22:22 4 min. Maciej Urbanowicz #92 Ostrość
22:22 5 min. Maciej Urbanowicz #92 Ostrość
22:22 20 min. Maciej Urbanowicz #92 Bójka
24:40 2 min. Bogusław Rąpała #23 Atak kijem trzymanym oburącz
30:35 2 min. Quinn Sproule #29 Przeszkadzanie
34:50 2 min. Artiom Bożko #74 Zahaczenie
48:29 2 min. Patrik Svitana #71 Zahaczenie
52:47 2 min. Samuel Roberts #4 Atak kijem trzymanym oburącz
55:01 2 min. Jared Brown #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:32 2 min. Jared Brown #11 Trzymanie przeciwnika
- 60. min - Koniec meczu! Sanok wyrównuje stan rywalizacji!
- 60. min - 1:4 - Do pustej bramki trafia Danton!
- 59. min - Guzik do Dziubka, a ten tyłem uderza wprost w bramkarza.
- 59. min - Radzik zjeżdża do boksu!
- 59. min - Kara dla Browna. Cracovia bierze czas.
- 58. min - Kontra Sanoka 3 na 1 i Danton z bliska nie potrafi celnie uderzyć.
- 56. min - Turon z daleka uderza w Missiaena. Przepychanki pod sanocką bramką.
- 55. min - Rąpała o mały włos nie wpakował krążka do własnej bramki.
- 54. min - 1:3 - Kruczek zgubił krążek we własnej tercji, przejął go Cichy, popędził na bramkę Radzika i celnie strzelił. Sanok grał w osłabieniu!
- 50. min - Kąśliwy strzał Browna, krążek leciał w światło bramki, ale Radziszewski w kapitalnym stylu złapał gumę w raka.
- 49. min - Sinagl marnuje doskonała okazję.
- 48. min - 1:2 - Cameron z prawej strony z bliska otrzymuje krążek od Browna i bez problemu umieszcza krążek w siatce
- 48. min - Vidgren z bliska ponad bramką.
- 47. min - Vidgren uderzał, a tor lotu krążka próbował zmienić Szczechura. Pewnie łapie Radziszewski.
- 46. min - Cameron tyłem do Browna, ale ten ponad bramką.
- 45. min - Po strzale Svitany krążek przejechał po linii bramkowej Sanoka. Było blisko!
- 44. min - Ponownie Kruczek, tym razem z daleka w boczną siatkę.
- 43. min - Kruczek mocno wprost w Missiaena.
- 41. min - Rozpoczynamy III tercję.

- 40. min - Koniec II tercji przy stanie 1:1. Czy w ostatniej odsłonie któraś z drużyn przechyli losy meczu na swoją korzyść?
- 39. min - Kartoszkin mając pustą bramkę przed sobą nie trafia!
- 37. min - Brown z przestrzeni międzybulikowej uderza i "Radzik" z najwyższym trudem broni parkanem.
- 36. min - 1:1 - Po ładnej wymianie krążka w przewadze Brown zza bulika niesygnalizowanym strzałem złapał Radziszewskiego na przemieszczeniu. Mamy remis!
- 35. min - Strzał Svitany parkanem broni Missiaen.
- 33. min - Cichy na szybkości wjechał w tercję Cracovii i po jego strzale krążek ląduje w raku "Radzika".
- 32. min - Bombę Sinagla ze środka odbija sanocki bramkarz.
- 30. min - 1:0 - Drzewiecki uderzał na bramkę, a Wajda z bliska strącił krążek!
- 30. min - Guzik minął obrońców Sanoka, ale jego strzał z bliska był zbyt lekki by zaskoczyć Missiaena.
- 27. min - Kartoszkin na szybkości z prawego bulika uderza w Radziszewskiego.
- 26. min - Uff.. na lodzie pojawił się Słaboń. Oznacza to, że nic poważnego się mu nie stało.
- 26. min - Kontra sanoczan, ale Brown z bekhendu uderza zbyt lekko.
- 26. min - Z prawego bulika ostro Sinagl.
- 25. min - Kolejny zawodnik w boksie akr. Tym razem przez 2 minuity odpocznie Rąpała.
- 23. min - Urbanowicz i Tuominen otrzymują kary meczu!
- 23. min - Mamy bójkę! Urbanowicz stoczył pojedynek na pięści z Tuominenem! Górą "Urban". Posypią się kary!
- 22. min - Kartoszkin obok prawego słupka, po chwili Strzyżowski nad bramką.P achnie golem dla STSu!
- 22. min - Szczechura z bliska strzela nad bramką. Trwa ostrzał krakowskiej bramki.
- 21. min - Sanok już w komplecie.
- 21. min - Obie drużyny są już na lodzie. Rozpoczynamy II tercję. Sanok jeszcze 27 sekund zagra w osłabieniu.

- 20. min - Koniec I tercji, w której nie oglądaliśmy goli.
- 20. min - Turoń uderza z niebieskiej, ale wprost w Missiaena.
- 18. min - Ostre starcie zawodników w kole środkowym. Słabooń nie podnosi się z lodu, a po chwili zjeżdża z pomocą osoby ze sztabu. Oby nie skończyło się to kontuzją.
- 17. min - Sanoczanie już w komplecie. Póki co żaden z zespołów nie potrafi wykorzystać przewag.
- 16. min - Sinagl urwał się z zamka i na szybkości minął Vidgrena. W sytuacji sam na sam jednak spudłował.
- 15. min - Guzik powalił przy bandzie Cichego, ale ten nie odniósł żadnego urazu. Zawodnik Cracovii odpocznie przez 2 minuty w boksie kar.
- 14. min - Cameron dwukrotnie sprawdził Radziszewskiego.
- 13. min - Sinagl do "Dziubka", a ten z prawego bulika mocno uderza w Missiaena. "Fryzjer" już na lodzie.
- 11. min - Strzyżowski znów na ławce kar.
- 11. min - Tarasiuk z daleka, Sliwinski próbował dobijać, ale dobrze broni "Radzik".
- 9. min - Wróbel uderza z daleka i Missiaen pewnie łapie.
- 9. min - Strzyżowski z bliska uderza wprost w Radziszewskiego.
- 8. min - Po raz kolejny Svitana sprawdził czujność Missiaena.
- 7. min - Strzał Svitany trafia w parkan sanockiego bramkarza.
- 7. min - Sanok już w komplecie.
- 5. min - Kara dla Strzyżowskiego. Cracovia łapie Sanok w zamku i już pierwsze groźne uderzenie Sinagla.
- 4. min - Dziubiński wychodzi na czystą pozycję, ale uderza obok bramki.
- 3. min - Cameron do Browna, ale ten zostaje powstrzymany przez krakowską defensywę.
- 2. min - Noworyta uderza z daleka. Missiaen łapie.
- 1. min - Rozpoczęcie meczu.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.06 42 42 0 0 0 0 92.86 58:44 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#74 Artiom Bożko PS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki LS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Rafał Dutka PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0