05:24 2 min. Martin Vozdecký #8 Wysoko uniesiony kij
07:11 2 min. Jaroslav Kristek #49 Rzucenie na bandę
07:26 2 min. Sašo Rajsar #81 Wysoko uniesiony kij
18:30 2 min. Michał Woźnica #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:50 2 min. Adam Bagiński #3 Atak kolanem
39:57 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Wysoko uniesiony kij
40:20 2 min. Kamil Kalinowski #10 Zahaczenie
42:08 2 min. Nejc Berlisk #28 Przeszkadzanie
51:54 2 min. David Rodman #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:23 2 min. Bartosz Ciura #6 Przeszkadzanie
55:31 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Rzucenie na bandę
Koniec tego meczu. Dwa punkty wędrują na konto Słoweńców, oczko dla tyszan.
62. min - GOOOL! 1:2! Mamy złotego gola dla ekipy z Jesenic! Manfreda uderzył z nadgarstka, niezbyt pewna interwencja Żigardiego i krążek wtoczył się do bramki.
61. min - Kristek! Dobrze pociągnął z nadgarstka. Us broni.

Mamy dogrywkę, rozgrywaną systemem 4 na 4 .

60. min - Koniec III tercji.
60. min - Szkoda, ze Galant nie zdecydował się na strzał, tylko na dogranie do Bagińskiego. Ten drugi też mógł uderzać. Byłaby wygrana w regulaminowym czasie gry.
59. min - Trener Nik Zupančič prosi o czas. I zdejmuje z bramki Usa. Gra va banque.
59. min - Jezovšek! Dobry, kąśliwy strzał. Broni Żigardy.
59. min - Obie drużyny bez wiary, chyba chcą dotrwać do dodatkowego czasu gry.
58. min - Dwie minuty do końca, zaczyna pachnieć dogrywką.
58. min - Gramy w pełnych składach.
58. min - To właśnie ten tercet, wspomagany przez Żigardiego, przetrzymał ten ciężki okres.
57. min - Ależ walczą trójkolorowi. Agresywna gra w defensywie w wykonaniu Zatki, Kotlorza i Kristka.
56. min - Kolejne wykluczenie dla tyszan. Słoweńcy przez 110 sekund zagrają w podwójnej przewadze.
56. min - Kara dla Ciury. Błąd 24-letniego defensora.
55. min - Teraz drobna wymiana uprzejmości między Pance a Brykiem.
54. min - Rodman jest już na lodzie.
54. min - Kogut! Ładne uderzenie z lewego bulika. Broni Us.
53. min - Zatko z korytarza międzybulikowego. Niecelnie.
52. min - Będzie szansa dla tyszan. Rodman odesłany na ławkę kar.
52. min - Akcja Słoweńców 2 na 1. Brus wzdłuż bramki do Kalana. Ten nie trafia do odsłoniętej bramki.
51. min - Gramy w pełnych składach.
51. min - Groźnie pod tyską bramką. Żigardy broni i mrozi krążek!
50. min - Dobrze bronią się tyszanie. Oddalają zagrożenie od własnej bramki.
49. min - Dwie minuty karne dla Komorskiego za spowodowanie. Ale trzeba przyznać, że słoweński zawodnik sporo dołożył od siebie.
48. min - Sporo nerwowości. Może trener tyszan powinien poprosić o czas?
47. min - Z drugiej jednak strony podopieczni Jirziego Szejby popełniają wiele prostych błędów.
46. min - Tyszanie oddali od rywali dwa razy więcej strzałów. Póki co jest remis.
45. min - Gramy w pełnych składach.
44. min - Co tu dużo mówić, tyszanie słabo rozgrywają przewagi.
43. min - Kara dla Berliska. Szansa dla tyszan, by ponownie wyjść na prowadzenie.
43. min - Zaczyna robić się nerwowo.
42. min - GOOOL! 1:1! Oraze uderzeniem z niebieskiej pokonuje Żigardiego. Austriacki defensor zmieścił gumę między parkanami czeskiego golkipera.
41. min - Niepotrzebne wykluczenie złapane przez Kamila Kalinowskiego. Komplikuje się sytuacja tyszan. Przez blisko 100 sekund zagrają w podwójnym osłabieniu.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę. Tyszanie w osłabieniu.

40. min - Kara dla Bepierszcza.
40. min - GOOOL! 1:0! Jaroslav Kristek otwiera wynik spotkania, wykorzystał dobre podanie Koguta i strzałem z bekhendu trafił do siatki
40. min - Kogut wychodził na dobrą pozycję, dobry powrót obrońcy.
39. min - Kolejna szansa dla ekipy z Jesenic. Żigardy stanął na wysokości zadania.
39. min - Teraz Słoweńcy zamknęli tyszan w ich tercji. Jezovšek o krok od zdobycia bramki!
38. min - Galant! Dobre, soczyste uderzenie. Szkoda, że niecelne.
37. min - Próbują tyszanie, oddają wiele uderzeń, ale krążek nie chce wpaść do bramki strzeżonej przez Usa.
36. min - Kalinowski próbował wepchnąć krążek uderzeniem od zakrystii. To mu się nie udało.
35. min - Bagiński wyprowadził kontrę. Pociągnął z nadgarstka, ale Us nie miał większych problemów z wyłapaniem tego uderzenia.
34. min - "Bagiś" jest już na lodzie.
34. min - Słoweńcy nie założyli porządnego zamka. Dopiero pod koniec wykluczenia Bagińskiego uderzał Manfreda.
33. min - Dobra kontra Zatko do Galanta, przecięte podanie przez słoweńskiego obrońcę,
33. min - Tyszanie wybijają krążek z własnej tercji, a co za tym idzie, oddalają zagrożenie.
32. min - Teraz okazja dla gości. Ale sędzia trzyma rękę w górze, będzie kara dla tyszan. Adam Bagiński jest już w boksie.
31. min - Woźnica! Sytuacja sam na sam, ale nie zdołał pokonać Usa. Sam wcześniej forecheckingiem wywalczył krążek.
30. min - Brus! Dobrze broni Żigardy.
29. min - Teraz Kogut do Vozdeckiego. Niewiele zabrakło. Jęk zawodu na trybunach.
29. min - Bepierszcz ładnie wypuścił Koguta! Ten pociągnął z nadgarstka, ale Usa uratował słupek.
28. min - Ładna akcja Bepierszcza i Kalinowskiego, zostawili krążek nadjeżdżającemu Zatce. Dobre uderzenie z nadgarstka, broni słoweński golkiper.
27. min - Rozkręcają się tyszanie. To dobry znak.
26. min. - Kogut! Szuka dziś swojego gola. Oddaje sporo strzałów, brakuje mu odrobiny precyzji.
25. min - Pociecha wrzucił krążek na bramkę, próba zbicia przez Kristka. Niewiele zabrakło.
25. min - Kolusz! Próbował dobijać w zamieszaniu podbramkowym, ale to mu się nie udało.
24. min - Indywidualna akcja Mateusza Bepierszcza. Brakowało podniesienia krążka.
22. min - Tyszanie mają na razie problem z zawiązaniem akcji. Przegrywają też pojedynki 1 na 1.
21. min - Woźnica jest już na lodzie.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Tyszanie przez 30 sekund zagrają jeszcze w osłabieniu.

20. min - Zatko wstrzelił krążek do tercji rywala, do gumy dojechał Kogut. Dobry strzał z prawego bulika, minimalnie niecelny.
20. min - Tyszanie dobrze się bronią.
19. min - Dwie minuty karne dla Woźnicy. Tyszanie znów zagrają w osłabieniu.
18. min - Na razie częściej strzelają tyszanie. Bilans 13-8.
17. min - Jeziorski! Us odbił krążek przed siebie, ale nie było nikogo na dobitkę,
16. min - Rzeszutko ładnie wjechał do tercji, dograł do Bepierszcza. Ten uderzył, ale słoweński golkiper był na posterunku.
15. min - Kristek dograł do Koguta, ten uderzył bez namysłu. Było groźnie. Us zdołał odbić gumę.
14. min - Ciekawostka - Us obronił już drugi rzut karny na tym turnieju. Wcześniej odbił uderzenie Pavuka.
13. min - Bepierszcz próbował uderzenia a la Peter Forsberg, ale źle wykonał ten zwód.
13, min - Berlisk faulował wychodzącego na czystą pozycję Bepierszcza. Będzie rzut karny.
12. min - Niezłe tempo gry obu ekip.Póki co bez bramek.
11. min - Kotlorz próbował chytrego uderzenia z nadgarstka. Bez powodzenia.
10 . min - Gramy w pełnych składach.
9. min - Sporo niedokładności w poczynaniach obu ekip. Niepotrzebne straty w tercji neutralnej.
8. min - Siły się wyrównują. Saso Rajsar odesłany na dwuminutowe wykluczenie.
8. min - Kristek wędruje na ławkę kar. Przez moment tyszanie zagrają w podwójnym osłabieniu.
7. min - Dobrze bronią się tyszanie.
6. min - Dwie minuty karne dla Vozdeckiego. Słoweńcy zagrają w przewadze.
5. min - Kolejne dobre interwencje Żigardiego. Dobry, wyrównany mecz.
4. min - Wrzutka Kotlorza. Broni słoweński golkiper.
3. min - Ciura! Potężnie spod niebieskiej, ale minimalnie niecelnie.
2. min - Groźnie pod tyską bramką. Dwie groźne sytuacje Słoweńców.
1. min - Pierwsza groźna akcja tyszan. Komorski pomknął lewym skrzydłem zagrał do nadjeżdżającego Jeziorskiego. Ten uderzył bez przyjęcia, ale niecelnie.
1. min - Zaczynamy spotkanie.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>