16:49 2 min. Dariusz Gruszka #79 Atak w okolice głowy lub szyi
16:49 10 min. Dariusz Gruszka #79 Kara za niesportowe zachowanie 10min
27:54 2 min. Patryk Wronka #10 Uderzanie kijem
32:42 4 min. Maciej Urbanowicz #92 Wysoko uniesiony kij
46:36 2 min. Krzysztof Kantor #25 Atak kolanem
50:28 4 min. Sebastian Łabuz #68 Ostrość
50:28 4 min. Michal Plichta #15 Ostrość
52:28 2 min. Tomasz Pastryk #68 Opóźnianie gry
Koniec trzeciej tercji, będzie dogrywka.
57 min. - GOL! 3:3! Festiwal bramek w Nowym targu w trzeciej tercji! Do wyrównania doprowadza Laszkiewicz, dobijając z bliska strzał swojego kolegi!
54 min. - GOL! 3:2! No i jest kolejna bramka! Z dystansu uderza Kapica, Odrobny odbija strzał, ale od razu dobija Bryniczka i Podhale ponownie wychodzi na prowadzenie!
53 min. - GOL! 2:2! Błyskawiczna odpowiedź gości. Bordowski jakimś cudem zmieścił krążek tuż przy słupku, uderzając w długi róg z dość ostrego kąta!
52 min. - GOL! 2:1! Sędzia uznaje gola, który zdecydowanie obciąża konto Odrobnego!
52 min. - Omeljanienko uderza na bramkę, niepewna interwencja Odrobnego, który nie zatrzymuje krążka, a ten wtacza się do bramki. Będzie jednak analiza wideo, bowiem Odrobny jeszcze zatrzymał krążek, pytanie tylko czy było to przed, czy za linią bramkową.
50 min. - Raszka odbija dwa strzały jastrzębian.
48 min. - GOL! 1:1! Z dystansu uderza Haverinen, krążek jeszcze trąca Dziubiński i mamy remis!
47 min. - Świetna szansa przed Podhalem, ale Wronka nie zdołał skierować krążka do bramki.
45 min. - Podhale nie jest w stanie stworzyć żadnego zagrożenia pod bramką JKH.
45 min. - Marzec indywidualnie wjechał przed bramkę, ale Raszka nie dał się zaskoczyć.
44 min. - Mocno Nemeczek, obok bramki.
43 min. - Marzec zza bramki do Kulasa, ten dokłada kija, ale na posterunku Raszka.
42 min. - Strzał Marca odbija Raszka.
42 min. - Na początku w ataku JKH.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Strzały po drugiej tercji: 21-36.

Koniec drugiej tercji.
39 min. - Powinno być 2:0, ale Bordowski jakimś cudem nie trafił do odsłoniętej bramki obok leżącego Raszki!
38 min. - Spod niebieskiej Rompkowski, ale bez problemu łapie krążek Raszka.
37 min. - Zamieszanie przed bramką Podhala, ale nowotarżanie wybili krążek. Po chwili Nemeczek sam na sam z Raszką, ale odskoczył mu krążek i nie zdołał oddać dobrego strzału.
37 min. - Jastrzębianie przetrzymali czterominutową grę w osłabieniu.
36 min. - Groźny strzał Kulasa, jednak obok słupka.
35 min. - Strzał Łabuza spod niebieskiej łapie Odrobny.
35 min. - Długo grali w zamku gospodarze, oddali dwa groźne strzały, ale Odrobny nie dał się zaskoczyć.
33 min. - Urbanowicz odesłany na 4 minuty kary, za dość przypadkowe chyba uderzenie kijem w twarz Martina Lućki. Na lodzie pojawiło się dość sporo krwi.
31 min. - Dobry strzał Zarotyńskiego odbija rakiem Odrobny.
30 min. - Praktycznie sam na sam z Raszką był Laszkiewicz, ale naciskany przez obrońcę uderzył prosto w golkipera Podhala.
29 min. - Mocny strzał Nemeczka z dystansu odbija Raszka.
29 min. - Mała przerwa w grze, Raszka dostał krążkiem w kask po jednym ze strzałów.
27 min. - GOL! 0:1! O krążek powalczył Plichta, oddał strzał, Raszka odbił gumę, ale czekał na nią już Przygodzki i nie miał problemów ze zdobyciem gola!
25 min. - Tuż po wznowieniu na buliku sam przed Raszką znalazł się Steber, ale nie wykorzystał tej szansy.
25 min. - Odpowiedź JKH, strzał Laszkiewicza broni Raszka.
24 min. - Dobra okazja przed Różańskim, ale nie trafia w bramkę z okolicy bulika.
23 min. - Póki co bez groźniejszych akcji żadnej z drużyn.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Strzały po pierwszej tercji: 12-17

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - Mocny strzał Marca bez problemu łapie Raszka.
20 min. - Szansa przed Wronką, Odrobny odbija strzał, łapie także dobitkę Kapicy!
18 min. - JKH zakłada zamek, strzał Rompkowskiego broni Raszka.
17 min. - Bardzo ładna akcja jednego z napastników JKH, wyszedł sam na Raszkę, ale bramkarz Podhala lepszy.
17 min. - Tym razem uderzał Nemeczek, ponownie odbija Raszka.
16 min. - Kąśliwy strzał Aleksiuka nie zaskoczył Raszki.
16 min. - Marzec ze środka tercji, parkanem interweniuje Raszka.
15 min. - Szanse przed Dzubińskim i Haverinenem, ale wynik dalej bez zmian.
13 min. - Raszka szczęśliwie, w ostatniej chwili złapał krążek tuż przed linią bramkową.
12 min. - Blisko zdobycia gola Polodna, ale Raszka końcówką parkana wybija krążek.
11 min. - Odrobny broni karnego!
11 min. - Rzut karny po faulu Pastryka na Różańskim!
10 min. - Groźnie strzelał Imrich, ale wynik dalej bez zmian.
9 min. - Marzec nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z Raszką!
8 min. - Strzał Bordowskiego zbyt lekki.
7 min. - Póki co dość wyrównane spotkanie, bez znaczącej przewagi żadnej ze stron.
5 min. - Mocny strzał Łabuza, wyciągnięty Odrobny odbija krążek parkanem.
4 min. - Raszka łapie krążek na raty po strzale jednego z jastrzębian.
3 min. - Odrobny odbija strzał Łabuza.
3 min. - W odpowiedzi strzał Kapicy odbija Odrobny.
2 min. - Strzał gości łapie Raszka.
1 min. - Pierwszy krążek dla JKH.
#13 Kasper Bryniczka ŚR 1 1 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#41 Bartłomiej Niesłuchowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Dawid Olchawski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Jegor Omieljanienko PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Damian Zarotyński PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 3 2.96 30 30 0 0 0 0 90.00 60:52 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
#72 David Zabolotny B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0