05:49 2 min. Daniel Kysela #91 Atak kijem trzymanym oburącz
11:36 5 min. Przemysław Michalski #69 Atak w okolice głowy lub szyi
11:36 20 min. Przemysław Michalski #69 Kara za niesportowe zachowanie 10min
19:20 2 min. Mateusz Adamus #38 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:22 2 min. Damian Tomasik #15 Atak kijem trzymanym oburącz
37:47 2 min. Oskar Jaśkiewicz #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:19 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:26 2 min. Mateusz Michalski #88 Rzucenie na bandę
54:26 2 min. Martin Kasperlík #82 Uderzanie kijem
57:46 2 min. Radim Haas #16 Trzymanie kija przeciwnika
Koniec. Trzy punkty dla nowotarżan.
60. min - Już tylko sekundy dzielą Błażeja Kapicę od zachowania czystego konta.
55. min - Fikrt opuścił swój posterunek. Do bramki wszedł Łazarz.
55. min - GOOOL! 4:0! Jokila podwyższa prowadzenie.
48. min - Czas ucieka, nowotarżanie pewnie zmierzają po zwycięstwo.
47. min - Neupauer jest już na lodzie.
46. min - Kolejny jałowy okres gry w przewadze.
45. min - Dwie minuty karne dla Neupauera.
45. min - Chyba jest już po meczu.
44. min - GOOOL! 3:0! Svitac znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie. Dobił gumę do pustej bramki
43. min - Dobra wrzutka Kasperlika na nowotarską bramkę. Spore zamieszanie, ale Sulka wybija krążek w odpowiednim momencie.
42. min - Teraz ładna kontra Unii. Kowalówka do Piotrowicza, ten do Daneczka, ale czeski środkowy nieznacznie się pomylił.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. "Szarotki" prowadzą 2:0.

40. min - Gramy w pełnych składach.
40. min - Huknął z niebieskiej Vosatko. Broni bardzo dobrze Błażej Kapica.
39. min - Kolejna ładna akcja nowotarżan. Gruszka z Bryniczką, ale nie ma bramki
38. min - Iossafov! Ładnie położył Fikrta na lodzie, objechał bramkę, ale nie zdołał trafić w jej odsłoniętą część.
38. min - Kara dla Jaśkiewicza. Szansa dla biało-niebieskich.
37. min - Unia stara się częściej oddawać strzały, ale Kapica nie ma większych problemów ze skutecznymi interwencjami.
36. min - Wydaje się, że to ważny krok w kierunku zwycięstwa. Oświęcimianom wyraźnie brakuje jakości. Nie grają z takim zębem, jak choćby w ostatnim meczu z GKS Tychy.
35. min - GOOOL! 2:0! Bryniczka podwyższa prowadzenie.
33. min - Podhale również nie prezentuje pełni swojego potencjału.
32. min - Zbyt frywolnie grają oświęcimianie. Nie trzymają dyscypliny taktycznej.
31. min - Gramy w pełnych składach.
30. min - Oświęcimianie grają zbyt czytelnie. Kowalówka potężnie uderzył z przestrzeni między bulikami. Kapica broni dziś bardzo pewnie.
29. min - Dwie minuty karne dla Tomasika. Kolejna szansa dla oświęcimian, by doprowadzić do wyrównania.
28. min - Przez dobrą minutę oświęcimianie zamknęli nowotarżan w ich tercji.
26. min - Pachnie drugim golem dla "Szarotek".
25. min - I jakby na potwierdzenie uderzenie Hattunena. Fiński defensor był w dobrej sytuacji, ale nie podwyższył prowadzenia.
24. min - Coraz odważniej poczynają sobie nowotarżanie.
23. min - Jaśkiewicz! Ładnie zawinął z nadgarstka. Fikrt broni na raty.
22. min - Gramy w pełnych składach.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Na ławce kar przez 80 sekund będzie odpoczywał Mateusz Adamus.
Na trybunach pojawiła się grupka 50 kibiców Unii.

20. min - Kolejna kara dla oświęcimian.
19. min - GOOOL 1:0! Nie dasz, stracisz! Unia nie wykorzystała swojej gry w przewadze. Nowotarżanie po przetrzymaniu okresu gry w przewadze wychodzą na prowadzenie. Uderzał Gruszka, Fikrt niezbyt pewnie odbił krążek.
18. min - Kasperlik! Ładnie wjechał do nowotarskiej tercji, pociągnął z nadgarstka. Kapica broni z najwyższym trudem.
17. min - Gramy w pełnych składach.
16. min - Ta przewaga w wykonaniu Unii wygląda naprawdę bardzo słabo.
15. min - Kowalówka wzdłuż bramki do Piotrowicza, ale ten drugi zablokowany przez obrońcę rywali.
15. min - Gospodarze naprawdę świetnie się bronią.
14. min - A nowotarżanie świetnie wybijają krążek.
13. min - Niedokładnie rozgrywają zamek oświęcimianie. Nie stworzyli jeszcze zagrożenia pod bramką Podhala.
12. min - Michalski odesłany do szatni. Unia przez 5 minut będzie grała w przewadze.
12. min - Brzydki faul Przemysława Michalskiego. Tabaczek długo nie podnosi się z lodu.
11. min - Kowalówka! Dobre uderzenie w wykonaniu Sebastiana Kowalówki.
10. min - Jokila! Ładnie wjechał przed bramkę rywali, oddał strzał z bekehndu, ale Fikrt go obronił. Dobitka Iossafova i gości uratował słupek. Było groźnie.
9. min - Dwa niedokładne zagrania oświęcimskich defensorów i dwa uwolnienia.
8. min. - Gramy w pełnych składach.
8. min - Kontra Unii! Tabaczek kropnął z wysokości lewego bulika, gumę na ciało przyjął Syrej.
8. min - Dobrze bronią się oświęcimianie. Póki co sprawnie wybijają krążek z własnej tercji, a co za tym idzie oddalają zagrożenie spod własnej bramki.
7. min - Potężne uderzenie Haverinena. Broni Fikrt.
6. min - Dwie minuty karne dla Kyseli. Nowotarżanie zagrają w przewadze.
4. min - Sporo prostych błędów w obu ekipach. Obie drużyny nie weszły jeszcze dobrze w ten mecz.
2. min - Na razie wzajemne badanie sił. Żaden z zespołów nie chce się otworzyć.
1. min - Zaczynamy! Bronią B. Kapica i Fikrt.

Spotkanie poprzedzi Mazurek Dąbrowskiego.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#88 Mateusz Michalski LS 0 1 0 1 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Przemysław Michalski LS 0 0 0 0 0 0 25 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#82 Martin Kasperlík LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Daniel Kysela PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0