23:02 2 min. Igor Sarna #32 Atak kijem trzymanym oburącz
29:10 2 min. Dawid Zielosko #79 Przeszkadzanie
30:53 4 min. Sebastian Owczarek #24 Ostrość
30:53 4 min. Marek Kosakowski #85 Ostrość
33:34 2 min. Wojciech Stachura #51 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:34 2 min. Błażej Salamon #61 Ostrość
36:25 2 min. Sebastian Owczarek #24 Atak kijem trzymanym oburącz
47:01 2 min. Paweł Bajon #25 Zahaczenie
61 min - GOOL 6:5! Holy objeżdża bramkę i trafia do bramki.
61 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy i szybka akcja w ich wykonaniu, jednak przy strzale Frączka na posterunku Kraus.

Dogrywka spróbuje wyłonić zwycięzcę dzisiejszego spotkania.

60 min - 47 sekund do końca spotkania, wznowienie pod bramką Napnenki.
59 min - Kulik zamiast odgrywać krążek decyduje się na strzał. Trafia prosto w bramkarza.
58 min - Gryc nie trafia do pustej bramki.
58 min - Słodczyk przed bramkę do Salamona, ten uderza jednak obok bramki.
56 min - Bucenko znów przedarł się przez obronę gospodarzy, jednak nie oddał strzału na bramkę.
55 min - Pohl przed bramkę do Sękowskiego, ten jednak uderza niecelnie.
54 min - Akcja gości przed bramką Napnenki groźnie jednak strzały Bucenki i Damjaniuka odbija Napnenko.
53 min - Radwan z ostrego kąta obok bramki.
51 min - GOOL 5:5! Podsiadło strzela wyrównującą bramkę, wykorzystując podanie Stachury.
51 min - Akcja pod bramką Krausa, szybko przenosi się do tercji gospodarzy. Salamon bez problemów wjeżdża do tercji Janowa, jednak blokowany przez Kosakowskiego nie zdołał oddać strzału.
50 min - Niewykorzystany okres gry w przewadze gospodarzy.
49 min - Jakubik z niebieskiej obok bramki.
48 min - Kara dla drużyny gości.
46 min - Damjeniuk do Dybasia ten marnuje dobrą okazję nie trafiając w krążek.
44 min - Pohl wzdłuż bramki do Stachury, ten przejął krążek jednak był już zbyt blisko bramki żeby oddać strzał.
43 min - Frączek po wznowieniu zagrywa krążek na niebieską do Kurza, jednak obrońca gospodarzy strzelił zbyt lekko żeby zagrozić bramce Krausa.
42 min - Znów przed szansą Bytomianie, tym razem Bucenko bliski pokonania Napnenki.
41 min - GOOL 4:5! Damjaniuj przyjmuje podanie od Owczarka i w sytuacji sam na sam nie daje szans na obronę Napnence.
41 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

40 min - GOOL 4:4! Bucenko, zdobywa bramkę na 11 sekund przed końcem drugiej tercji.
39 min - GOOL 4:3! Pohl dość łatwo oddał krążek Dybasiowi, który odegrał go do Bucenki a ten świetnie nagrał go Salamonowi, któremu nie zostało nic innego jak wpakować krążek do bramki.
39 min - Goście wybronili grę w osłabieniu.
38 min - Mocne strzały Podsiadły i Elżbieciaka nie znajdują drogi do bramki Krausa.
37 min - Sarna z niebieskiej, jego strzał przed siebie odbija Kraus, jednak również przy dobitce Jakubika lepszy bramkarz gości.
36 min - Słodczyk na niebieską do Bigosa, jednak jego strzał broni Napnenko.
34 min - Krążek do tercji Janowa wstrzelił Banaszczak, jednak jego strzał był tak silny, że w tercji środkowej krążek przejął Piper. Nie zdołał oddać strzału gdyż był blokowany przez Bucenke.
33 min - GOOL 4:2! Niegroźny strzał Bucenki przepuszcza pod ręką Napnenko.
32 min - Strzał Bogosa z niebieskiej obok bramki.
31 min - Walka na pięści między Kosakowskim a Owczarkiem, zdecydowanie wygrana przez obrońcę gospodarzy.
30 min - Błędu Napnenki nie był w stanie wykorzystać jeden z napastników gości, który nie trafił do pustej bramki gospodarzy.
29 min - Piper przed bramkę do niepilnowanego Elżbieciaka, ten uderza jednak prosto w bramkarza gości.
28 min - GOOL 4:1! Piękna bramka w wykonaniu Frączka, mierzonym strzałem z nadgarstka zmusza do kapitulacji Krausa po raz czwarty.
27 min - Kontra gosci, jednak bez strzału na bramkę.
26 min - Strzał Radwana odbija Kraus.
25 min - GOOL 3:1! Damjaniuk przed bramką przejmuje podanie od Dybasia i strzałem po lodzie pokonuje Napnenkę.
24 min - Kara dla gospodarzy, na ławce kar Sarna.
23 min - Bajon rozpoczyna akcję swojego zespołu zza bramki, jednak po wymianie kilku podań z Wieczorkiem goście nie zdołali oddać strzału na bramkę.
22 min - Holy z najbliższej odległości prosto w Krausa.
21 min - Pierwsze wznowienie dla gości.
#25 Łukasz Podsiadło PO 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Mateusz Podsiedlik ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Łukasz Dybaś PS 0 2 1 1 2 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#35 Dominik Kraus B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Sebastian Owczarek PO 0 1 1 0 1 -1 6 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Dawid Pabisiak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Błażej Salamon LS 1 0 0 0 1 -2 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Marcin Słodczyk ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartłomiej Stępień LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0