09:46 2 min. Patryk Gogoc #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:51 2 min. Dominik Paś #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:52 10 min. Wojciech Stachura #51 Kara za niesportowe zachowanie 10min
20:34 2 min. Adrian Parzyszek #91 Przeszkadzanie
26:30 2 min. Mateusz Zieliński #4 Atak łokciem
31:13 2 min. Michał Rybak #13 Zahaczenie
31:21 2 min. Iwo Sroka #27 Opóźnianie gry
43:55 2 min. Karol Makowski #26 Ostrość
49:14 2 min. Adrian Parzyszek #91 Ostrość
60 min - Rasikoń z niebieskiej parkanem do rogu odbija golkiper gości.
58 min - Gospodarze nie zwalniają tempa i próbują do swojego dorobku dołożyć jeszcze jakieś trafienie ale bramkarz gości blokuje dostępu do swojej bramki.
57 min - Kolejne uderzenie Rasikonia, tym razem strzałem po lodzie próbował pokonać bramkarza gości.
55 min - Rasikoń z niebieskiej, mocno ale łapie krążek Prokop.
53 min - Świetna obrona Niemczyka, mimo iż golkiper gospodarzy nie ma w dzisiejszym meczu zbyt wiele pracy to należą mu się słowa uznania za kilka świetnych obron.
52 min - GOOL 6:0 !! Parzyszek po wyjściu z ławki kar strzałem z bekhendu pokonuje Prokopa.
50 min - Parzyszek na ławce kar, szansa gości na zdobycie pierwszego trafienia.
49 min - Gryc wzdłuż bramki do Parzyszka, ale ten nie trafia w krążek.
48 min - GOOL 5:0 !! Bomba z okolic bulika Gryca i golkiper gości bez szans.
46 min - Semiannikow z niebieskiej, Radwan próbuje zmienić tor lotu krążka jednak bez efektu bramkowego.
45 min - Semiannikow z niebieskiej - obok bramki.
43 min - Kozłow do Stachury, ten mocno ale odbija Prokop.
42 min - Bryk z niebieskiej odbija Niemczyk.
41 min - Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla gości.

39 min - Gryc sam na sam z Prokopem uderza prosto w bramkarza.
38 min - Stachura do Sękowskiego ten z najbliższej odległości nie trafia do bramki.
37 min - Bibrzycki z okolic bulika, łapie Prokop.
35 min - GOOL 4:0 !! Ponownie Kowalówka popisuję się mocnym strzałem spod niebieskiej.
33 min - GOOL 3:0 !! Kowalówka z niebieskiej, Prokop bez szans.
32 min - Czy tym razem gospodarze przełamią swoją niemoc strzelecką podczas gry w przewadze? Na ławce kar Rybak.
31 min - Piper z okolic bulika - niecelnie.
30 min - Kolejna szansa Rajskiego i krążek minimalnie mija bramkę.
29 min - Koniec kary zawodnika SMSu.
28 min - Znów gospodarze nie potrafią wykorzystać liczebnej przewagi.
27 min - Kolejne wykluczenie w ekipie gości.
25 min - Bibrzycki przed bramkę do Sękowskiego, ale ten uderza prosto w bramkarza.
24 min - Strzał z nadgarstka Rajskiego trafia w spojenie bramki. Widać, że młodemu napastnikowi służy gra w jednej formacji z bardziej doświadczonymi zawodnikami.
23 min - Koniec kary Parzyszka.
22 min - Mimo gry w osłabieniu, gospodarze bliżej zdobycia kolejnego trafienia. Pohl świetnie wjechał do tercji obronnej gości jednak zamiast strzału zdecydował się odegrać krążek do Pipera co nie przyniosło zamierzonego rezultatu.
21 min - Goście po raz pierwszy w dzisiejszym spotkaniu zagrają w liczebnej przewadze.
21 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

20 min - Krężołek z okolic bulika, pewnie łapie Niemczyk.
18 min - GOOL 2:0 !! Rajski wykorzystuje podanie od Semiannikowa i gospodarze powiększają prowadzenia.
18 min - Po strzale jednego z obrońców gospodarzy krążek trafia w zawodnika SMSu i sędzia przerywa grę.
17 min - Zdecydowanie w dzisiejszym spotkaniu gra w liczebnej przewadze nie jest mocną stroną gospodarzy.
16 min - Kolejne wykluczenie w ekipie gości i po raz kolejny gospodarze szybko zakładają zamek.
16 min - Rajski wzdłuż bramki do Gryca, podanie było jednak zbyt mocne i napastnik gospodarzy nie zdążył do tego podania.
14 min - Gospodarze w ciągłym natarciu, ale zdecydowanie muszą popracować nad celnością gdyż wiele strzałów mija bramkę gości.
12 min - Mimo, iż gospodarze całą przewagę spędzili w tercji gości to nie zdołali zwiększyć swojego prowadzenia.
10 min - Pierwsza gra w przewadze gospodarzy.
9 min - Błąd w obronie gospodarz i Bryk sam na sam przed Niemczykiem bez zmiany wyniku.
7 min - GOOL 1:0!! Gryc przed bramkę do Elżbieciaka a ten strzałem obok słupka pokonuje Prokopa.
6 min - Indywidualna akcja Brka, jednak przegrał pojedynek jeden na jeden z doświadczonym obrońcą Janowa.
5 min - Kozłow mocno z niebieskiej ale jak na razie golkiper gości nie daje się pokonać.
4 min - Indywidualna akcja Kowalówki zakończona strzałem, jednak bramkarz SMSu na posterunku.
3 min - Radwan z niebieskiej odbija parkanem golkiper gości.
1 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus 400 zł! >>>
#1 Michał Elżbieciak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Szymon Niemczyk B 0 0.00 18 18 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#25 Paweł Goździewicz PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Kacper Kamieniecki PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Patryk Krężołek LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Karol Makowski PO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Jakub Musialik LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Dawid Musioł LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#2 Arkadiusz Nowak LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0