wydawało się, że był to czysty atak ciałem.
27. min - Aktywny jest dziś także Dariusz Gruszka. Skrzydłowy nowotarżan po raz kolejny przedarł się pod bramkę Witkowskiego. Uderzył, ale bramkarz Polonii odbił gumę z najwyższym trudem.
26. min - Jaśkiewicz wrzucał z niebieskiej, gumę strącił Iossafov, ale guma minęła prawy słupek bytomskiej bramki.
25. min - Może podobać się gra Alaksandra Syreja. Nie unika twardych starć, jest dziś nie do przejścia.
24. min - Widać, że Polonia się otworzyła. Częściej sprawdzają czujność Błażeja Kapicy.
23. min - Cunik wrzucił gumę spod bandy, próba "teczowania" przez Danieluka. Broni Kapica.
22. min - Gramy w pełnych składach.
21. min - Inteligentnie zagrał Bryniczka, chciał zmieścić gumę między parkanami Witkowskiego. Ten jednak w porę je złączył i zamroził krążek.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Podhale jeszcze przez 95 sekund będzie grać w przewadze.

20. min - Hattunen wyłożył gumę Gruszcze. Polskiego skrzydłowego zablokował jednak Pastryk.
20. min - Dwie minuty karne dla Danieluka. Podhale zagra w przewadze.
19. min - Lepiej taktycznie grają nowotarżanie. Są dokładniejsi i bardziej pomysłowi.
18. min - Bordowski ładnie zawinął z nadgarstka. Kapica jest czujny.
17. min - Działo też jest już na lodzie.
16. min - Podhale w pełnym składzie. Przez moment podopieczni Marka Rączki zagrają w przewadze.
16. min - Kłaczyński z nadgarstka. Broni Kapica.
15. min - Siły na lodzie się wyrównają. Na ławce kar siedzi już Michał Działo.
14. min - Syrej! Ładny atak ciałem w wykonaniu rosłego Białorusina,
13. min - Dobrze bronią się nowotarżanie.
12 .min - Salamon! Chciał zmieścić gumę w krótkim rogu.... Zabrakło mu dosłownie kilku centymetrów
11. min - Podhale przez pięć minut będzie się bronić w czwórkę przeciwko piątce bytomian.
11. min - Jokila wysokim kijem zaatakował Bordowskiego. Pojawiła się krew, a sędziowie zdecydowali się nałożyć na Fina karę większą plus karę meczu.
10. min - Sulka wybijał krążek z własnej tercji, tor lotu krążka w neutralnej zmienił Svitac, guma skoczyła przed Witkowskim, ale ten zdołał ją odbić.
9. min - Salamon uderzył spod bandy. Kapica odbija krążek.
8. min - Bryniczka wygrał wznowienie, Hattunen od razu uderzył. Broni Witkowski.
8. min - Tomasik huknął z niebieskiej, pewna interwencja bramkarza Polonii.
8. min - Dobra próba Haverinena z niebieskiej. Witkowski łapie gumę.
7. min - Jokila! Ależ ładnie wjechał do bytomskiej tercji. Bramkarz niebiesko-czerwonych zdołał skrócić kąt.
6. min - Zdecydowanie aktywniejsi są nowotarżanie.
5. min - Polonia schowana za podwójną gardą. Bytomianie liczą na kontry.
4. min - Gruszka starał się zmieścić gumę w krótkim rogu, ale Witkowski przewidział jego zamiary i dobrze nastawił odbijaczkę.
3. min - GOOOL! 1:0! Svitac strzałem z kilku metrów nie dał szans Witkowskiemu. W ten oto sposób otworzył wynik spotkania
2. min - Teraz lewym skrzydłem wjechał Gruszka. Pociągnął z nadgarstka, ale guma podbita.
1. min - Jokila! Pierwsza strzał w wykonaniu fińskiego skrzydłowego. Było groźnie pod bramką Witkowskiego.
1. min - Zaczynamy. Pierwszy bulik dla Polonii.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#88 Mateusz Michalski LS 0 2 1 1 2 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Przemysław Michalski LS 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tempish Polonia
#41 Tomasz Witkowski B 2 2.00 40 40 0 0 0 0 95.00 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#97 Maksim Kartoszkin ŚR 1 0 0 0 1 2 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Tomasz Kozłowski ŚR 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Sebastian Owczarek LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Tomasz Pastryk PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Martin Przygodzki PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Błażej Salamon PS 1 1 1 0 2 1 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#14 Bartłomiej Stępień PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0