2:1 Alaksandr Zacharanka #72 ( Jarosław Dołęga #69, Piotr Winiarski #9 ) +/-
2:2 Siarhiej Kukuszkin #7 ( Jauhienij Żylinski #94 ) +/-
3:2 Marek Indra #9 ( Adrian Parzyszek #91, Łukasz Elżbieciak #69 ) +/-
(+) Elżbieciak #69, Indra #9, Michiejonak #88, Parzyszek #91, Vrána #53
(-) Fraszko #80, Kuchnicki #66, Winiarski #9, Żylinski #94
(+1) 5/4 48:28
3:3 Michał Kalinowski #19 ( Siarhiej Kukuszkin #7, Alaksandr Zacharanka #72 ) +/-
(+) Dołęga #69, Fraszko #80, Kalinowski #19, Kantor #76, Kukuszkin #7, Zacharanka #72
56:41 2 min. Adrian Kurz #89 Spowodowanie upadku przeciwnika
62 min - Obie ekipy dobrze się bronią i nie dopuszczają do sytuacji bramkowych.
61 min - Rozpoczęła się 5 minutowa dogrywa. Krążek wywalczyli sobie goście.

60 min - GOOL 3:3 !!! Goście doprowadzają do wyrównania. Kalinowski dobija strzał Zacharanka.
59 min - Koniec kary dla Kurza.
58 min - Gospodarze w pierwszej minucie przewagi dobrze się bronią i nie dopuszczają do sytuacji strzeleckich.
57 min - Niezrozumiała decyzja sędziego... Kurz na ławce kar.
56:01 Gośce poprosili o 30 sekundowy czas. Plaskiewicz jednak nie został w boksie a wrócił do swojej bramki.
56 min - Dołęga z pierwszego, pewnie łapie Ela.
55 min - Trzecia formacja gości wymienia krążek między sobą, jednak nie oddają strzałów na bramkę.
54 min - Rozbity zamek gości i przyjezdni muszą na nowo ustawić się w tercji obronnej gospodarzy.
53 min - Jakubik do Sękowskiego, ten uderza obok bramki. Kontra gości, jednak sędzi uznał, że napastnik Torunia był nieprzepisowo zatrzymywany przez Stachurę.
52 min - Kolejna groźna akcja gości. Tym razem Wiśniewski bliski pokonania Elżbieciaka.
51 min - Kalinowski bez większych problemów wjechał do tercji gospodarzy i odegrał krążek do Fraszki, ale ten uderza obok bramki.
49 min - GOOL 3:2 !!! Gospodarze szybko zdołali założyć zamek, a krążek do bramki skierował Indra.
47 min - Gospodarze ostatnie dwie minuty spędzili w tercji obronnej przyjezdnych jednak nie zdołali zmienić wyniku spotkania.
45 min - Elżbieciak z niebieskiej. Jakubik próbował jeszcze zmienić tor lotu krążka ale mija on bramkę gości.
43 min - Siły na lodzie się wyrównują, na ławkę kar odesłany Podsiadło.
42 min - Wykluczenie w ekipie gospodarzy.
41 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

39 min - Kolejne wykluczenie w ekipie gospodarzy. Na ławce kar Parzyszek.
38 min - Pohl w świetnej sytuacji, jednak faulowany przez obrońców Nesty. Sędzia niestety nie widzi przewinienia.
37 min - Koniec kary gości i od razu kontra w ich wykonaniu. Jednak po strzale Chrzanowskiego wynik nie uległ zmianie.
36 min - Sękowski wzdłuż bramki do Stachury, ten nie zdołał jednak przyjąć podania.
36 min - Vrana z niebieskiej prosto w Plaskiewicza.
35 min - Szansa gospodarzy na ponowne wyjście na prowadzenie.
34 min - GOOL 2:2 !!! Niepilnowanego Kukuszkina wypatrzył Zylinski. Środkowy Torunia nie dał szans Elżbieciakowi.
33 min - Goście bez pomysłu na rozegranie krążka w tej przewadze.
31 min - Kolejne wykluczenie w ekipie gospodarzy. Tym razem na ławce kar "odpoczywa" Holy.
30 min - Vrana mocno jednak nad bramką.
29 min - GOOL 2:1 !!! Goście wykorzystuję okres gry w przewadze. Zacharanka z najbliższej odległości, strzałem między parkanami pokonuje Elżbieciaka.
29 min - Zacharanka z niebieskiej, prosto w Jakubika.
28 min - Dwie kary nałożone na ekipę gospodarzy i przez dwie minuty będę musieli bronić się 5/3.
27 min - Znów groźnie pod bramką gości. Tym razem w roli głównej Parzyszek.
26 min - Stachura przejechał całe lodowisko sam a przed bramką Plaskiewicza krążek uciekł mu z kija.
25 min - Indra niepilnowany nie zdecydował się na strzał, a próbował zagrać krążek do Parzyszka. Nieskutecznie.
23 min - GOOL 2:0!! Krążek z ostrego kąta w bramce umieścił Holy.
22 min - Parzyszek z pierwszego krążka jednak obok bramki.
21 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

20 min - Kuchnicki "na raty" próbował pokonać Elżbieciaka.
19 min - Kolejna szansa gości. Tym razem na ławce kar Sękowski.
19 min - Gospodarze zamknięcie we własnej tercji przez praktycznie całą przewagę, jednak nie przyniosło to efektu bramkowego.
17 min - Rolę się odwracają i tym razem to przyjezdni mają szanse na wyrównanie wyniku spotkania.
16 min - Koniec kary gości. Tym razem gospodarze nie zdołali zamienić przewagi na bramkę.
15 min - Zamieszanie pod bramką Plaskiewicza. Najbliżej krążka był Sarna jednak nie zdołał posłać go do bramki.
14 min - Szansa gospodarzy na powiększenie prowadzenia, przez najbliższe dwie minuty zagrają z przewagą jednego zawodnika.
13 min - Pohl wyjechał z własnej tercji i wypatrzył niepilnowanego Gryca, który zmarnował dogodną sytuację posyłając krążek prosto w bramkarza.
12 min - Groźna akcja gości. Dołęga do Dzięgiela, ale ten nie zdołał umieścić krążka w pustej bramce tylko trafił w słupek.
10 min - Jakubik w indywidualnej akcji, jednak jego strzał jakimś cudem wyłapuje golkiper gości.
9 min - Strużyk z ostrego kąta, jednak bez problemu krążek broni Ela.
8 min - GOOL 1:0!! Jakubik na niebieską do Kurza a ten mocnym strzałem nie dał szans na obronę Plaskiewiczowi.
7 min - Strzały Kurza i Jakubika odbija Plaskiewicz.
6 min - Pierwsza przewaga w dzisiejszym spotkaniu dla gospodarzy.
6 min - Husak z okolic bulika, jednak prosto w Elżbieciaka.
4 min - Indywidualna akcja Kalinowskiego, jednak bez strzału na bramkę.
3 min - Kosakowski przed bramkę do Bibrzyckiego, ten nie trafia jednak czysto w krążek.
3 min - Pierwsza groźna akcja gości. Bomastek do Chranowskiego, jednak zanim ten oddał strzał została poruszona bramka.
2 min - Indra zjechał przed bramkę ale jego strzał zablokował jeden z zawodników Torunia.
1 min - Pierwszy krążek dla gospodarzy.