3. dzień / 3 kolejka
0:1 Dániel Kóger #16 ( Frank Banham #8, Andrew Sarauer #15 ) (+1) 5/4 10:52
0:2 Bálint Magosi #25 ( Krisztián Nagy #13 ) 5/5 17:52
0:3 István Sofron #20 ( Márton Vas #10, Dániel Kóger #16 ) 5/5 43:01
1:3 Alexander Egger #17 ( Brian Ihnacak #10, Michael Angelo Zanatta #14 ) 5/5 45:16
Koniec spotkania.
60. min - GOL! 1:4! - Marton Vas strzałem do pustej bramki ustala wynik meczu!
59. min - Hari nie trafia do pustej bramki Włoch!
59. min - Pusta bramka Italii.
58. min - Zamieszanie pod włoską bramką! Broni Bernard!
56. min - Coraz głośniejszy doping węgierskich kibiców. Węgry bardzo bliskie odniesienia zwycięstwa.
55. min - Węgrzy praktycznie nie pozwalają na stworzenie jakiejkolwiek akcji Włochom.
54. min - Spalony na niebieskiej podczas akcji Węgier.
53. min - Węgrzy zamykają Włochów w ich własnej tercji podczas gry 5 na 5.
52. min - Włosi ponownie nie mają kompletnie pomysłu na stworzenie dobrej akcji.
50. min - Spokojna gra Węgier z krążkiem w okolicach neutralnej części lodowiska.
48. min - Węgrzy nie zdołali wykorzystać żadnej z gier w przewadze. Włosi w pełnym zestawieniu.
46. min - Czas dla Włoch.
46. min - Kolejna kara dla Włoch! Na ławce kar Egger i Węgrzy grają 5 na 3.
46. min - Anton Bernard na ławce kar za zahaczanie.
46. min - GOL! 1:3! - Azzurri nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa! Włoska defensywa rozklepana, bramkę zdobywa Egger, który wykorzystuje świetne podanie Zanatty!
45. min - Węgrzy rozgrywają gumę we własnej tercji obronnej.
44. min - GOOOOL! 0:3! - Węgrzy coraz bliżej zwycięstwa w tym spotkaniu! Sofron fantastycznie uderzył z nadgarstka i guma wylądowała w siatce Bernarda!
42. min - Aktywna gra Włoch na początku tej tercji. Azzurri nie mogą jednak oddać celnego strzału.
41. min - Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla Węgier.

Trzecia tercja spotkania rozpocznie się ok. 18:03.

Koniec 2. tercji spotkania.
40. min - Ostatnia minuta drugiej tercji spotkania.
38. min - Janos Vas ładnie pociągnął z nadgarstka. Dobrze broni Bernard.
37. min - Fatalne błędy w defensywie popełniają teraz Włochy. Węgrzy cały czas atakują.
36. min - Nie mają pomysłu na grę Włosi. Węgrzy jak na razie dominują to spotkanie.
34. min - Azzurri w pełnym zestawieniu.
34. min - Włosi mieli akcję 2 na 1, ale Bernard fatalnie wykończył ten kontratak!
33. min - Jak na razie Węgrzy nie mogą założyć zamka pod bramką Włoch.
32. min - Morini na ławce kar za trzymanie. Węgrzy w przewadze.
30. min - Chwila spokojniejszej gry na lodzie.
28. min - Ramoser zjechał z prawego skrzydła do środka, uderzył z backhandu do krótkiego rogu i był o krok od pokonania Rajny!
27. min - Węgry już w pełnym zestawieniu.
26. min - Gander dwukrotnie uderzał z najbliższej odległości, dwa razy dobrze broni Rajna!
25. min - Koger dwie karne minuty za spowodowanie upadku przeciwnika. Włosi w przewadze.
24. min - Janos Vas bardzo bliski pokonania Bernarda! Niewiele brakowało, a byłoby już 3:0!
23. min - Uwolnienie po stronie włoskiej ekipy. Wznowienie gry pod bramką Bernarda.
22. min - Węgrzy na lodzie w pełnym zestawieniu.
21. min - Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla Włoch.

Druga tercja rozpocznie się ok. 17:15.

Koniec 1. tercji spotkania.
20. min - Ostatnia minuta 1. tercji spotkania.
19. min - Goz na ławce kar za nadmierną ostrość.
18. min - GOL! 0:2! - Kapitalna bramka Węgrów! Nagy wygrał wznowienie w tercji obronnej Włochów, guma trafiła pod kij Magosiego, który fantastycznym uderzeniem pokonuje Bernarda!
17. min - Guma poza obszarem lodowiska podczas akcji Madziarów. Przerwa w grze.
16. min - Aktywna gra Węgrów na lodzie. Jak na razie nie układa się gra włoskiej reprezentacji.
15. min - Obydwa zespoły na lodzie w pełnych zestawieniach.
13. min - Obustronne wykluczenia - Sebok oraz Gander po dwie karne minuty za nadmierną ostrość.
13. min - Chaotyczna gra reprezentacji Włoch. Kotłuje się pod bramką Bernarda.
11. min - GOL! 0:1! - Węgrzy otwierają wynik spotkania! Banham huknął spod niebieskiej, tor lotu krążka przeciął Koger i guma wylądowała w siatce Bernarda!
11. min - Węgrzy na lodzie w pełnym zestawieniu.
10. min - Dobra interwencja Rajny po groźnym strzale Bernarda ze środka.
10. min - Siły na lodzie wyrównane. Dwie karne minuty dla Ramosera za uderzanie.
10. min - Włosi w przewadze, ale bardzo bliski pokonania Bernarda był teraz Sofron!
9. min - Dwie karne minuty dla Orbana za zahaczanie.
8. min - Osiem minut za nami, a Włosi jak na razie bez celnego strzału.
7. min - Ładny strzał Banhama z nadgarstka, jednak minimalnie niecelny.
7. min - Dobry okres gry ze strony Madziarów. Bernard zmuszony do pierwszych interwencji.
6. min - Uwolnienie po stronie Węgrów. Przerwa w grze.
5. min - Jak na razie bardzo zachowawcza gra obydwu drużyn.
4. min - Poruszona bramka węgierskiej reprezentacji. Przerwa w grze.
3. min - Na Kraków Arenie tradycyjnie już głośny doping kibiców z Węgier.
2. min - Madziarzy rozgrywają gumę w okolicach neutralnej tercji spotkania.
1. min - Pierwsze wznowienie dzisiejszego spotkania dla Węgrów!