20:28 2 min. Patrik Svitana #71 Atak kijem trzymanym oburącz
25:43 2 min. Peter Tabaček #55 Celowe przesunięcie bramki
28:16 2 min. Krystian Dziubiński #61 Uderzanie kijem
30:06 2 min. Kacper Guzik #10 Atak łokciem
31:28 10 min. Maciej Urbanowicz #92 Kara za niesportowe zachowanie 10min
35:58 2 min. Grzegorz Pasiut #19 Zahaczenie
39:10 2 min. Lukáš Popela #61 Opóźnianie gry
42:01 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
49:44 2 min. Lukáš Popela #61 Przeszkadzanie
51:30 2 min. Peter Tabaček #55 Trzymanie przeciwnika
51:30 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Ostrość
60 min. - GOOOL! 1:3! Urbanowicz stawia pieczęć na zwycięstwie krakowian.
59 min. - Czas ucieka, Cracovia pewnie zmierza do zwycięstwa, oddalając grę z własnej tercji.
58 min. - Wkrótce oświęcimianie zapewne próbować ściągnąć bramkarza.
57 min. - Drobna wymiana uprzejmości między Tabaczkiem a Kruczkiem. Obyło się bez kar.
55 min. - Kowalówka z bulika, pewna interwencja Radziszewskiego.
55 min. - Oświęcimianie nie rezygnują, ale widać, że w ich poczynaniach brakuje już tej zadziorności, którą imponowali w dwóch poprzednich odsłonach.
54 min. - Nie podoba się oświęcimskim kibicom praca Patryka Pyrskały. Rzeczywiście, arbiter nie jest dzisiaj konsekwentny.
53 min. - Szinagl! Ależ groźny jest dzisiaj czeski skrzydłowy. Dobre uderzenie z nadgarstka, ale świetnie interweniuje Fikrt.
52 min. - Obustronne wykluczenie. Tabaczek i Urbanowicz lądują na ławkę kar. Obaj mocno protestują.
51 min. - GOOOL! 1:2! Szinagl uderzeniem z nadgarstka w długi róg znalazł sposób na Fikrta. Cracovia prowadzi.
50 min. - Kara dla Popeli.
49 min. - Zaczyna w Oświęcimiu pachnieć dogrywką. Tak
48 min. - Urbanowicz szukał długiego rogu, Fikrt dobrze interweniuje.
46 min. - Wanat! Popisowa akcja 20-letniego środkowego, który mijał krakowskich zawodników jak slalomowe tyczki. Zabrakło tylko wykończenia.
45 min. - Goście w komplecie.
44 min. - Unia w przewadze, ale na razie nie potrafi założyć zamka.
43 min. - Błąd przy zmianie i kara techniczna dla Cracovii.
42 min. - Unia w pełnym składzie.
42 min. - Szinagl próbował umieścić gumę w krótkim rogu. Niewiele się pomylił
41 min. - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40 min. - Kontra oświęcimian. Kowalówka wzdłuż bramki do Tabaczka, ale środkowy Unii nie trafia w dogodnej sytuacji. Mógł być gol do szatni, na dodatek zdobyty w liczebnym osłabieniu.
40 min. - Popela dwie karne minuty za opóźnianie gry. Szansa dla Cracovii, by przed przerwą wyjść na prowadzenie.
39 min. - Cracovia w pełnym składzie.
38 min. - Ponownie Gabryś. Tym razem dwie dobitki Modrzejewskiego. Krakowska bramka jakby zaczarowana.
37 min. - Gabryś z niebieskiej. Radziszewski instynktownie broni. Oświęcimianom zabrakło zawodnika na dobitkę,
36 min. - Unia kolejny raz w przewadze. Tym razem Haasa faulował Pasiut.
34 min. - Dobre spotkanie oglądamy w Oświęcimiu. Unia ofiarnie, Cracovia nie lekceważy rywala. Tempo - jak na polskie warunki - niezłe.
33 min. - Guzik już na lodzie
32 min. - 10 minut za niesportowe zachowanie dla Urbanowicza. Musiał coś powiedzieć sędziemu głównemu.
31 min. - Chamski faul Guzika na Vosatkce (bez krążka). Czech leży na lodzie i broczy krwią. Decyzja sędziego Pyrskały - 2 minuty karne.
30 min. - Daneczek wjechał do tercji, uderzył z nadgarstka
29 min. - Dziubiński i Popela wędrują na ławkę kar za drobną wymianę "uprzejmości".
29 min. - Przycisnęła Cracovia. Pod oświęcimską bramką mocno się kotłuje. Trzeba przyznać, że oświęcimianie mają sporo szczęścia.
28 min. - Guzik wjechał do tercji, pociągnął z nadgarstka, ale czujna interwencja Fikrta.
27 min. - Zamek w wykonaniu Pasów. Dwa groźne uderzenia Noworyty. Fikrt interweniuje z największym trudem.
26 min. - Zakotłowało się pod bramką Fikrta. Tabaczek celowo poruszył bramkę. Pachniało golem dla Cracovii.
24 min. - Szukają gry Kowalówka z Daneczkiem.
23 min. - Cracovia w pełnym składzie.
22 min. - Vosatko mógł uderzać z niebieskiej, ale zdecydował się na dogranie do Daneczka, ten podał wzdłuż bramki do Wojtarowicza, ale zabrakło wykończenia.
21 min. - Svitana dwie minuty karne. Unia zagra w przewadze.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę.

19 min. - Budzowski założył ładne ciało Urbanowiczowi. Brawa od widowni.
18 min. - Na razie więcej dogodnych sytuacji stworzyła sobie Unia.
17 min. - Teraz Wanat ładnie wjechał do tercji, następnie pociągnął z nadgarstka i pod bramką Cracovii zakotłowało się. Paszek i Malicki nie zdołali dobić krążka.
16 min. - Wrzutka Bezuszki w kierunku Daneczka, minimalnie niecelna.
15 min. - Na razie spotkanie może się podobać. Obie strony atakują, żadna nie muruje się.
14 min. - Pasy w pełnym zestawieniu.
14 min. - Kowalówka sam na sam z Radziszewskim! Ładnie kładzie bramkarza, ale krążek ląduje na słupku.
13 min. - Prosty błąd Szewczyka, kontra Pasów. Oświęcimianie w porę ją zażegnali.
13 min. - Oświęcimianie w zamku.
12 min. - Daneczek wjechał przed bramkę, ale został sfaulowany przez Wróbla. Dwie minuty karne dla krakowskiego napastnika.
11 min. - Na razie mecz może się podobać.
10 min. - GOOOL! 1:1! Szinagl doprowadza do wyrównania!
9 min. - Pasy wyraźnie rozdrażnione. Suną ataki na oświęcimską bramkę.
8 min. - GOOOL! 1:0! Daneczek wyprowadza oświęcimian na prowadzenie. Ładnie wjechał do krakowskiej tercji i precyzyjnym uderzeniem zaskoczył Radziszewskiego
8 min. - Novajovsky stracił krążek na niebieskiej. Gumę przejął Budzowski i popędził na samotne spotkanie z Radziszewskim. W ostatnim akordzie akcji został sfaulowany przez Novojovskiego. Dwie minuty karne dla krakowskiego obrońcy.
7 min. - Cracovia w natarciu. Dwa uderzenia z bekhendu Szinagla i Dziubińskiego. Broni Fikrt.
7 min. - Teraz Malicki! Jego strzał o centymetry minął lewy słupek bramki Radziszewskiego.
6 min. - Szewczyk dobrze uderzył z nadgarstka, czujna interwencja Radziszewskiego.
5 min. - Domogała wjechał do oświęcimskiej tercji i stracił równowagę . Był chyba faulowany.
4 min. - Svitana! Przestrzelił Fikrta, ale krążek zatańczył na linii bramkowej. Następnie wybił go Bezuszka.
4 min. - Teraz Budzowski wjechał do tercji, uderzył z
nadgarstka, pewna interwencja Radziszewskiego.
2 min. - Na razie sporo gry w tercji neutralnej.
1 min. - Zaczynamy.

Kibice Unii wywiesili transparent Polski Związek Handlarzy Ligą. To odpowiedź za oddalenie protestu w sprawie walkowera za mecz z Ciarko PBS Bank STS Sanok.

#16 Radim Haas ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Dariusz Wanat ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.00 31 31 0 0 0 0 96.77 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0