3:1 Bartosz Fraszko #10 ( Uładzimir Michajłau #23, Jarosław Dołęga #29 ) +/-
4:1 Kamil Paszek #9 ( Patryk Malicki #20, Lubomir Vosatko #22 ) +/-
5/5 33:33
5:1 Jan Daneček #7 ( Daniel Kysela #91, Lubomir Vosatko #22 ) +/-
(+) Daneček #7, Kysela #91, Szewczyk #17, Vosatko #22, Wanat #10
5/5 46:55
6:1 Wojciech Wojtarowicz #12 ( Łukasz Bułanowski #69, Damian Piotrowicz #32 ) +/-
57:44 2 min. Wojciech Wojtarowicz #12 Zahaczenie
57 min. - GOOOL! 7:1! Liczebna przewaga wykorzystana, strzelcem Kasperlik.
54 min. - Malicki z lewego skrzydła zagrywa przed bramkę do Paszka, ten jednak nie zdobywa kolejnego gola dla Unii.
54 min. - Goście w pełnym składzie.
48 min. - Czas dla gości.
48 min. - GOOOL! 6:1! I kolejny gol dla gospodarzy, tym razem Wojtarowicz wykorzystał swe doświadczenie i strzałem od poprzeczki trafił w sytuacji sam na sam.
47 min. - GOOOL! 5:1! Hat trick w wykonaniu Jana Daneczka! Po raz kolejny wymanewrował w sytuacji sam na sam Plaskiewicza i nie pozostawia cienia wątpliwości kto dziś jest lepszy.
46 min. - Wyrównana trzecia tercja, cios za cios.
41 min. - Rajd Adamusa, jednak koniec końców został zatrzymany przez obronę gości.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

39 min. - Unia w pełnym składzie.
38 min. - Kasperlik uderza wysoko ponad bramką.
37 min. - Kysela na ławce kar.
34 min. - GOOL! 4:1! Błąd Plaskiewicza, Paszek oddał z pozoru niegroźny strzał, a bramkarz torunian kompletnie zaskoczony dał sobie wpakować krążek do siatki.
32 min. - GOOL! 3:1! Kapitalny strzał Fraszki, minął obrońcę, uderzył z nadgarstka nie do obrony.
31 min. - Podanie na drugą stronę tafli do Kukuszkina, który uderzył z pierwszego krążka. Fikrt zdołał odbić ten strzał, kolejna dobra okazja zmarnowana przez gości.
27 min. - GOOL! 3:0! Rajd Szewczyka, który wyłożył krążek jak na tacy Janowi Daneczkowi, doświadczony czeski napastnik gospodarzy ze stoickim spokojem zwiódł Plaskiewicza i podwyższył prowadzenie Unii.
27 min. - Budzowski z nadgarstka, bramkarz gości nie był zasłonięty i złapał krążek.
25 min. - Goście w pełnym zestawieniu.
24 min. - Bezuszka z niebieskiej, ale Plaskiewicz bez trudu broni.
23 min. - Kowrach na ławce kar, Unia w przewadze.
21 min. - Pierwszy bulik w tej tercji dla Unii.

20 min. - Strzał Kyseli z okolic linii niebieskiej, małe zamieszanie pod bramką torunian, jednak obrońcy wybili krążek.
18 min. - Kontra Unii, Malicki jednak zbyt lekko, by zaskoczyć Plaskiewicza.
17 min. - Daniel Minge po raz drugi nie wykorzystał świetnej okazji, tym razem nie trafił czysto w krążek.
14 min. - Adamus z lewego skrzydła, krążek odbija się od obrońcy gości i trafia do Wojtarowicza, jednak jego strzał został zablokowany.
12 min. - Unia gra w pełnym zestawieniu.
10 min. - Goście w liczebnej przewadze.
9 min. - Kąśliwy strzał Piotrowicza, odbija Plaskiewicz.
5 min. - Minge z prawego skrzydła wydawało się, że skieruje krążek do siatki, ale Fikrt popisał się świetną interwencją.
3 min. - GOOL! 2:0! Rajd Daneczka i z najbliższej odległości pokonał Plaskiewicza. Mocny początek oświęcimian.
1 min. - GOOL! 1:0! Bułanowski wrzucił krążek w kierunku bramki gości, a Radim Haas zmienił tor lotu krążka i umieścił go w siatce.
1 min. - Pierwszy krążek dla gości.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#10 Dariusz Wanat LS 0 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#12 Wojciech Wojtarowicz LS 1 0 0 0 1 1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nesta Mires Toruń
#1 Michał Plaskiewicz B 7 7.00 42 42 0 0 0 0 83.33 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#12 Miłosz Lidtke LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Uładzimir Michajłau LS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Daniel Minge PS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Piotr Naparło PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michał Plaskiewicz B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Łukasz Podsiadło LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#82 Jakub Stasiewicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#43 Wiaczasłau Szypiła PO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Dienis Trachanow PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Piotr Winiarski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Jauhienij Żylinski LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0