30:35 2 min. Brian Lebler #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:17 2 min. Andreas Kristler #16 Ostrość
33:53 2 min. Aron Chmielewski #8 Ostrość
40:49 2 min. Aron Chmielewski #8 Rzucenie na bandę
44:20 2 min. Stefan Ulmer #20 Trzymanie kija przeciwnika
44:20 2 min. Aron Chmielewski #8 Trzymanie kija przeciwnika
45:39 2 min. Stefan Bacher #26 Atak kijem trzymanym oburącz
47:37 2 min. Adam Borzęcki #20 Zahaczenie
52:22 2 min. Paweł Dronia #12 Zahaczenie
Koniec meczu!!!
60. min. - Ogłuszające gwizdy podczas akcji Austriaków, w końvcu oddają strzał, ale Odrobny broni! 5 sekund do końca!
60. min. - Starkbaum wraca do bramki, ale tylko na chwilę.
59. min - 70 sekund do końca meczu, Austriacy grają już bez bramkarza. Spore zamieszanie i szarpaniny przed naszą bramką.
59. min - Skutecznie się bronimy, nie dopuszczając rywali do pozycji strzeleckich.
59. min - Geier mocno z ostrego kąta i spokojna interwencja Odrobnego.
58. min - Głośne wsparcie dla Polaków z trybun.
58. min - Teraz już się praktycznie tylko bronimy, wybijając krążek z naszej tercji.
56. min - Krążek trafia przed bramkę do Kolusza, Starkabum dobrze jednak skraca kąt i nasz kapitan nie miał jak strzelić.
56. min - Oberkofler niepilnowany uderza w Odrobnego, po chwili "Wiedźmin" traci kask i przerwa w grze.
55. min - Gramy w komplecie.
54. min - Długo rozgrywają krążek Austriacy w naszej tercji, ale nie potrafią dojść do czystej pozycji, w końcu strzela Lebler z ostrego kąta, lecz Odrobny jest dobrze ustawiony.
53. min - Haudum wychodził sam na sam, ale był faulowany przez Dronię, zagramy w osłabieniu.
50. min - Krążek przechodzi tuż obok naszego słupka po strzale z dystansu. Gramy w komplecie.
50. min - Skutecznie wybijamy krążek z naszej tercji.
49. min - Odrobny broni trudne strzały Schlachera i Geiera.
48. min - Kara dla Borzęckiego.
48. min - Zapała z ostrego kąta, broni Starkbaum.
48. min - Zakładamy zamek, ale nie potrafimy wypracować czystej pozycji strzeleckiej.
46. min - Kara dla Bachera, gramy w przewadze.
45. min - Kary dla Ulmera i Chmielewskiego.
45. min - Pasiut przejmuje krążek w środkowej tercji, zagrywa do Łopuskiego, ten strzela, Starkbaum odbija do boku, tam z dobitką jechał Chmielewski, ale ubiegł go jeden z obrońców!
43. min - Mocny strzał Ulmera odbija Odrobny.
42. min - Jak w masło wjechał teraz napastnik Austrii pod naszą bramkę, ale trafia w dobrze ustawionego Odrobnego!
41. min - Kara dla Chmielewskiego, to on faulował Komarka.
41. min - Atak jednego z naszych zawodników przy bandzie na Komarka, ten brzydko wpadł na bandę i zwijał się z bólu, ale zjechał o własnych siłach i udał się do szatni.
41. min - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
39. min - Ogromne zamieszanie przed naszą bramką, w końcu sędzia przerwał grę.
39. min - Malasiński do Wronki, ten jest sam przed bramkarzem, ale zdecydował się na odegranie i krążek przejęli obrońcy..
38. min - Mniej składnych akcji w ostatnich minutach.
36. min - Oba zespoły w komplecie.
36. min - Solowa akcja Wronki, ale pogubił się przed Austriacką bramką.
Czas dla Austrii.
36. min - Z okolicy bulika uderzał Hofer, Odrobny odbija odbijakiem.
34. min - Mała bójka Chmielewskiego z Ulmerenm, obaj powędrowali na ławkę kar.
34. min - Dronia świetnie wypatrzył Łopuskiego przed bramką, ten dostawia kija, ale nie trafia w bramkę!
33. min - Z ostrego kąta Bychawski i odbija Starkbaum. Austria w komplecie.
32. min - Wronka markuje strzał i zagrywa wszerz do Zapały, ten ma odsłoniętą bramkę, ale jakimś cudem krążek zdołał odbić Starkbaum!
31. min - Szansa przed Chmielewski, ale w dobrej sytuacji nie trafia w bramkę! Po chwili z metra w bramkarza trafia Kruczek, po czym miała miejsce mała szarpanina z Austriakiem. Obaj odesłani na ławkę kar.
31. min - Strzał ze środka Droni łapie Starkbaum.
31. min - Kara dla Leblera.
29. min - Austria w komplecie.
29. min - Długo rozgrywali krążek Polacy, w końcu mocno uderzył Dronia, broni Starkbaum.
27. min - Sygnalizowana kara dla Austrii, Polacy ładnie wychodzą z akcją z własnej tercji i strzał Kolusza broni bramkarz.
27. min - Dwie interwencje Odrobnego po strzałach Austriaków.
26. min - Austria w komplecie.
26. min - Pociecha z dystansu - niecelnie.
25. min - Kara dla Malasińskiego.
25. min - Strzał Borzęckiego spod niebieskiej, ale zbyt słaby, po chwili uderzał Malasiński ze środka, lecz niecelnie.
24. min - Kontra Polaków i niecelny strzał Chmielewskiego. Kara dla Schiechla.
24. min - Austriacy od początku tercji w ataku, u nas brakuje dokładności w ofensywie.
23. min - Polacy w komplecie.
22. min - Nieźle się bronimy podczas tego osłabienia.
21. min - Kara dla Borzęckiego. Austriacy od razu oddają dwa strzały, ale świetnie spisał się Odrobny!
21. min - Początek drugiej tercji.

20. min - Zamknęliśmy rywali w ich tercji. Potężnie uderzał Kruczek, ale zabrakło kogoś na dobitkę.
18. min - Ekipa z Austrii jak na razie ma problem z płynnym konstruowaniem akcji. Inna sprawa, że podopieczni Jacka Płachty dobrze grają w tercji środkowej
17. min - Kolejna szybka akcja biało-czerwonych. Wronka do Malasińskiego, bramkarz rywali zdołał nakryć krążek.
16. min - Austriacy słabo prezentują się w tej tercji. Brakuje im dokładności.
15. min - Chmielewski starał się zmieścić gumę między parkanami Starkbauma.
13. min - GOOOL! 1:0! Obrona Austriaków rozklepana przez Pasiuta i Chmielewskiego. Ten pierwszy wpisuje się na listę strzelców. BRAWO POLACY!
12. min - Komarek! Ufff. Uderzył groźnie spod bandy.
12. min - Zakotłowało się pod polską bramką. Odrobny zgubił kij.
11. min - Na szczęście wykluczenie łapią też Austriacy.
11. min - Będzie kara dla Bychawskiego.
9. min - Teraz przycisnęli podopieczni Daniela Ratuschnego. uderzał Herburger, minimalnie niecelnie.
8. min - Znów groźnie pod austriacką bramką. Chmielewski! Niewiele się pomylił.
7. min - Kolejna świetna akcja pierwszego ataku biało-czerwonych. Strzał Wronki, poprawka Malasińskiego. Starkbaum dwukrotnie skutecznie.
5. min - Niezły mecz - jak na razie oglądamy - w katowickim Spodku. Walka o każdy centymetr lodu.
4. min - Szybka kontra Polaków. Niecelne zagranie Zapały do Malasińskiego.
3. min - Teraz szansa biało-czerwonych. Z nadgarstka pociągnął Wronka, ale Starkbaum broni ten strzał.
3. min - Zapała jest już na lodzie.
2. min - Dobrze się bronimy. Wybijamy krążek z własnej tercji.
1. min - Krzysztof Zapała odesłany na ławkę kar.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Odrobny i Starkbaum.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz hokej? Masz dzisiaj swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>