5:0 Bartłomiej Neupauer #9 ( Robert Mrugała #77, Mateusz Michalski #88 ) +/-
01:05 2 min. Jerzy Gabryś #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
02:41 2 min. Lukáš Popela #61 Zahaczenie
11:04 2 min. Przemysław Michalski #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:00 2 min. Jarmo Jokila #93 Zahaczenie
40:40 2 min. Artur Budzowski #5 Wysoko uniesiony kij
46:55 4 min. Krzysztof Zapała #19 Wysoko uniesiony kij
53:25 2 min. Jerzy Gabryś #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:33 2 min. Jerzy Gabryś #17 Zahaczenie
58:34 2 min. Przemysław Witek #33 Spowodowanie upadku przeciwnika
60 min. - GOOOL! 5:0! Na 7 sekund przed końcową syreną pieczęć na zwycięstwie nowotarżan stawia Bartłomiej Neupauer.
60 min. - "Szarotki" przed jeszcze jedną szansą.
59 min. - Neupauer faulowany przez Witka. Dwie minuty karne dla bramkarza Unii.
59 min. - Mateusz Michalski sam na sam z Przemysławem Witkiem, ale nie wykorzystuje tej szansy.
58 min. - Popela podłączył się do akcji ofensywnej oddał strzał, ale nie mógł on zaskoczyć Ondrzeja Raszki.
58 min. - Unia w pełnym zestawieniu
57 min. - "Szarotki" ponownie w zamku, ale zbyt wolno wymieniają krążek. Chyba myślami są już przy końcu spotkania.
56 min. - Oświęcimski kapitan nacieszył się wolnością raptem przez 8 sekund. Znów wraca na ławkę kar.
56 min. - Gabryś jest już na lodzie.
55 min. - Łabuz! Znów huknął spod niebieskiej linii. Tym razem minimalnie niecelnie.
55 min. - Kotłuje się pod oświęcimską bramką. Akcja fińskiego trio - Tapio na niebieską do Haverinena, ten wrzuca gumę, którą chwilę później zbija Jokila. Obok bramki.
54 min. - Dwie minuty karne dla Gabrysia.
53 min. - Potężne uderzenie Łabuza! Witek zdążył złożyć parkany.
52 min. - Podhale spokojnie kroczy po kolejne trzy punkty.
51 min. - Gramy w pełnych składach.
50 min. - Teraz przed dobrą okazją Adamus, ale nie trafił czysto w krążek.
49 min. - Nowotarżanie raz po raz wystrzeliwują krążek.
48 min. - Ale rozgrywanie zamka idzie biało-niebieskim jak po grudzie.
47 min. - Podwójna kara mniejsza dla Krzysztofa Zapały.
45 min. - Piotrowicz leży na lodzie. Na trybunach słychać gwizdy.
44 min. - Ciężkie chwile przeżywa Przemysław Witek, który musi sporo się nagimnastykować,
43 min. - Unia gra już w pełnym zestawieniu.
42 min. - Próba Gruszki, znów było gorąco pod bramką Witka.
42 min. - Uderzał Tapio, ale Witek zdążył się przemieścić i odbić gumę.
41 min. - Dwie minuty karne dla Budzowskiego. Kolejna szansa dla nowotarżan.
41 min. - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Wydaje się, że tylko dwie szybko strzelone bramki przez oświęcimian mogą spowodować, że to spotkanie może jeszcze nabierze rumieńców.

40 min. - Na kilka sekund przed końcem drugiej tercji swoją szansę miał Szewczyk. Nie udało się.
39 min. - Ułańska szarża Radima Haasa. Czeski środkowy zakończył ją strzałem, ale nie był on odpowiedniej jakości.
39 min. - Wronka sam na sam z Witkiem. Górą oświęcimski bramkarz.
38 min. - Biało-niebiescy wyglądają jakby zeszło z nich powietrze.
37 min. - Bryniczka! Próbował zmieścić gumę między parkanem Witka a lewym słupkiem jego bramki. Oświęcimski bramkarz zdążył zablokować ten strzał.
37 min. - Kibice odliczają - na razie do czterech, domagając się kolejnych bramek.
37 min. - GOOOL! 4:0! Jest już chyba po meczu. Czwartego gola dla "Szarotek" zdobywa Jussi Tapio. Zapała wstrzelił gumę w przestrzeń między bulikami, a fiński skrzydłowy doskonale dostawił łopatkę kija.
35 min. - Goście atakują, ale brakuje im wewnętrznego przekonania, wiary we własne umiejętności.
34 min. - Pierwszy atak gości w tej tercji niemal niewidoczny. Drugi też nie radzi sobie najlepiej. Z taką grą o "szóstkę" będzie bardzo ciężko.
33 min. - Próba Olchawskiego. Broni Witek.
32 min. - Wronka do Gruszki, strzał z pierwszego krążka, ale niecelny.
31 min. - Ależ ładna akcja Mateusza Michalskiego. Mijał oświęcimskich defensorów niczym slalomowe tyczki. W ostatnim akordzie akcji nie zdołał pokonać Przemysława Witka.
30 min. - A teraz seria uwolnień i spalonych.
29 min. - Trochę niedokładności z obu stron.
28 min. - Budzowski wyprzedził nowotarskiego obrońcę i zdołał oddać strzał. Raszka na posterunku.
27 min. - Jerzy Gabryś z grymasem bólu na twarzy zjeżdża z lodu. Ucierpiał po twardym ataku Krzysztofa Zapały.
26 min. - Adamus uderzał z bekhendu. Minimalnie niecelnie.
25 min. - Bryniczka zbyt szybko wjechał do tercji i spalił akcję. Gdyby uczynił to moment później miałby przed sobą tylko Przemysława Witka.
23 min. - Kowalówka znalazł się przed Ondrzejem Raszką. Zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału, a Raszka bronił przez pewien czas bez kija.
23 min. - Oświęcimianie w tej odsłonie są na razie aktywniejsi. Szukają pierwszego gola.
23 min. - Nowotarżanie grają w pełnym składzie.
22 min. - Paszek! Niewiele pomylił się po dograniu Piotrowicza.
22 min. - Gabryś uderzył z niebieskiej, krążek odbił się od bandy za bramką i wyszedł w pole. Nikt nie zdołał go dobić.
21 min. - Zamek założony. Uderzenie Vosatki broni Raszka.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę. Biało-niebiescy przez dwie minuty zagrają w przewadze.

20 min. - Będzie kara dla nowotarżan. Do boksu uda się najprawdopodobniej Jarmo Jokila. Ale to już po przerwie. Nowotarżanie pewnie prowadzą 3:0.
19 min. - Drugi atak oświęcimian próbuje zawiązać akcję. Sporo niedokładności w ich poczynaniach.
18 min. - Aktywny jest dziś Jarmo Jokila. Dwa razy sprawdził czujność oświęcimskiego bramkarza. Najpierw odważnie wjechał przed bramkę, a później próbował pokonać go soczystym uderzeniem z lewego bulika.
17 min. - Nieporadnie w defensywie grają biało-niebiescy. Kilka juniorskich błędów w jednej akcji.
16 min. - Mrugała zabawił się z oświęcimskimi defensorami. Próbował zmieścić gumę pod poprzeczką, ale Przemysław Witek przewidział jego zamiary.
15 min. - Nowotarski do Paszka, ale uderzenie 18-letniego napastnika zbyt słabe.
14 min. - Podhale gra w pełnym zestawieniu.
13 min. - Haas do Modrzejewskiego, ale defensor biało-niebieskich nieczysto trafił w krążek.
13 min. - Gabryś! Krążek po jego strzale podbity.
12 min. - Niesygnalizowany strzał Daneczka. Broni Raszka!
12 min. - Vosatko uderzył z niebieskiej, poprawka Kowalówki - dwie dobre interwencje nowotarskiego golkipera.
12 min. - Dwie minuty karne dla nowotarżan. Przemysław Michalski jest już w boksie.
11 min. - Przemysław Michalski do Dawida Olchawskiego. Środkowy czwartego ataku, mając przed sobą oświęcimskiego golkipera nie zdołał go pokonać.
11 min. - Aktywna jest trzecia formacja nowotarżan. Szanse Neupauera i Wielkiewicza. Tym razem górą Witek.
10 min. - Daneczek próbował uderzać z bekhendu. Raszka odbił gumę i znów poruszył bramkę.
9 min. - Koczy! Strzelał z nadgarstka, ale jego uderzenie odbił Raszka.
8 min. - Czas dla gości.
8 min. - GOOOL! 3:0! Wielkiewicz! Zabawił się z oświęcimskimi defensorami, których zmylił balansem ciała i strzałem od zakrystii pokonał Przemysława Witka.
7 min. - Bryniczka! Uderzył z nadgarstka z wysokości bulika. Broni Witek.
6 min. - Nowotarżanie złapali wiatr w żagle. Cały czas goszczą w oświęcimskiej tercji.
5 min. - GOOOL! 2:0! Neupauer na raty pokonuje Przemysława Witka. Wydaje się, że oświęcimski bramkarz mógł w tej sytuacji się lepiej zachować.
5 min. - Popela jest już na lodzie.
4 min. - GOOOL! 1:0! Jokila wzdłuż bramki do Haverinena, a fiński soczyście defensor uderzył z pierwszego krążka. Krążek w bramce
3 min. - Teraz ładnie do oświęcimskiej tercji wjechał Krzysztof Zapała. Nowotarski środkowy zahaczany przez Lukasza Popelę. Czech udaje się do boksu kar. Nowotarżanie przez 24 sekundy zagrają w przewadze 5 na 3.
2 min. - Na razie nie klei się gra nowotarżanom. Unia wybija krążek.
2 min. - Haas wybija krążek z własnej tercji. "Szarotki" muszą budować akcję od nowa.
2 min. - Będzie pierwsze wykluczenie w tym meczu. Na ławkę kar udaje się Gabryś.
1 min. - Modrzejewski! Ładnie pociągnął z nadgarstka. Raszka zamroził krążek.
1 min. - Oświęcimianie znów w natarciu. Daneczek wzdłuż bramki do Kowalówki, ale ten nie opanował krążka.
1 min. - Kowalówka objechał bramkę i oddał strzał. Raszka broni, a przy okazji poruszył brakę.
1 min. - Gramy.

Obie drużyny już na lodzie. Za chwilę rozpoczniemy starcie Podhala z Unią.

#88 Mateusz Michalski LS 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Przemysław Michalski LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#37 Michal Fikrt B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 5 5.00 42 42 0 0 0 0 88.10 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#91 Wojciech Koczy ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Patryk Malicki LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Jakub Nowotarski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0