4:2 Phillip Nasca #88 ( Szymon Marzec #71, Maciej Rompkowski #15 ) +/-
4:3 Leszek Laszkiewicz #81 ( Łukasz Nalewajka #20 ) +/-
07:34 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
32:47 2 min. Michał Sochacki #81 Atak kolanem
51:54 2 min. Adam Skutchan #27 Atak łokciem
56:34 2 min. Mateusz Gościński #11 Przeszkadzanie
KONIEC MECZU. Kominek miał świetną sytuację na wyrównanie, ale nie trafił w bramkę. Pierwsza wygrana Stoczniowca w tym sezonie na własnym lodowisku stała się faktem!
60 min- Zjechał Fucik, Nasca nie trafia do "pustaka"
59 min- Koniec kary Gościńskiego, zjechał Fucik, aby po kilku sekundach wrócić do swojej bramki.
59 min- Ostatnie dwie minuty III tercji.
58 min- Trwa ostrzeliwanie bramki Stoczniowca.
57 min- Kara dla Gościńskiego i okazja dla Jastrzębia na zdobycie bramki wyrównującej.
55 min- GOOL 4:3! Po zamieszaniu pod bramką, gumę do siatki pakuje Laszkiewicz. Będziemy mieli emocjonującą końcówkę na lodowisku w Gdańsku!
55 min- Małe przepychanki, ale obyło się bez wykluczeń.
55 min- Koniec kary Skutchana, który po wyskoczeniu z boksu kar strzelił, ale nad poprzeczką.
54 min- Próbują goście, ale "biją głową w mur".
50 min- GOOL 4:2!!! Gospodarze wyszli z kontrą, Marzec podał do Nasci, a ten pokonał Fucika.
49 min- Trwa napór gości.
48 min- Peslar wjechał przed bramkę, próbował wepchnąć krążek między parkanami Szczerby, ale nie udało mu się to.
47 min- Skutchan wyprowadził kontrę, strzelił, ale obrońca gości zdołał włożyć kij i krążek wylatuje ponad bandy.
46 min- Słupek po strzale Różyckiego. Tym razem szczęście dopisało drużynie Jastrzębia.
45 min- Ciągłe ataki gości, którzy szukają wyrównującego trafienia.
43 min- Kubes miał pusta bramkę, strzelił z niebieskiej, fenomenalny powrót Szczerby! O dużym szczęściu mogą mówić gospodarze.
43 min- Dużo walki przy bandach na początku III tercji.
42 min- Gra przerwana ponieważ z lodu nie podnosi się Kominek, który dostał potężnego "hita" od Rompkowskiego. Zawodnik gości zjechał o własnych siłach do boksu.
41 min- Laszkiewicz wjechał lewą stroną tercji, nie dał się pokonać strzałem z backhandu Szczerba.
41 min- Zaczynamy ostatnią odsłonę, wznowienie dla Jastrzębia.

Koniec II tercji. Goście na początku mocniej przycisnęli czego efektem są dwie bramki. Na III tercję zapraszamy około godz. 19:58.
40 min- Huknął z klepy Josepher, efektownie do raka Fucik.
40 min- Nasca z backhandu, pewnie łapie Fucik.
37 min- Fantastyczne nagranie do Kominka zza bramki, ale nie mamy 3 bramki dla gości.
36 min- Przycisnęli gospodarze, którzy podrażnieni stratą bramki ruszyli do ataku.
34 min- GOOL 3:2! Jastrzębie wykorzystuje przewagę. Latal strzelił z niebieskiej, odbił krążek Szczerba, ale przy dobitce Laszkiewicza był bez szans.
34 min- Gościński ostro potraktował przy bandzie Peslara, bez wykluczenia.
33 min- Mało akcji wartych odnotowania.
30 min- Kontra gospodarzy, ale strzał Gościńskiego blokuje obrońca gości.
28 min- Wróbel wjechał do tercji, wystrzelił z nadgarstka, ale wprost w Szczerbę.
28 min- Gościński próbował wyłożyć krążek Steberowi, dobry powrót obrońcy Jastrzębia.
27 min- Wyrównany okres gry, ale bez klarownych okazji.
25 min- Wsół z niebieskiej, minimalnie obok słupka.
25 min- Wjazd do tercji gości Stebera, parkanem odbija Fucik.
24 min- Błąd w obronie Peslara, wykorzystać to próbował Sochacki, kaskiem broni Fucik.
22 min- GOOL 3:1! Kulas wjechał przed bramkę i na raty pokonał Szczerbę. Mocny początek II tercji w wykonaniu gości.
21 min- Indywidualna akcja Laszkiewicza, szukał długiego słupka, ale minimalnie niecelnie.
21 min- Zaczynamy II tercję, krążek dla gości.

Koniec I tercji. Gdańszczanie na razie dominują na lodzie. Na drugą odsłonę zapraszamy około godz. 19:15.
19 min- Marzec wjechał przed bramkę z prawego skrzydła, próbował strzelić w krótki słupek, ale Fucik czujnie broni.
18 min- Ładnie zapowiadała się kontra Stoczniowca, ale liniowy odgwizdał spalonego.
18 min- Kąśliwy strzał Laszkiewicza, do raka łapie Szczerba.
16 min- GOOL 3:0! Czas dla JKH. Po tej bramce Robert Kalaber dokonał zmiany bramkarza, Zabolotnego zastąpił Fucik.
15 min- GOOL 2:0! Kantor strzelił z niebieskiej i krążek pomiędzy parkanami Zabolotnego.
15 min- Ziółkowski minimalnie obok słupka.
13 min- GOOL 1:0! Marzec dostał podanie od Rompkowskiego i wyszedł sam na sam, po pięknym zwodzie pokonał golkipera JKH.
11 min- Paś dostał podanie zza bramki, strzelił "z pierwszego", ale na posterunku Szczerba.
10 min- Wrzucenie krążka z niebieskiej przez Lehmanna, kierunek lotu próbował zmienić Nasca, ale nie udało się pokonać Zabolotnego.
8 min- Karę dla JKH odsiaduje Jakub Gimiński.
8 min- Kocioł pod bramką Szczerby, krążek jakimś cudem nie wpadł do siatki.
5 min- Strzał Marca, bez problemu odbija bramkarz gości.
4 min- Kąśliwy strzał Skutchana, rakiem łapie Zabolotny.
2 min- Słupek po strzale Nalewajki!
1 min- Laszkiewicz podał do Kominka ten strzelił, krążek po interwencji Szczerby minimalnie mija słupek.
1 min- Strzał Kominka, odbija Szczerba.
1 min- Gramy. Pierwszy krążek dla gości.
0 min- Obie drużyny już na lodzie, za chwilę zaczynamy!
Witamy z Gdańska. Znane są już składy obu drużyn na to spotkanie.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>