04:32 2 min. Rastislav Slota #93 Rzucenie na bandę
07:36 2 min. Łukasz Podsiadło #25 Trzymanie przeciwnika
08:07 2 min. Filip Uherek #81 Atak kijem trzymanym oburącz
10:19 2 min. Rastislav Slota #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:26 2 min. Michał Kret II #6 Zahaczenie
31:21 2 min. Jakub Radwan #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:54 2 min. Filip Uherek #81 Uderzanie kijem
37:41 2 min. Michał Elżbieciak #1 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:34 2 min. Kryštof Kafan #23 Uderzanie kijem
47:57 2 min. Łukasz Elżbieciak #69 Wysoko uniesiony kij
59:23 2 min. Wojciech Stachura #51 Uderzanie kijem
59:50 2 min. Maroš Goga #41 Uderzanie kijem
59 min - Akcja gości 3 na 1 jednak przy strzale Komarczewa świetnie spisał się Elżbieciak.
57 min - GOOL 5:4! Frączek wyłożył idealnie krążek Grycowi któremu nie zostało nic jak zdobyć trafienie.
56 min - Kosakowski z niebieskiej nad bramką.
55 min - Znów Elżbieciak sam na sam przed bramkarzem i kolejny raz uderza niecelnie.
54 min - Strzał z wysokości bulika Cicaly odbija Elżbieciak.
53 min - Działo uderza na bramkę, krążek przed siebie wyrzuca Burda jednak nie ma tam żadnego z zawodników gospodarzy, żeby dobić strzał.
52 min - GOOL 4:3! Niegroźny strzał Holyego wtoczył się do bramki gości.
51 min - Elżbieciak sam na sam zdecydowanie nie był to najlepszy strzał w jego wykonaniu.
50 min - Slota z niebieskiej do rogu odbija Ela.
49 min - Goście bez pomysłu na rozegranie krążka w pierwszej minucie gry w przewadze.
48 min - GOOL 3:3! Wyrównujące trafienie zdobywa Stachura, który wykorzystał idealne podanie od Jakubika.
48 min - Indywidualna akcja Kurza, krążek pewnie łapie bramkarz gości.
47 min - Kosakowski do Pohla który bardzo mocnym strzałem bez przyjęcia próbuje zaskoczyć Burdę.
46 min - Frączek przed bramkę do Gryc, jednak krążek z kija wybija mu Slota.
45 min - Gryc sam na sam przestrzelił.
44 min - GOOL 2:3! Po analizie video sędzia uznaje bramkę dla gospodarzy. Jakubik w tej sytuacji popisał się precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę.
44 min - Video analiza bramki zdobytej przez Jakubika.
43 min - Pohl do niepilnowanego Sękowskiego, ten jednak nie przejął podania a mogło być groźnie pod bramką Burdy.
42 min - Podsiadło do Kulika który uderza mocno, jednak końcówką parkana broni Burda.
41 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

KONIEC II TERCJI .

40 min - Akcja za akcją. Najpierw Komarczew oddaje groźny strzał na bramkę Elżbieciaka a chwilę później identyczny strzał widzimy z drugiej strony lodowiska w wykonaniu Frączka.
39 min - Zitnanski z niebieskiej uderza nad bramką. Kontra gospodarzy jednak bez efektu bramkowego.
38 min - Działo wystrzeliwuje krążek z własnej tercji. W strefie środkowej przejmuje go Stachura i oddaje bardzo mocny strzał na bramkę gości.
37 min - Komarczew wzdłuż bramki do Kafana ten jednak nie trafia czysto w krążek.
37 min - Podsiadło z niebieskiej, do rogu odbija bramkarz gości.
36 min - Kolejna szansa Stachury, jednak w ostatniej chwili krążek przykrył Burda.
36 min - Działo uderza na bramkę, tor lotu krążka zmienia Stachura, jednak minimalnie mija on bramkę.
35 min - Radwan przed bramkę do Pohla ten uderza prosto w Burdę.
34 min - Sękowski przed szansą, jednak minimalnie niecelnie.
33 min - Gryc w idealnej sytuacji, jednak faulowany przez obrońcę gości.
32 min - Krokosz z niebieskiej parkanem broni Ela.
30 min - GOOL 1:3! Holy zmienia tor lotu krążka po strzale Kulika.
30 min - GOOL 0:3! Kolejna indywidualna akcja gości. Tym razem Bezuhłyj w sytuacji sam na sam pokonuje Elżbieciaka.
29 min - Błąd w obronie gospodarzy i w sytuacji sam na sam znalazł się Pijak.
28 min - Kulik z ostrego kąta, odbija Burda. Kontra gości po której sędzia dyktuje rzut karny, którego nie wykorzystuje Kafan.
27 min - Podsiedlik uderza na bramkę, pewnie broni Burda.
26 min - Kosakowski do Radwana jednak krążek minimalnie mija bramkę.
25 min - Elżbieciak przed Burdą, jednak krążek do rogu odbija bramkarz.
24 min - Po strzale Pipera krążek uderza w słupek.
23 min - Zawodnicy gospodarzy przed kolejną szansą, tym razem Jakubik uderzał na bramkę.
22 min - GOOL 0:2! Indywidualna akcja Kafana zakończona precyzyjnym strzałem.
21 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

KONIEC I TERCJI.

19 min - Akcję gospodarzy zza własnej bramki rozpoczął Działo. Wypatrzył niepilnowanego Stachurę, który przedarł się przez zawodników GKS-u i znalazł się przed Burdą. Oddał jednak zbyt lekko strzał.
18 min - Janów przed kolejną szansą. Pohl wzdłuż bramki do Sekowskiego, który strzałem z bekhendu próbował pokonać Burdę.
17 min - Indywidualna akcja Komarczewa przerwana przez obrońców gospodarzy.
16 min - Kurz z niebieskiej, tor lotu krążka zmienia Elżbieciak jednak Burda wyłapuje ten strzał.
15 min - Kolejne wykluczenie w ekipie gości. Jeżeli Janowianie chcą myśleć o zwycięstwie w dzisiejszym spotkaniu powinni ten okres gry wykorzystać.
14 min - Po wygranym wznowieniu przez Pijaka, krążek wycofany na niebieską skąd mocny strzał oddaje Goga. Górą w tej akcji znów bramkarz gospodarzy.
13 min - Kontra gości. Zitnanski uderza mocno jednak na posterunku Ela.
13 min - Kosakowski zjeżdża do środka i uderza na bramkę, jednak strzał ten nie przyniósł wyrównującej bramki.
11 min - Naprzód nieprzerwanie przez minutę ostrzeliwuje bramkę gości. Jednak strzały Kurza, Jakubika i Elżbieciaka nie znajdują drogi do bramki.
10 min - Frączek przed bramkę do Holyego ten nie trafia jednak czysto w krążek.
9 min - Stachura z ostrego kąta - na posterunku Burda.
8 min - Kafan z wysokości bulika, krążek odbija Ela.
7 min - Niewykorzystana gra w przewadze gospodarzy.
6 min - Akcja gospodarzy - z krążkiem do tercji gości wjechał Pohl, jednak jego strzał odbija Burda.
5 min - Szansa dla gospodarzy na wyrównanie, przed 2 minuty grać będą z przewagą jednego zawodnika.
4 min - Goście przed bramką Elżbieciaka, jednak bez efektu bramkowego.
3 min - Sękowski w środkowej tercji, zamiast podać krążek do nie pilnowanego Radwana próbuje sam wjechać do tercji gości. Niestety bez skutku.
2 min - GOOL 0:1! Komarczew objeżdża bramkę i pakuje gumę do prawie pustej bramki.
1 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.