2016-04-26
20:00
3. dzień / 3 kolejka
0:1 Tomasz Malasiński #16 ( Paweł Dronia #12 ) 5/5 03:54
1:1 Žiga Jeglič #8 ( Robert Sabolič #25, Sabahudin Kovačevič #20 ) (+1) 5/4 06:50
Koniec meczu!
60 min. - Dobrze się bronimy, Słoweńcy nie oddają strzałów.
59 min. - Kibice oglądają końcówkę na stojąca.
59 min. - Kara dla Droni.
59 min. - Kolejny raz dobra interwencja Radziszewskiego!
58 min. - Techniczny strzał Łopuskiego, ale prosto w bramkarza.
56 min. - Indywidualna akcja Dziubińskiego i strzał z ostrego kąta broni Kristan, podobnie jak po chwili strzał z dystansu Kruczka. W odpowiedzi uderzenie Słoweńców łapie Radzik.
54 min. - Kara dla Słoweńców za nadmierną ilość graczy na lodzie. Karę odsiaduje Kuralt.
53 min. - Dwie interwencje Radziszewskiego, pierwsza dość szczęśliwa, druga po strzale z bliska.
52 min. - Urbas uderza z półobrotu, broni Radziszewski.
51 min. - Ależ okazja Zapały! Po ładnej akcji wyjechał sam przed Kristanem, ten jednak broni jego uderzenie parkanem!
51 min. - Można się było spodziewać szaleńczych ataków Słoweńców, jednak póki co nic takiego nie ma miejsca, gra jest dość wyrównana z nieznaczną przewagą naszych rywali.
50 min. - Polacy w komplecie.
49 min. - Fantastyczna interwencja Radziszewskiego po uderzeniu Kranjca!
48 min. - Słoweńcy zakładają zamek, uderzenie Ticara nad bramką.
48 min. - Kara dla Zapały.
48 min. - Oba zespoły w komplecie.
46 min. - Trzy strzały Słoweńców, jednak nic nie wpada do bramki. Dodatkowo kara dla Kranjca.
45 min. - Kara dla Łopuskiego.
44 min. - Szybka kontra Polaków, Bagiński przed bramkę do Bepierszcza, ten strzela bez przyjęcia, ale broni Kristan.
42 min. - Słoweńcy w ataku.
41 min. - Repe z ostrego kąta, odbija parkanem Radziszewski.
41 min. - Początek trzeciej tercji.
Zmiana bramkarza u Słoweńców. Za Kroselja wchodzi Kristan.

Koniec drugiej tercji.
39 min. - GOOOL! 1:4! Spod bandy strzela Pociecha, bramkarz odbija do boku, a tam na krążek czekał Malasiński i skutecznie dobijał!
38 min. - Groźnie pod bramką Polski, Pance miał odsłoniętą bramkę, nie zdołał jednak opanować krążka.
36 min. - Kontra Polaków, ale zgubił krążek Kolusz.
35 min. Wronka zza bramki do Borzęckiego i odbija bramkarz, po chwili ponownie Wronka zza bramki, tym razem do Malasińskiego, a jego strzał z bliska zablokowany.
34 min. - Strzał z dystansu odbija Kroselj, bliski dobitki jeden z Polaków, lecz sędzia odgwizduje spalonego w polu bramkowym.
34 min. - Kara dla Hebara.
33 min. - Słoweńcy starają się odpowiedzieć bramką, jednak dobrze się bronimy.
31 min. - Dobra akcja Polaków, strzał Bychawskiego broni Kroselj, ale nie mrozi krążka, czyni to dopiero po paru sekundach, kiedy Bychawski był bliski dobitki.
29 min. - Kolejny raz broni Radzik.
29 min. - Strzał na bramkę Polaków broni Radziszewski.
28 min. - GOOOL! 1:3! Fantastyczna kontra Polaków, wyszli 3 na 2, Wronka powstrzymał uderzenie i świetnie dograł do Malasińskiego, a ten umieszcza krążek w pustej bramce!
27 min. - Bardzo dobra interwencja Radziszewskiego, po której mała szarpanina przed naszą bramką.
27 min. - Polacy w natarciu, a w Spodku Mazurek Dąbrowskiego.
25 min. - Strzał Urbanowicza z ostrego kąta odbity przez bramkarza.
25 min. - Głośny doping dla Polaków całego Spodka.
24 min. - GOOOL! 1:2! Strzał Wronki minimalnie niecelny, ale krążek odbija się od bandy i trafia do Łopuskiego, który z praktycznie zerowego kąta umieszcza gumę w bramce!
23 min. - Kara dla Słoweńców.
23 min. - Indywidualna akcja Dziubińskiego zakończona strzałem nad poprzeczką. gramy w komplecie.
22 min. - Kolejna udana interwencja Radzika i kontra Polaków zakończona uderzeniem Pasiuta.
21 min. - Strzał Kranjca broni Radziszewski.
21 min. - Zaczynamy od kary dla Borzęckiego...
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - W ostatnich sekundach minimalnie niecelnie strzela Ticar.
19 min. - Radziszewski końcówką parkana broni strzała Ograjenseka.
18 min. - Długo rozgrywają krążek Słoweńcy, w końcu strzela Urbas, ale krążek odbity od jednego z zawodników. Kontra Polaków i Chmielewski prawie wyszedł sam na sam, lecz ponownie szybszy był obrońca. Gramy w komplecie.
17 min. - Mocny strzał Urbasa z ostrego kąta łapie na raty Radzik.
16 min. - Galant bliski wyjścia sam na sam, ale został uprzedzony przez obrońcę.
16 min. - I niestety kolejna kara, tym razem za nadmierną ilość graczy na lodzie. Karę odsiaduję Urbanowicz.
15 min. - Gramy w komplecie.
15 min. - Znowu gorąco pod naszą bramką, Słoweńcy świetnie rozgrywają krążek podczas przewag.
14 min. - Kolejna świetna interwencja Radzika, tym razem po uderzeniu Jeglica.
14 min. - Spod bandy mocno strzela Kranjc, Radziszewski dobrze odbija do boku.
13 min. - Kolejna kara, tym razem dla Kotlorza.
12 min. - Spod bandy Borzęcki, ale Kroselj odbija, po chwili szansa Zapały.
11 min. - Strata Wajdy, ale naprawia swój błąd ofiarnie blokując strzał.
10 min. - Polacy w komplecie.
10 min. - Dobrze rozgrywają przewagi Słoweńcy, oddali już kilka strzałów z czystych pozycji.
8 min. - Kovacevic z dystansu i bez problemu broni Radziszewski.
8 min. - Niecelny strzał Słoweńców i kontra Galanta, zakończona celnym strzałem.
8 min. - Kara dla Urbanowicza.
7 min. - GOL! 1:1! Polacy nie wybijają krążka, po chwili nasza defensywa rozklepana i strzela do praktycznie pustej bramki.
7 min. - Mocny strzał Ticara broni Radzik.
7 min. - Kara dla Bagińskiego.
6 min. - W odpowiedzi akcja Dziubińskiego i strzał z bekhendu w bramkarza.
5 min. - Pierwszy strzał Słoweńców i broni Radziszewski.
4 min. - GOOOL! 0:1! Kolejna akcja Polaków, strzela Dronia, krążek strąca Malasiński i ten wpada do słoweńskiej bramki!
4 min. - Bychawski spod niebieskiej wysoko ponad bramką.
3 min. - Słoweńcy opanowali napór Polaków, ale dalej nie stworzyli składnej akcji.
2 min. - Strzał Wajdy przecięty i krążek przechodzi obok słupka.
1 min. - Długa akcja Polaków zakończona mocnym strzałem Zapały, niestety minimalnie niecelnym.
1 min. - Uwolnienie Słoweńców, wznowienie w tercji naszych rywali.
1 min. - Początek meczu.

Za moment początek meczu. Trwa ceremonia otwarcia.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz hokej? Masz dzisiaj swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>