3:6 Petr Šinágl #90 ( Michal Grman #74 ) +/-
(-) Bezuška #6, Daneček #7, Haas #16, Kowalówka #12, Vosatko #22, Wojtarowicz #21
17:44 2 min. Krystian Dziubiński #61 Ostrość
54:09 2 min. Karol Kisielewski #77 Natarcie
54:55 2 min. Rafał Radziszewski #31 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:12 2 min. Filip Drzewiecki #84 Zahaczenie
60. min - GOOOL! 3:6! Szinagl, kierując gumę do pustej bramki, stawia pieczęć na zwycięstwie krakowian
59. min - Unia bez bramkarza.
59. min - Budzowski wjechał do tercji, lecz został nieprzepisowo zatrzymany przez Drzewieckiego. Czas dla Unii. Do końca meczu 108 sekund.
58. min - Unia wciąż nie rezygnuje.
57. min - Gramy w pełnych składach.
56. min - Witek próbował szybko wznowić akcję, lecz wybił krążek na uwolnienie.
56. min - Zbyt dużo podań, zbyt mało strzałów.
55. min - Unia przez 73 sekundy w podwójnej przewadze.
53. min - Bezuszka potężnie z niebieskiej. Guma odbiła się od bandy za bramką. Wyszła na pole bramkowe. Kowalówka nie zdołał jej dobić.
52. min - Wanat wjechał do krakowskiej tercji, ale jego uderzenie zbyt lekkie.
51. min - Seria bodiczków, wywrotek. Żadna ze stron nie odpuszcza.
50. min - Daneczek! Ależ zabawił się z krakowskimi zawodnikami. Efektownie to wyglądało!
49. min -
48. min - "Pasy" starają się utrzymać korzystny wynik i grać uważnie w obronie
47. min - Kisielewski wzięty w kleszcze przez Piotrowicza i Haasa.
45. min - GOOOL! Novajovsky z niebieskiej uderzył krążek. Tor lotu krążka zmienił Urbanowicz i guma wylądowała w siatce.
44. min - Teraz Cracovia przycisnęła. Witek musiał się wykazać.
43. min - Oświęcimianie chcą jak najszybciej wyrównać.
42. min - Radziszewski odbił krążek, do którego dopadł Kowalówka. Efektownie objechał bramkę,a ale
41. min - Zaczynamy trzecią tercję.

39. min - GOOOL! 3:4! Pasiut dobija krążek do oświęcimskiej bramki i wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
37. min - Gębczyk wprasował w bandę Urbanowicza. Nieźle gra dzisiaj ten młody obrońca.
36. min - Teraz Gabryś z niebieskiej. Guma w raku Radziszewskiego.
36. min - Błyskawicznie chciał odpowiedzieć Haas. Uderzył z pełnego zamachu, ale Radziszewski zdołał odbić krążek.
35. min - GOOOOL! 3:3! Kapica doprowadza do wyrównania. Ależ powrót po kontuzji notuje ten 23-letni skrzydłowy
35. min - Drzewiecki sam na sam z Witkiem. Oświęcimskiego bramkarza zdążył zaasekurować jeszcze powracający Gębczyk.
33. min - Nie oszczędzają się obie ekipy. Sporo walki.
32. min - Wojtarowicz do Kowalówki, ale ten drugi nieczysto trafił w krążek.
31. min - Kapica przed dobrą okazją. Broni Witek.
30. min - Słabo radzą sobie dzisiaj sędziowie. Gwizdy na trybunach pod ich adresem.
29. min - GOOOL! 3:2! Ale co się odwlecze... Strzał Fiedora z niebieskiej podbity przez krakowskiego obrońcę, a następnie odbity przez bramkarza. Szewczyk podjechał do gumy i posłał ją do siatki
29. min - Wywrotkę na linii niebieskiej zaliczył Kruczek. Mogła pójść z tego groźna kontra.
28. min - Teraz zadziornie walczy Dziubiński. Sprowadzony do parteru.
27. min - Wymiana bodiczków między Bezuszką a Urbanowiczem.
26. min - Ucierpiał teraz Dziubiński. Nie ma faulu - oznajmia arbiter.
26. min - Gabryś z niebieskiej, była praca na Radziszewskim. Mimo to zdołał obronić ten strzał.
25. min - Kontra biało-niebieskich. Daneczek szukał Kowalówki, ale za czytelne zagranie.
25. min - GOOOL! 2:2! Szinagl do Kapicy, a ten zmieścił gumę w krótkim rogu. Mamy wyrównanie
23. min - Sporo walki w tercji neutralnej.
22. min - Teraz szansa Cracovii. Witek zdołał odbić uderzenie Szinagla.
21. min - Haas! Uderzył z przestrzeni między bulikami, ale dobra interwencja Radziszewskiego.

20. min - Gramy w pełnych składach. Oświęcimianie nie wykorzystali świetnej okazji na to, aby zejść na pierwszą tercję z dwubramkową przewagą.
19. min - Unia w przewadze.
18. min - Dziubiński dwukrotnie faulował Haasa, ale na zegarze palą się tylko dwie minuty na krakowskiego środkowego.
17. min - Kisielewski uderzał groźnie, ale broni Witek.
14. min - Wysoki pressing sprawia, że "Pasy" mają problem z zawiązaniem akcji.
13. min - Dobrze radzą sobie dziś oświęcimianie.
12. min - Aktywny jest dziś Damian Piotrowicz. Kolejny strzał oświęcimskiego skrzydłowego.
11. min - Daneczek wjechał do krakowskiej tercji, mijając rywali jak slalomowe tyczki. W porę został zatrzymany.
10. min - Ucierpiał Modrzejewski po wejściu Paczkowskiego.
10. min - Bomba Dąbkowskiego przeleciała obok słupka.
9. min - Piotrowicz kąśliwie z nadgarstka. Skuteczna interwencja Radziszewskiego.
9. min - Ładna dwójkowa akcja Wojtarowicz do Kowalówki, ten przystawia łopatkę kija, ale instynktownie broni
8. min - Wojtarowicz potężnie spod linii czerwonej. Ale parkanem broni Radziszewski.
7. min - GOOOL! 2:1! Daneczek ładnie wjechał lewym skrzydłem, zagrał do środka do Vosatki, a ten precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Radziszewskiego
6. min - Pasy próbują iść za ciosem. Szinagl do Dziubińskiego, ten w dogodnej sytuacji wprost w parkany Witka.
5. min - GOOOL! 1:1! Urbanowicz doprowadza do wyrównania.
4. min - Słaboń! Mrozi gumę Witek.
2. min - GOOOL! 1:0! Gębczyk otwiera wynik spotkania. Radziszewski przepuścił gumę między parkanami.
2. min - Szewczyk założył ciało Maciejewskiemu. Efektownie to wyglądało.
1. min - Zaczynamy.

UWAGA: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus 400 zł! >>>
#37 Michal Fikrt B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 5 5.22 35 35 0 0 0 0 85.71 57:26 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#16 Radim Haas ŚR 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Patryk Malicki LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Damian Piotrowicz LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Lukáš Popela LO 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Maciej Szewczyk PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Lubomir Vosatko LO 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Dariusz Wanat ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz LS 0 1 1 0 1 -2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.00 27 27 0 0 0 0 88.89 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski PO 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0