3:4 Steven Tarasuk #44 ( Nathan Sliwinski #13, Jared Brown #11 ) +/-
01:26 2 min. Paweł Kucewicz #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:33 2 min. Patryk Noworyta #55 Trzymanie przeciwnika
16:33 2 min. Marek Strzyżowski #80 Uderzanie kijem
20:47 2 min. Samuel Roberts #4 Trzymanie przeciwnika
42:53 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
48:32 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
50:33 2 min. Jared Brown #11 Uderzanie kijem
- Koniec Meczu 3-4.
- 60 min. - Gospodarze ściągnęli bramkarza, ale już nie starczyło czasu na stworzenie groźnej sytuacji.
- 59 min. - GOL! 3-4! Tarasuk w ogromnym zamieszaniu pakuje gumę do bramki!
- 58 min. - GOL! 2-4! Ładny strzał z nadgarstka Sliwinskiego trafia po krótkim rogu do bramki Radziszewskiego.
- 57 min. - Kapica z dwóch metrów, prosto w bramkarza.
- 56 min. - Kostecki wjechał do środka, jego strzał odbija Radziszewski.
- 54 min. - Z niebieskiej Noworyta, odbija spokojnie Skrabalak.
- 53 min. - GOL! 1-4! Ponownie błędy w obronie gospodarzy i po którejś z kolei dobitce gumę do bramki z bliska pakuje Urbanowicz.
- 52 min. - Biały z kontrą ze Strzyżowski, ale ten pierwszy źle podaje i kontra zmarnowana.
- 51 min. - Strzał Wajdy zbił przed bramką Svitana, odbija Skrabalak.
- 50 min. - Tarasuk z niebieskiej, odbija Radziszewski.
- 48 min. - Trzecie już wykluczenie dla Comarch Cracovii za nadmierną ilość graczy na lodzie.
- 46 min. - Maciej Kruczek huknął z niebieskiej, krążek odbija parkanem Skrabalak.
- 45 min. - Brown przymierzył zza obrońcy, ale Radzik pewnie przycisnął gumę pod pachą.
- 44 min. - Roberts wrzucił gumę z niebieskiej, spokojnie mrozi gumę w parkanach Radziszewski.
- 44 min. - Azari wjechał przed bramkę, jego strzał odbija parkanem Radziszewski.
- 43 min. - Drugi raz goście popełnili błąd i sześciu zawodników na lodzie się pojawiło. Kara techniczna.
- 42 min. - Kapica z dwóch metrów niepilnowany nie trafia w bramkę.

- Koniec II tercji. Strzały: 11 - 14.
- 40 min. - Sanoczanie przycisnęli w ostatnich minutach, Azari wzdłuż ramki do Strzyżowskiego, guma odbiła się od obrońcy i minimalnie minęła słupek Cracovii.
- 39 min. - Sproule z niebieskiej, ale zbyt lekko i obok słupka.
- 38 min. - GOL 1-3! Azari z dwóch metrów pakuje gumę pod poprzeczkę bramki Radziszewskiego.
- 36 min. - Sliwinski z okolicy bulika, Radzik wyjechał z bramki i skrócił kąt przy strzale Kanadyjczyka.
- 34 min. - Strzyżowski spod bandy, ale nie trafił w bramkę.
- 33 min. - Rompkowski z niebieskiej, łapie Skrabalak.
- 32 min. - Urbanowicz dobijał strzał Kapicy, ale przestrzelił wysoko nad poprzeczką.
- 30 min. - Kostecki objechał bramkę, próbował wcisnąć gumę do bramki Radzika, ale bezskutecznie.
- 29 min. - Salija uderzył niecelnie, krążek wyszedł przed bramkę gdzie Radziszewski wywinął orła, lecz nikt nie przejął krążka by skierować go do pustej bramki.
- 28 min. - Z niebieskiej Demkowicz, obok słupka.
- 27 min. - GOL! 0-3! Rozklepana sanocka defensywa, pogubili się totalnie gospodarze. Po trzeciej dobitce krążek do pustej bramki wpakował Guzik.
- 26 min. - Biały uderzył z wysokości bulika, ale trafił prosto w obrońcę Cracovii.
- 25 min. - GOL! 0-2! Błąd sanockiej obrony, Kapica wypatrzył Słabonia, a ten z bliska pakuje gumę do bramki.
- 25 min. - Szczęśliwie zdezorientowany Skrabalak przenosi gumę nad poprzeczką
- 24 min. - Mocny strzał Dziubińskiego z okolicy bulika, na raty łapie gumę Skrabalak.
- 23 min. - Roberts uderzył z bulika,odbija parkanem Radziszewski.
- 22 min. - Svitana z boku, ale bez problemu mrozi gumę bramkarz gospodarzy.
- 22 min. - Strzał Kruczka z niebieskiej odbija Skrabalak.

- 20 min. - Koniec I tercji. Strzały: 9 - 11.
- 19 min. - Uderzenie z bulika Dziubińskiego mrozi Skrabalak.
- 18 min. - Wrzutka Robertsa pod bramkę, spokojnie Radziszewski.
- 16 min. - Błąd Radziszewskiego przy wyprowadzaniu krążka, ale nie wykorzystuje sytuacji Strzyżowski do spółki z Cameronem.
- 15 min. - Sanoczanie w kontrataku, ale Biały zderzył się z Wiluszem i krążek przejęli goście.
- 13 min. - Akcja Cameron z Brownem 2 na 1, podanie wzdłuż bramki ale Jared Brown trafia w parkan Radzika, który jeszcze odbija się od słupka.
- 12 min. - Paczkowski nad bramką z dwóch metrów.
- 11 min. - Cameron z pierwszego krążka minimalnie obok słupka.
- 9 min. - Svitana złamał akcję do środka, jego strzał z półobrotu odbija parkanem Skrabalak.
- 8 min. - Cameron w sytuacji sam na sam, przełożył gumę na backhand ale Radziszewski nie dał się oszukać.
- 7 min. - Cameron pod bramkę ale Sliwinski nie sięgnął krążka.
- 5 min. - Svitana sama na sam ale nie trafia w bramkę.
- 4 min. GOL! 0-1! Strzał z niebieskiej Noworyty kompletnie zaskakuje Skrabalaka. Duży błąd sanockiego bramkarza.
- 4 min. - Domogała zza obrońcy, odbija parkanem Skrabalak.
- 3 min. - Sanoczanie bez udanego ataku na bramkę Radziszewskiego.
- 2 min. - Strzyżowski faulowany przez Kuczewicza, sanoczanie zagrają w przewadze.
- 1 min. - Strzał Camerona odbija Radziszewski.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

Drodzy Państwo mamy dla Was szansę na duży zarobek. System jest przez nas przetestowany i działa bardzo sprawnie i cały czas się rozwija! Wejdź i zobacz jak przez internet możesz zarobić duże pieniądze. Już tysiące Polaków skorzystało z tej metody a miliony na świecie! Kliknij tutaj i sprawdź jak możesz generować nowe dochody nie wychodząc z domu >>> (KLIK)
#33 Jason Missiaen B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Mateusz Skrabalak B 4 4.03 35 35 0 0 0 0 88.57 59:30 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#18 Mateusz Wilusz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.00 29 29 0 0 0 0 89.66 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0