00:22 2 min. Attila Orbán #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
01:11 2 min. Bence Bálizs #1 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
05:48 2 min. Konstantin Rudienko #28 Natarcie
09:32 2 min. Attila Orbán #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:47 2 min. Andrew Sarauer #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:58 2 min. Dániel Kiss #17 Atak kijem trzymanym oburącz
33:01 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
33:40 2 min. János Vas #21 Przeszkadzanie
37:57 2 min. Márton Vas #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:53 2 min. Csaba Kovács #2 Uderzanie kijem
Koniec spotkania.
59. min - Ostatnie dwie minuty spotkania rozpoczęte.
57. min - Węgrzy przez większość czasu utrzymują się w tercji ataku. Nic jednak z tego nie wynika.
55. min - Kazachowie wyraźnie oszczędzają już siły na kolejne spotkanie.
52. min - Poruszona bramka kazachskiej reprezentacji. Przerwa w grze.
51. min - Węgry na lodzie już w pełnym zestawieniu.
49. min - Kovacs ukarany karą mniejszą za uderzanie.
49. min - GOL! 5:0! - Pierwszy celny strzał Kazachów w tej tercji i od razu bramka. Puszkariow z najbliższej odległości pokonuje Balizsa.
48. min - Głośny doping węgierskich kibiców nie ustaje pomimo niekorzystnego wyniku dla Madziarów.
47. min - Wznowienie w tercji obronnej Kazachów po strzale Kogera, który wylądował na siatce nad bramką Połujektowa.
45. min - Strzał Pańszina z ostrego kąta. Dobrą interwencją popisał się Balizs.
44. min - Jak na razie Kazachstan bez celnego strzału w tej tercji. Węgrzy z jednym celnym uderzeniem.
43. min - Guma opuściła obszar gry podczas akcji kazachskiej reprezentacji. Przerwa w grze.
42. min - Kazachstan spokojnie gumę we własnej tercji obronnej.
41. min - Pierwsze wznowienie finalnej tercji dla Kazachstanu.

Trzecia tercja rozpocznie się ok. 14:30.

Koniec 2. tercji spotkania.
40. min - Ostatnia minuta drugiej tercji spotkania.
39. min - Węgrzy wybijają gumę do tercji neutralnej.
38. min - Kolejna kara dla Węgier. Vas za spowodowanie upadku odsiedzi dwie karne minuty.
38. min - Wznowienie gry pod bramką Połujektowa po uwolnieniu.
37. min - Węgrzy jak na razie zaledwie z dwoma celnymi strzałami w tej tercji.
36. min - GOL! 4:0! - Węgrzy kompletnie rozbici. Krasnosłobodcew wykorzystuje podanie zza bramki od Rymariewa i podwyższył prowadzenie Kazachów na 4:0.
34. min - Siły na lodzie wyrównane. Vas dwie minuty za przeszkadzanie.
34. min - Kara dla Kazachstanu za nadmierną ilość zawodników na lodzie.
33. min - GOL! 3:0! - Szybko wykorzystana gra w przewadze przez Kazachstan. Dallman otrzymał świetne podanie od Krasnosłobodcewa i ładnym strzałem pokonał Balizsa.
32. min - Kiss na ławce kar za atak kijem trzymanym oburącz.
31. min - Zamieszanie pod bramką Balizsa. Zdołał jednak zamrozić gumę golkiper węgierskiej reprezentacji.
30. min - Koger objechał bramkę i podał na dłuższy słupek do Sarauera, ale ten nie zdołał czysto uderzyć w krążek.
29. min - Nagy wjechał do tercji ataku i oddał mocny strzał - guma przelatuje obok bramki Połujektowa.
28. min - Kazachstan zamknął Madziarów w tercji ataku.
26. min - GOL! 0:2! - W momencie gdy z ławki kary wychodził Sarauer Kazachstan zdobywa gola! Świetne podanie od Panszina wykorzystuje Woroncow.
25. min - Sawczenko mocno z okolic niebieskiej. Guma zablokowana tuż przed bramką Balizsa.
24. min - Sarauer z karą mniejszą za spowodowanie upadku przeciwnika. Kazachstan w przewadze.
23. min - Węgrzy ponownie z gumą w tercji obronnej Kazachów. Madziarzy jednak wciąż bez celnego strzału w tej odsłonie.
22. min - Indywidualny najazd Magosi na bramkę Połujektowa. Zawodnik reprezentacji Węgier nie zdołał jednak oddać strzału.
21. min - Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla Kazachstanu.

Druga tercja rozpocznie się ok. 13:45.

Koniec 1. tercji spotkania.
20. min - Rozpoczęła się ostatnia minuta pierwszej tercji spotkania.
19. min - Krasnosłobodcew znalazł się w dobrej pozycji, ale także i on uderzył niecelnie.
18. min - Uderzenie Hariego z backhandu sprzed kazachskiej bramki. Strzał minimalnie niecelny.
17. min - Ładne uderzenie ze strony Erdelego. Pewnie broni jednak Połujektow.
16. min - Od dłuższego czasu żaden zespół nie oddał celnego strzału. Masa niedokładnych podań i sporo uwolnień po obydwu stronach.
14. min - Uwolnienie po stronie Kazachstanu. Wznowienie gry pod bramką Połujektow.
12. min - Węgry na lodzie już w pełnym zestawieniu.
11. min - Guma wpada do bramki Węgrów, ale wpierw mieliśmy gwizdek sędziego! Gola nie ma!
10. min - Dwie karne minuty dla Orabana za spowodowanie upadku przeciwnika. Kazachowie ponownie w przewadze.
9. min - Strzał Żajłauowa ze środka tercji ataku. Pewnie interweniuje Balizs.
8. min - Jak na razie kiepsko wygląda gra Węgier w przewadze.
7. min - Rudienko wpadł w bramkarza Węgier i otrzymał dwie minuty kary za natarcie.
6. min - Węgrzy grają z krążkiem w tercji Kazachstanu, ale nie mogą oddać celnego strzału.
5. min - Doping grupy węgierskich kibiców jest jak na razie o niebo lepszy (i głośniejszy) niż na wczorajszym meczu reprezentacji Polski.
4. min - Węgry powracają do gry w pełnym zestawieniu.
2. min - Kazachowie momentalnie wykorzystują grę w podwójnej przewadze. Szybko rozegrany zamek i guma ląduje w bramce Balizsa po strzale Rudienki.
2. min - Kolejna kara dla Węgier. Kazachstan w podwójnej przewadze.
1. min - Orban na ławce kar za spowodowanie upadku przeciwnika. Szybka kara dla Węgier.
1. min - Pierwsze wznowienie dzisiejszego starcia dla Kazachstanu.

Witamy z Kraków Areny. Za parę chwil rozpocznie się pierwsze spotkanie dzisiejszej kolejki spotkań.
#30 Dmitrij Małgin B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Pawieł Połuektow B 0 0.00 12 12 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0