08:49 2 min. Michał Woźnica #14 Wymuszanie kary (symulowanie)
18:48 2 min. Łukasz Sokół #45 Opóźnianie gry
23:30 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Uderzanie kijem
26:17 2 min. Mariusz Jakubik #61 Zahaczenie
30:08 2 min. Radosław Galant #24 Zahaczenie
34:11 2 min. Peter Tabaček #55 Uderzanie kijem
51:16 2 min. Mateusz Adamus #38 Ostrość
51:16 2 min. Radosław Galant #24 Ostrość
55:16 2 min. Lubomir Vosatko #22 Przeszkadzanie
Koniec!
60. min - 18 sekund do końca. Czas dla Unii.
60. min - Kradną cenne sekundy oświęcimianie. Tabaczek próbował szczęścia i uderzał z 30 metrów. Niecelnie.
59. min - Z bramki zjechał Kosowski.
59. min - Czas dla tyszan. Do końca spotkania 81 sekund.
59. min - Kolejny raz próba Jarosława Rzeszutki.
58. min - Tyszanie mocno rozjuszeni. Zamykają oświęcimian w ich tercji. Uderzał Łopuski, a potem Rzeszutko. Obaj niecelnie.
58. min - Zamieszanie pod bramką Unii. Guma znalazła się w siatce. Będzie analiza wideo. Sędzia Przemysław Kępa uznał, że Josef Vitek skierował gumę do siatki nogą. Nie ma bramki.
57. min - GOL! 3:2! Łopuski do Rzeszutki, a ten z najbliższej odległości pakuje gumę do siatki
56. min - Komorski! Szuka dziś gry. Kolejna świetna okazja, Fikrt staje na wysokości zadania.
55. min - Ładna akcja oświęcimian. Szewczyk do Haasa, ten do Tabaczka. Błyskawiczny strzał po lodzie, ale Kosowski zdążył złączyć parkany.
54. min - Gramy w pełnych składach.
53. min - Szukają kontaktowego gola tyszanie. W swoich poczynaniach są zbyt nerwowi. Sprawia to, że podejmują złe decyzje.
52. min - Witecki! Kąśliwie uderzył z nadgarstka. Broni Fikrt.
52. min - Obustronne wykluczenie. Na ławkę kar wędrują Adamus i Galant.
51. min - Nowotarski przed bramkę do Jakubika, ten zmienił tor lotu krążka. Guma zatrzymała się na podstawie bramki.
51. min - W końcu tempo spotkania i jego poziom może się podobać.
50. min - Tabaczek wjeżdżał do tercji i był faulowany przez jednego z tyskich defensorów. Stracił nie tylko kij, ale również i rękawice.
49. min - Ważny krok oświęcimian, który może przybliżyć ich do zwycięstwa.
48. min - GOL! 3:1! Modrzejewski uderzył z linii niebieskiej i zaskoczył zasłoniętego Kosowskiego
48. min - Woźnica jest już na lodzie.
47. min - Bezuszka do Wojtarowicza.
46. min - Dwie minuty karne dla Woźnicy. Szansa dla oświęcimian, by podwyższyć prowadzenie.
46. min - Sokół z bekhendu i Fikrta uratował słupek.
45. min - Bepierszcz! Po podaniu Bryka od razu zdecydował się na strzał. Fikrt broni to uderzenie.
45. min - Rzeszutko przedarł się przez zasieki obronne oświęcimian. Zatrzymał go dopiero Michał Fikrt.
45. min - W końcu ten mecz nabrał rumieńców.
44. min - Gabryś w ostatniej chwili zablokował Komorskiego.
43. min - Kolarz z korytarza między bulikami. Niewiele się pomylił.
42. min - Znów Szewczyk! Tym razem po wygranym buliku uderzył nad bramką.
42. min - Szewczyk dostał dobre podanie od Tabaczka. Wypalił, ale dobrze interweniuje Kosowski.
41. min - Tabaczek! Miał dobrą szansę, aby podwyższyć prowadzenie. Kosowski zdążył się przemieścić.
41. min - GOL! 2:1! Kowalówka spod bandy do Wojtarowicza, a ten strzałem z nadgarstka pokonuje Kosowskiego.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

39. min - Zrobił się mecz. Będą jeszcze emocje.
38. min - GOL! 1:1! Haas dynamicznie wjechał w tyską tercję, mijając Dawida Majocha i Łukasza Sokoła. Gdy był przed Kosowskim, oddał gumę do Szewczyka. Ten dopełnił formalności i posłał gumę do siatki. Zapachniało dobrym hokejem.
37. min - Sokół z niebieskiej! Broni Fikrt.
37. min - Tabaczek jest już na lodzie.
36. min - Nie układa się gra przewagach zawodnikom z Tychów. Kysela dwukrotnie wybija krążek.
35. min. - Rzeszutko z bliska! Barkiem obronił ten strzał.
35. min. - Dwie minuty karne dla Tabaczka.
34. min - Komorski ładnie zaatakował ciałem Szewczyka.
33. min - Galant po wyjściu z ławki kar miał sytuację na gola. Vitek zostawił mu krążek, a ten uderzył z pełnego zamachu. Fikrt wyłapał krążek.
33. min - Gramy w pełnych składach.
33. min - Potężne uderzenie Bezuszki. Kosowskiego wyręczył Gazda, podbijając krążek.
32. min - Seria błędów oświęcimian. Pusta bramka. Sokół o moment za późno podał do Rzeszutki. Ten został zablokowany.
31. min - Będzie kara dla Galanta. Szansa dla oświęcimian na wyrównującego gola.
29. min - Adamus oddał niesygnalizowany strzał. Kosowski odbija gumę przed siebie. Próba dobitki, zablokowana.
29. min - Jakubik jest już na lodzie. Gramy w pełnych składach.
28. min - Zatrzeszczały bandy. Chyba najładniejszy atak ciałem w tym meczu. Kysela ostro potraktował Kartoszkina.
28. min - Sporo podań, ale raptem tylko dwa uderzenia. Hertla i Gazdy.
27. min. - Kara dla Mariusza Jakubika.
26. min - Rozkręcają się tyszanie. Komorski strzałem od zakrystii próbował zaskoczyć Fikrta.
26. min - Galant! Miał dobrą okazję na podwyższenie prowadzenia. Dobijał wprost... do raka oświęcimskiego bramkarza.
25. min - Bezuszka źle wybijał krążek, gumę przejął Kolarz. Mocne uderzenie, ale dobra interwencja bramkarza Unii.
24. min - Tyszanie w przewadze. Na ławce kar Sebastian Kowalówka. Walczył o krążek z Koluszem.
23. min - Łopuski nieprzyjemny strzał z nadgarstka. Fikrt zdołał go odbić.
22. min - Szewczyk sprawdził czujność Kosowskiego. Niezły strzał z lewego bulika.
21. min - Kontra tyszan zakończona soczystym uderzeniem Łopuskiego. Fikrt broni ten strzał.
21. min - Przez 48 sekund sekund oświęcimianie zagrają jeszcze w przewadze. Na ławce kar przebywa
21. min - Zaczynamy drugą tercję. Krążek dla biało-niebieskich.

20. min - Oświęcimianie zbyt długo rozgrywają krążek. Można było oddać ze dwa strzały.
19. min - Sokół odesłany na ławkę kar za celowe zamknięcie krążka w rękawicy.
19. min - Woźnica! Kąśliwe uderzenie, ale oświęcimski golkiper końcówką parkana zdołał odbić krążek.
18. min - GOL! 0:1! Kolusz po ładnej indywidualnej akcji znalazł sposób na Michała Fikrta. Przewrócił się i zdołał posłać gumę w długi róg.
18. min - Bepierszcz sytuacja sam na sam. Broni Fikrt!
17. min - Teraz uderzał Ciura. Fikrt zdołał odbić ten strzał, ale również dobitkę Witeckiego.
16. min - Kolarz! W końcu soczyste uderzenie z przestrzeni międzybulikowej. Fikrt ładnie obronił tę gumę prawym parkanem.
15. min - Kwadrans za nami, ale póki co nie oglądaliśmy kąśliwego strzału, dogodnej sytuacji.
14. min - Mecz póki co wygląda jak sparing. Z rzadka oglądamy strzały, pracę na bramkarzu, czy nawet ostre starcia pod bandami.
13. min - Więcej z gry mają tyszanie. Grają na krążku, starają się kombinacyjnie rozprowadzać krążek. Oświęcimianie bardzo zachowawczo. Gdy tylko jest możliwość, wybijają gumę z własnej tercji. Chyba czekają na dogodną sytuację do kontry.
12. min - Kysela ładnie zaatakował ciałem Kolusza. Akcja tyszan zastopowana.
11. min - Woźnica jest już na lodzie. Gramy w pełnych składów.
10. min - Nie klei się gra w przewadze biało-niebieskich. Żadnego kąśliwego strzału nie oddali oświęcimianie.
9. min - Woźnica odesłany na ławkę kar. Próba wymuszenia faulu.
8. min - Dużo walki, mało strzałów.
7. min - Kowalówka do rozpędzonego Daneczka, ten wjechał w tercję, ale nie zdołał oddać strzału. W porę został zablokowany przez defensora tyszan.
6. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
5. min - Adamus ładnie minął Bryka, zagrał wzdłuż bramki do Jakubika, ale ten nie do końca zrozumiał jego intencje.
4. min - Dogodnych sytuacji na razie nie oglądaliśmy.
4. min - Na razie obie drużyny próbują złapać swój rytm. Póki co inicjatywa po stronie gości.
3. min - Oświęcimska bramka została poruszona. Sędzia dość długo zwlekał z przerwaniem gry.
2. min - Fikrt zaliczył już dwie udane interwencje po strzałach Vitka.
1. min - Zaczynamy spotkanie. W bramkach Fikrt i Kosowski.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

Drodzy Państwo mamy dla Was możliwość na stały zarobek. System jest przez nas przetestowany i obecnie działa bardzo sprawnie a najważniejsze, że cały czas się rozwija! Wejdź i zobacz jak możesz przez internet zarobić. To żadna ściema! Już tysiące Polaków skorzystało z tej metody a miliony na świecie! Kliknij tutaj i sprawdź jak możesz generować nowe dochody nie wychodząc z domu >>> (KLIK)