Rozgrywki: 2015/16 - Puchar Kontynentalny: II runda
2015-10-23
19:30
II runda / Grupa C - Tychy
1:0 Adam Bagiński #3 ( Radosław Galant #24 ) 5/5 00:29
2:0 Jaroslav Hertl #71 ( Bartłomiej Pociecha #67, Jarosław Rzeszutko #13 ) 5/5 01:21
3:0 Bartłomiej Jeziorski #91 ( Josef Vítek #73, Michał Kotlorz #87 ) 5/5 02:02
4:0 Kamil Kalinowski #10 ( Mateusz Bepierszcz #77, Filip Komorski #5 ) 5/5 02:18
13:0 Adam Bagiński #3 ( Radosław Galant #24, Michał Kotlorz #87 ) 5/5 38:16
14:0 Filip Komorski #5 ( Mateusz Bepierszcz #77, Kamil Kalinowski #10 ) (+1) 5/4 44:19
15:0 Radosław Galant #24 ( Dawid Majoch #15 ) 5/5 45:39
16:0 Mikołaj Łopuski #82 ( Patryk Kogut #21 ) 5/5 45:56
17:0 Jarosław Rzeszutko #13 ( Mikołaj Łopuski #82, Patryk Kogut #21 ) 5/5 46:31
18:0 Kamil Kalinowski #10 ( Jaroslav Hertl #71, Filip Komorski #5 ) 5/5 47:42
19:0 Maksim Kartoszkin #97 ( Michał Kotlorz #87, Josef Vítek #73 ) 5/5 50:26
20:0 Bartłomiej Jeziorski #91 ( Josef Vítek #73, Maksim Kartoszkin #97 ) 5/5 50:37
21:0 Filip Komorski #5 ( Mateusz Bepierszcz #77, Michael Kolarz #33 ) (+1) 5/4 51:17
22:0 Filip Komorski #5 ( Mateusz Bepierszcz #77 ) 5/5 51:32
23:0 Bartłomiej Pociecha #67 ( Jaroslav Hertl #71, Radosław Galant #24 ) 5/5 52:14
24:0 Bartłomiej Pociecha #67 ( Adam Bagiński #3, Dawid Majoch #15 ) (+1) 5/4 52:56
56:45 2 min. Kamil Kalinowski #10 -
Serwer nie wytrzymał naporu informacji. Spiker zawodów również :) Dodajmy, że tyszanie wygrywają 26:0. PO 14. bramce nastąpiła zmiana bramkarzy w ekipie Partizana. Milana Lukovicia zastąpił Matija Ganić.

42 min. - Tyszanie nie wykorzystują obu okresów gry w przewadze.
41 min. - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40 min. - Będzie jeszcze jedno wykluczenie dla bramkarza. Tyszanie zaczną trzecią tercję w podwójnej przewadze. Tak będą grać przez 38 sekund.
39 min. - Dla odmiany kara dla serbskiego zespołu. Ristić odpocznie przez dwie minuty.
38 min. - GOOOL! 13:0! Bagiński i mamy trzynastą bramkę
37 min. - GOOOL! 12:0! Bepierszcz "przestrzelił" serbskiego golkipera.
36 min. - GOOOL! 11:0! Kartoszkin popisał się przepiękną indywidualną akcją. Obrócił się przed bramkarzem i posłał gumę tuż obok słupka
35 min. - Znów na ławkę kar wędruje Jeziorski. Trochę niepotrzebne wykluczenie.
35 min. - Rzeszutko! Minimalnie niecelne uderzenie.
34 min. - Ładna akcja pierwszego ataku. Bagiński uderzał, Luković odbił gumę.
33 min. - Kamazec udaje się na ławkę kar.
31 min. - Akcja Serbów! Spalony.
31 min. - Dwie minuty karne dla Jeziorskiego.
29 min. - Luković po takim spotkaniu będzie leczył zakwasy przez co najmniej tydzień.
28 min. - Komorski! Jego uderzenie zatrzymało się na słupku.
27 min. - Ależ oblężenie posterunku Lukovicia, który zwija się jak w ukropie.
27 min. - Brkusanin na ławce kar. Kolejna szansa dla tyszan
25 min. - GOOOL 10:0! Akcję Łopuskiego i Vitka strzałem do pustej bramki finalizuje Rzeszutko!
24 min. - Tyszanie nie zwalniają tempa. Mają apetyt na kolejne gole.
23 min. - GOOOL! 9:0! Ależ piękne trafienie Mateusza Bepierszcza. Przejechał między defensorami jak pociąg pospieszny, a potem wypalił w okienko.
22 min. - Dwie minuty karne dla Hertla.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę. W tyskiej bramce doszło do zmiany. Sztefan Żigardy opuścił swój posterunek. W jego miejsce wszedł Kamil Kosowski.

20 min. - To im się jednak nie uda. Uderzenie Bryka, trącone przez któregoś z gospodarzy broni Luković.
19 min. - Dwie minuty karne dla Miticia. Co to oznacza? Ano mniej więcej tyle, że trójkolorowi mogą jeszcze przed przerwą zdobyć dziewiątego gola.
18 min. - Akcja tyszan, zakończona strzałem Koguta. Dobra interwencja Lukovicia.
15 min. - Pociecha! Jego strzał spod linii niebieskiej zatrzymał się na słupku.
14 min. - Tyscy napastnicy z łatwością wjeżdżają do tercji Partizana. Wszystkich strzałów nie sposób opisać. Dzieje się na Zimowym.
12 min. - GOOL! 8:0! Hertl pewnie wykorzystuje najazd. Uderzył krążek bekhendem pod samą poprzeczkę
12 min. - Rzut karny dla tyszan podyktowany za trzymanie kija przeciwnika. Tak przynajmniej wyjaśnił to spiker zawodów.
11 min. - Pierwszy strzał w wykonaniu Serbów. Uderzał Nenad Raković.
11 min. - GOOOL! Ależ ładna akcja Maksima Kartoszkina, który swobodnie przejechał między obrońcami i wpakował gumę do siatki.
8 min. - Suną ataki tyszan na serbską bramkę.
7 min. - GOOOL! Kamil Kalinowski i mamy 6:0! Gol padł w momencie wejścia na lód Radosława Galanta.
5 min. - Dwie minuty karne dla Galanta.
5 min. - Serbowie wyglądają, jakby już mieli dość.
4 min. - Mamy dopiero początek spotkania, a już szkoda nam serbskiego bramkarza, który już w tym meczu będzie musiał solidnie się napocić.
3 min. - Coś mi się wydaje, że realizatorzy TVP Sport nie zdążyli wyemitować nawet powtórek.
2 min. - Tyszanie rozjechali Serbów niczym walec drogowy. W ciągu 78 sekund zaaplikowali im kolejne cztery bramki. Po trafieniu na 4:0 ich trener Nikola Bera poprosił o czas.
1 min. - GOOOL! Pierwsza okazja GKS-u i od razu gol. Galant do Bagińskiego, a ten świetnym strzałem z nadgarstka pokonał Lukovicia.