15:15 2 min. Peter Bezuška #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:42 2 min. Jakub Nowotarski #58 Trzymanie przeciwnika
28:13 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
30:47 2 min. Peter Bezuška #6 Atak kijem trzymanym oburącz
31:35 20 min. Edgars Cgojevs #71 Kara meczu
31:35 5 min. Edgars Cgojevs #71 Atak kolanem
38:39 10 min. Michał Działo #12 Kara za niesportowe zachowanie 10min
41:26 2 min. Marek Modrzejewski #77 Przeszkadzanie
41:26 2 min. Marek Modrzejewski #77 Ostrość
41:26 2 min. Sebastian Owczarek #24 Ostrość
54:25 2 min. Wojciech Wojtarowicz #21 Uderzanie kijem
Koniec.
60 min. - Teraz akcja pod bytomską bramką. Daneczek dwa strzały, Wojtarowicz jeden, Kowalówka jeden. Golkiper gospodarzy zwija się jak w ukropie.
59 min. - Modrzejewski ładnie przechwycił krążek, zagrał do Kowalówki, a ten uderzył z pierwszego krążka. Broni Landsman.
58 min. - Goście murują dostęp do własnej bramki.
57 min. - Unia w pełnym zestawieniu.
56 min. - Daneczek, wożąc gumę "kradnie" cenne sekundy.
55 min. - Obstrzał bramki Witka. Słodczyk, Przygodzki, ale nie ma bramki.
55 min. - Będą dwie minuty karne dla Wojtarowicza.
53 min. - Mecz powoli zbliża się do końca. Oświęcimianie pewnym krokiem idą w stronę zwycięstwa.
52 min. - Ładna akcja drugiego ataku przyjezdnych. Uderzenie Haasa, broni parkanem Landsman.
51 min. - Potężne uderzenie Popeli. Jak silne, tak niecelne.
50 min. - GOOOL! 2:5! Ładny kontratak oświęcimian. Wymiana krążka między Wojtarowiczem a Daneczkiem. Ten drugi pakuje gumę do siatki.
50 mim. - Teraz zakotłowało się pod oświęcimską bramką.
49 min. - GOOOL! 2:4! Ależ odpowiedź gości, minęło 12 sekund. Szybko rozbity atak gości, Daneczek wzdłuż bramki do Wojtarowicza, a ten przymierzył w długi róg, nie dając żadnych szans Landsmanowi.
49 min. - GOOOL! 2:3! Mamy kontaktowego gola. Ładna, składna akcja bytomian. Słodczyk do Cunika, a ten wzdłuż bramki do Salamona, który pokonuje Witka
49 min. - Teraz Adamus! Wjechał do tercji, poszukał strzału, ale Landsman przewidział jego zamiary
48 min. - Adamus ładnie dograł przed bramkę do Szewczyka. 26-letniego skrzydłowego uprzedził jednak Landsman i szybko nakrył gumę.
46 min. - Wanat do Szewczyka, uderzenie tego drugiego w łatwy sposób łapie Landsman.
45 min. - Oświęcimianie z łatwością wybijają gumę z własnej tercji. Koniec wykluczenia, gramy pięciu na pięciu.
44 min. - Gra w przewadze nie jest dziś mocną stroną bytomian.
43 min. - Zaiskrzyło jeszcze między zjeżdżającym do boksu Modrzejewskim a Owczarkiem. Było parę kuksańców. Obaj ukarani dwiema minutami za ostrość. "Modrzej" spędzi na ławce kar 4 minuty.
43 min. - Dwie minuty karne dla Modrzejewskiego.
42 min. - Bytomianie muszą postawić wszystko na jedną kartę, by odrobić stratę dwóch bramek.
41 min. - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

Koniec drugiej tercji.
40 min. - Kibicom Polonii nie podoba się praca arbitrów. Już po raz kolejny głośno skandują: złodzieje, złodzieje.
39 min. - Michał Działo musiał chyba ubliżyć sędziemu. Kara 10 minut za niesportowe zachowanie.
39 min. - Szewczyk zza obrońcy, broni Landsman.
37 min. - Polonia w pełnym zestawieniu.
36 min. - Za Adamusa w składzie Unii pojawił się Piotrowicz.
36 min. - Gabryś! Potężnie, ale niecelnie.
35 min. - Bezuszka wrzucał gumę z niebieskiej, zbicie krążka przez Haasa, ale Landsman jest czujny.
34 min. - Haas do Vosatki, ten uderza, ale nieprecyzyjnie.
33 min. - Bezuszka już na lodzie oświęcimianie przez prawie 4 minuty będą grac w przewadze.
32 min. - Chamskie zagranie Cgojevsa, który kolanem zaatakował Adamusa. Oświęcimski skrzydłowy zwija się z bólu. Kara meczu dla Łotysza.
31 min. - Kontra oświęcimian. Adamus do Haasa, ale jego uderzenie w ostatniej chwili podbite przez powracającego bytomskiego defensora.
31 min. - Dwie minuty karne dla Bezuszki.
29 min. - GOOOL! 1:3! Falkenhagen pokonuje Witka precyzyjnym uderzeniem spod linii niebieskiej.
29 min. - Będzie kara dla oświęcimian, za nadmierną ilość graczy na lodzie.
27 min. - Pressing w wykonaniu oświęcimian, bytomianie mają problemy.
26 min. - Czy Polonia podniesie się po trzech nokdaunach?
25 min. - GOOOOL! 0:3! Wanat do Budzowskiego, a ten po przejechaniu linii niebieskiej huknął jak z armaty. Landsman nie miał szans
23 min. - Słabo prezentuje się dziś Polonia Bytom. Gra nerwowo, unika pressingu.
22 min. - Unia już w pełnym zestawieniu.
21 min. - Zaczynamy drugą tercję. Podopieczni Dariusza Jędrzejczyka przez 41 sekund będą grali jeszcze w przewadze.

20 min. - Bytomianie w przewadze. Ale grają bez przekonania.
19 min. - Ręka sędziego w górze, a to znaczy, że będzie kara. Przez dwie minuty odpocznie Jakub Nowotarski.
19 min. - Niesamowicie komfortowa sytuacja oświęcimian.
18 min. - GOOOL! 0:2! Haas! Przepiękny indywidualny rajd czeskiego środkowego. Z łatwością ograł dwóch defensorów, a następnie bramkarza.
18 min. - Teraz prób Frąćzka. Broni Witek.
17 min. - Polonia w zamku. Cunik do Słodczyka, ten uderzył z pierwszego krążka. Witek zdążył domknąć parkany. Na dobitkę czekał jeszcze Działo.
16 min. - Wychodzący z ławki kar Demjaniuk znalazł się przed Witkiem. Był faulowany przez powracającego Bezuszkę.
15 min. - Polonia w pełnym zestawieniu.
14 min. - Bezuszka! Kropnął potężnie z przestrzeni między bulikami. Niecelne uderzenie słowackiego defensora.
13 min. - Kolejna przewaga oświęcimian. Vosatko nieczysto trafił w krążek. Bytomianie wybijają gumę i
13 min. - Całkowicie niepotrzebny faul Demjaniuka. Dwie minuty karne dla ukraińskiego napastnika.
12 min. - Lipsbergs! Uderzył potężnie z niebieskiej. Witek odbił krążek.
10 min. - Teraz przyspiesza Polonia. Witek dobrze interweniuje kijem, przerywając dobre podanie Demjaniuka.
9 min. - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
8 min. - Ale ten zamek był rozgrywany przez biało-niebieskich dosłownie na stojące. Brak jakiegokolwiek zagrożenia.
6 min. - Oświęcimianie przed szansą na podwyższenie prowadzenia. Zagrają w przewadze.
4 min. - Adamus popędził za krążkiem. Do gumy wyjechał golkiper Polonii i zdecydował się ją zamrozić.
3 min. - GOOOL! 0:1! Daneczek przejął źle wybity krążek, wjechał do bytomskiej tercji, a następnie wystawił gumę Sebastianowi Kowalówce. Oświęcimski napastnik nie dał żadnych szans Filipowi Landsmanowi.
2 min. - Oświęcimianie na razie dobrze się bronią.
2 min. - Bytomianie od samego początku ruszyli do przodu. Widać, że szybko chcą zdobyć bramkę.
1 min. - Zaczynamy spotkanie.

#27 Marcin Frączek ŚR 0 1 1 0 1 -3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński LS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#35 Dominik Kraus B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#43 Łukasz Kulik LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Filip Landsman B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Krišs Lipsbergs PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Sebastian Owczarek LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Martin Przygodzki PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Błażej Salamon LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Marcin Słodczyk ŚR 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartłomiej Stępień PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Dávid Tomečko LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Filip Uherek LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Artur Wieczorek PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
KS Unia
#39 Witold Łazarz B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 2 2.00 22 22 0 0 0 0 90.91 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0