26:34 2 min. Travis Ouellette #78 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:47 4 min. Łukasz Nalewajka #20 Ostrość
29:47 4 min. Robert Kostecki #10 Ostrość
29:47 4 min. Radosław Nalewajka #22 Ostrość
29:47 10 min. Łukasz Nalewajka #20 Kara za niesportowe zachowanie 10min
38:53 2 min. Grzegorz Rostkowski #73 Trzymanie kija przeciwnika
47:17 2 min. Jason Missiaen #33 Uderzanie kijem
53:38 2 min. Marek Strzyżowski #80 Uderzanie kijem
59 min. - Z dystansu Tominen, broni Zabolotny.
58 min. - Petro uderza z metra, ale ponownie broni Missiaen.
57 min. - JKH zaciekle atakuje, ale póki co nic z tego.
56 min. - Kontra Sanoka i Danton trafia w słupek!
55 min. - Pastryk z dystansu, łapie Missiaen.
Czas dla JKH.
53 min. - Kontra Sanoka, Śliwiński do Strzyżowskiego, ten strzela i dobrze interweniuje Zabolotny.
52 min. - Bardzo dobra okazja Białego, ale jeszcze lepsza interwencja Zabolotnego!
51 min. - Kolejne strzały JKH broni Missiaen, który jest dziś bezbłędny.
50 min. - Bordowski chciał zaskoczyć Missiaena strzałem tuż przy słupku.
48 min. - Dwa strzały JKH broni Missiaen. Po chwili dobry strzał z backhandu Bordowskiego ładnie broni golkiper gości.
48 min. - Z dystansu Tuominen, odbija Zabolotny.
47 min. - Bordowski przed bramką przyjął i szybko uderzył, jednak tuż obok słupka.
44 min. - Missiaen nie opanował krążka po strzale i starał się dobić Kulas, ale ostatecznie bramkarz gości zamroził gumę.
42 min. - Kulas ładnie objechał bramkę i zagrał wzdłuż linii bramkowej do Danieluka, jednak tuż sprzed linii w ostatniej chwili krążek wybił jeden z obrońców.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
40 min. - Z kontrą wychodzi Bordowski i zdecydował się na uderzenie z klepy, jednak ponownie w środek bramki.
39 min. - Petro dość szczęśliwie dochodzi do dogodnej sytuacji strzeleckiej, ale uderza prosto w bramkarza.
36 min. - Sanok wychodzi 2 na 1, Kostecki zagrywa do Dantona, ten miał praktycznie pusta bramkę, Zabolotny już leżał, ale trafił w poprzeczkę, w efekcie krążek przejął Bordowski i pognał na bramkę, lecz będąc w bardzo dobrej sytuacji nie zdecydował się na strzał i nic z tej akcji nie wyszło.
35 min. - Salija mocno z dystansu, broni Zabolotny.
33 min. - Nie klei się gra gospodarzom.
30 min. - Dwa pojedynki bokserskie w jednym momencie, w obu udział brali bracia Nalewajkowie, a po stronie gości Sproule i Kostecki.
28 min. - Strzał Laszkiewicza odbił przed siebie Missiaen, jednak Bordowski nie zdążył z dobitką.
28 min. - Płaski strzał Bordowskiego kijem odbija bramkarz gości.
25 min. - Breault uderza z backhandu, ale zbyt słabo.
24 min. - Bzdyl po jednym z kontaktów z bandą ma problemy z ręką i udał się do szatni.
24 min. - Twarda walka, ale brakuje strzałów.
21 min. - Stantien jechał praktycznie sam na sam z Missiaenem, ale zdecydował się na podanie do Laszkiewicza i goście zdołali przerwać akcję.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
18 min. - GOL! 0:1! Mocny strzał Dantona, który powinien obronić jednak Zabolotny, ale krążek wpada do bramki!
14 min. - Danieluk uderza w krótki róg i dobrym refleksem popisuje sie Missiaen.
13 min. - Koronkowa akcja trio Laszkiewicz - Bordowski - Ł. Nalewajka, ale ten ostatni uderzył nad bramką.
11 min. - Odpowiedź JKH, piękna akcja Laszkiewicza, ale w ostatnim momencie jeden z obrońców wybija mu krążek.
11 min. - Dahlman z półdystansu, parkanem odbija Zabootny.
10 min. - Danieluk zza bramki do Kulasa, ten miał dużo czasu, jednak krążek zatrzymuje się na poprzeczce!
8 min. - Groźny strzał Ł. Nalewajki odbija bramkarz gości.
7 min. - Semrad z dystansu zza gąszczu zawodników, odbija Missiaen.
6 min. - Danton mocno z ostrego kąta, broni Zabolotny.
5 min. - Kostecki kompletnie niepilnowany, dostaje podanie przed bramką i jest sam przed Zabolotnym, ale górą golkiper JKH!
5 min. - Póki co wyrównany mecz bez żadnych wstrząsających wydarzeń wartych odnotowania.
2 min. - Strata JKH w środku, krążek przejmuje Sliwinski i strzela, ale broni Zabolotny.
1 min. - Początek meczu, krążek dla Ciarko.

Lekarz się pojawił. Gramy.

Już wiadomo o co chodzi. Brak lekarza zawodów. Czekamy..

Rozpoczęcie meczu lekko się opóźnia z póki co nieznanych nam powodów.

#29 Mateusz Danieluk LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Krzysztof Dudkiewicz PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Jakub Gimiński PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kamil Górny PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Jakub Jaworski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Tomasz Kulas PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Leszek Laszkiewicz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0