Rozgrywki: 2016/17 - Puchar Kontynentalny: II runda
2016-10-23
18:00
II runda / Grupa C - Tychy
0:1 Roland Hajós #7 ( Balázs Gőz #3 ) (+1) 5/4 03:36
1:1 Jaroslav Kristek #49 ( Bartłomiej Pociecha #67, Martin Vozdecký #8 ) (+1) 5/4 13:42
2:1 Michał Woźnica #14 ( Petr Kuboš #2, Adam Bagiński #3 ) (+1) 5/4 16:44
2:2 Adrián Tóth #22 ( Balázs Gőz #3, Andrew Johnston #61 ) (+1) 5/4 21:28
3:2 Martin Vozdecký #8 ( Jaroslav Kristek #49 ) 4/4 43:31
4:2 Michał Kotlorz #87 ( Kamil Kalinowski #10, Marcin Kolusz #85 ) (+1) 5/4 47:11
42:16 20 min. Bálint Magosi #82 Kara meczu za niesportowe zachowanie
42:28 2 min. Kamil Kalinowski #10 Wymuszanie kary (symulowanie)
49:42 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Trzymanie przeciwnika
60min. Koniec spotkania. GKS wygrywa 5-2 i awansuje do półfinału Pucharu Kontynentalnego. Gratulacje!
59min. GOOOOOL!!!! Kristek trafia do pustej bramki!
59min. Joe Colin z dystansu i broni Zigardy
58min. Komorski minimalnie obok słupka, Galant dobija ale Adorjan mrozi krążek
56min. Wybijają tyszanie z rytmu drużynę z Miskolca... teraz czas płynie na korzyść GKSu
55min. Kapitalnie Stefan Zigardy wyłapał krążek zmierzający prosto w okienko jego bramki. Uderzał z bliska Toth
52min. GKS w pełnym zestawieniu
50min. Miskolc zabiera się do pracy... zakotłowało się pod tyską bramką, Pociecha wystrzelił gumę na uwolnienie
48min. GOOOL!!! Michał Kotlorz precyzyjnym uderzeniem zaskoczył Adorjana! 4-2!!!
47min. Miskolc zamknięty we własnej tercji... nie ma jednak dobrych strzałów w wykonaniu GKSu
45min. Gorny trafia w słupek
44min. GOOOL!!!! Martin Vozdecky po podaniu Kristka... 3-2!!!
43min. Kara dla Kalinowskiego za... nurkowanie
43min. Ależ teraz Bartek Ciura został zaatakowany przez Magosiego przy bandzie. Będzie wykluczenie... i jest kara meczu... czakamy aż Bartek podniesie się z lodu
42min. Po raz kolejny w krótkim odstępie czasowym Węgrzy na uwolnienie
42min. Pociecha z dystansu ale za lekko by mysleć o powodzeniu tej akcji
41min. Kolusz w indywidualnej akcji... pada pod bramką rywali. Nie będzie wykluczenia
41min. Zaczynamy III tercję. Wznowienie dla Miskolca

Po drugiej tercji mamy remis 2-2.
Strzały celne 29-12

39min. Strzela Johnson jednak krążek przelatuje nad tyską bramką
38min. Kogut pod poprzeczkę, Adorjan broni barkiem
37min. Dwie próby Magosiego z linii niebieskiej
36min. Bryk indywidualnie ale nie znalazł sposobu na Adorjana
35min. Galanisz uderzał ale prosto w Zigardyego
34min. Johnson po lodzie z koła bulikowego, broni tyski bramkarz
33min. Mocno przycisnęli teraz gospodarze... drużyna Jegesmedvek w głębokiej defensywie
32min. Bagiński z Woźnicą bliscy zdobycia bramki
31min. Miskolczi trafia w słupek
30min. Z dystansu Górny, broni Adorjan
28min. Kotlorz z dystansu, tor lotu krążka zmieniał Rzeszutko
26min. Kolusz wzdłuz bramki do Bepierszcza... krążek wraca do Kolusza, ten jednak nie może nic zrobić gdyż łamie kij
25min. Strzela Kristek, Górny ale wynik bez zmian
24min. Tyszanie 5 na 3... nie potrafią pokonać Adorjana
22min. GOOL!!! Kontra gości i akcja 2 na 1... Adrian Toth strzela w krótki róg i doprowadza do wyrównania!
21min. Uderza z bliska Lada... zamieszanie pod bramką Zigardyego
21min. Wznowienie dla Miskolca

PRZERWA

Po pierwszej tercji GKS Tychy prowadzi z Miskolcem 2-1.
Strzały celne 13-4

20min. GKS nie pozwala na stworzenie groźnej sytuacji pod swoją bramką... koniec pierwszej tercji.
19min. Ciężkie chwile przed GKSem. Pociecha ukarany podwójną karą mniejszą za spowodowanie upadku a następnie rzucenie na bandę.
17min. GOOOL!!! Tyszanie wychodzą na prowadzenie! Bramkę zdobywa Michał Woźnica!!! Z niebieskiej mocno przymierzył Kubos a Woźnica jedynie zmienił tor lotu krążka czym kompletnie pozbawił Adorjana skutecznej interwencji! 2-1!!!
17min. Tyszanie bez strat w grze w osłabieniu
14min. GOOOL!!! Jaroslav Kristek doprowadza do wyrównania!
13min. Kotłuje się pod bramką Adorjana ale krążek nie przekracza linii bramkowej
13min. Kolejne przewinienie i GKS przez 53 sekundy zagra 5 na 3
12min. Gospodarze w przewadze po ataku Hajosa na Zigardyego... potężna bomba Zatki z niebieskiej w Adorjana
12min. Z dystansu Zatko, zbijał Woźnica... było blisko
11min. Kogut niecelnie z ostrego kąta
10min. Kąśliwe uderzenie Galanisza broni Zigardy
8min. Bardzo dobrze Węgrzy rozbijają tyskie ataki
6min. Dobra okazja Witeckiego. Broni Adorjan
4min. GOOL!!! Rozpracowana tyska defensywa. Hajos bez namysłu uderza w stronę bramki GKSu i Zigardy nie domyka krótkiego słupka!
2min. Gospodarze przed szansą, akcja Vozdeckyego z Kristkiem, niestety Kogut nieprzepisowo atakuje obrońcę Miskolca
1min. Tyszanie szybko odpowiadają, jednak Leppanen wybija poza taflę. Będzie kara.
1min. Zaczynamy, wznowienie dla GKSu ale przed szansą Węgrzy. Zigardy kapitalnie broni strzał Galanisza

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację ze spotkania GKSu Tychy z DVTK Jegesmedvek Miskolc.