32:35 2 min. Karol Wąsiński #28 Uderzanie kijem
35:22 2 min. Kryštof Kafan #23 Przeszkadzanie
38:57 4 min. Martin Žitňanský #84 Ostrość
40:54 2 min. Filip Uherek #81 Atak kijem trzymanym oburącz
44:06 2 min. Lukáš Piják #86 Atak kijem trzymanym oburącz
44:06 2 min. Sebastian Owczarek #24 Ostrość
48:19 2 min. Jehor Bezuhłyj #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:36 2 min. Sebastian Owczarek #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:18 2 min. Witalij Andrejkiw #6 Atak kijem trzymanym oburącz
54:41 2 min. Kryštof Kafan #23 Uderzanie kijem
---

60 min - KONIEC MECZU

59 min - GKS bez bramkarza, non stop ataki gospodarzy jednak nie ma wyrównującego gola

56 min - Polonia gra z przewagą jednego zawodnika. Kłaczyński wprost w Burdę

55 min - GOOL! Bomba Krokosza z niebieskiej ląduje w sieci. Kraus nawet się nie ruszył

51 min - Mocny strzał Sloty pewnie broni Kraus

47 min - Owczarek gestykulował w stronę kibiców, przez co teraz jest non stop "pozdrawiany" przez sympatyków miejscowych

45 min - GOOL! Hat-trick Komarczewa, który pojechał wzdłuż bramki i strzelił obok bramkarza Polonii

43 min - GOOL! Komarczew zakręcił drużyną z Bytomia. Napastnik zrobił dwa kółeczka przed bramką i posłał krążek nad leżącym już na lodzie Krausem

43 min - GOOL! Demjaniuk wykończył zamek Polonii, która rozklepała obronę GieKSy

42 min - Gramy dalej, Salamon obok bramki

41 min - Wznowienie dla gości. Po chwili przerwa techniczna, trwa naprawa bandy

40 min - Po chwili arbiter opanował sytuację na lodzie i zawodnicy dograli ostatnią minutę drugiej odsłony

39 min - Przepychanki za bramką Burdy, będą wykluczenia

38 min - Kafan wyjechał z kary i znalazł się w sytuacji sam na sam. Uderzenie hokeisty GKS było bardzo niecelne

36 min - Dybaś z metra w poprzeczkę

34 min - Uherek wjechał w tercję rywala i po szybkim strzale trafił w słupek

30 min - Trzy szybkie strzały gospodarzy, lecz żaden z nich nie przyniósł zdobyczy bramkowej

28 min - GOOL! Kolejne trafienie dla gości. Andrejkiw upadając posłał krążek pod poprzeczkę i mamy 2:5

26 min - Demjaniuk wyszedł sam na sam z Burdą, jego strzał wybronił bramkarz GieKSy

25 min - Zmiana w bramce GKS. Między słupkami stanął Burda

25 min - GOOL! Salamon pociągnął z nadgarstka zza bulika, Białek bez szans

24 min - GOOL! Salamon zagrał zza bramki do Wąsińskiego, a ten strzałem z bliskiej odległości dopełnił formalności

22 min - Andrejkiw mocno, lecz wprost w Białka. Kapitalna szansa na bramkę zaprzepaszczona

21 min - Polonia od wygranego wznowienia rozpoczęła drugą odsłonę

20 min - KONIEC I TERCJI

19 min - Kolejna akcja Polonii, prawidłowa postawa bramkarza miejscowych, który uratował swój zespół przed stratą bramki

18 min - GOOL! Natychmiastowa odpowiedź Polonii. Po dwójkowej akcji braci Bajon Paweł z bliska pokonał Białka

17 min - GOOL! Szadrin wywalczył krążek pod bramką Polonii i strzałem w odsłoniętą lukę wyprowadził swój zespół na prowadzenie

15 min - Bezuglyy objechał bramkę i strzelił wprost w Krausa

13 min - GOOL! Słodczyk na raty doprowadził do wyrównania. Pierwszy strzał napastnika Polonii zdołał wybronić bramkarz GKS, lecz przy dobitce był już bezradny

11 min - Andrejkiw mocno z linii bulika, krążek nad siebie zdołał wybić Białek

9 min - Na lodzie nie dzieje się zbyt wiele. Polonia nie potrafi założyć zamka grając w liczebnej przewadze

6 min - GOOL! Komarczew wjechał w tercję, minął dwóch obrońców i strzałem między parkany otworzył wynik spotkania

5 min - Słupek po strzale Krokosza

4 min - Dybaś z bliska wprost w Białka. Miejscowi już w komplecie

3 min - Salamon dwukrotnie strzelił na bramkę, lecz krążek minął bramkę Białka

2 min - Polonia w przewadze, krążek z własnej tercji zdołał wybić Pijak

1 min - Gramy, krążek dla miejscowych. Między słupkami Kraus i Białek