22:50 2 min. Bogusław Rąpała #23 Atak kolanem
30:22 2 min. Mateusz Michalski #88 Opóźnianie gry
31:17 2 min. Krystian Dziubiński #19 Przeszkadzanie
38:04 2 min. Michael Danton #34 Atak kijem trzymanym oburącz
46:38 2 min. Rafał Ćwikła #87 Zahaczenie
49:41 2 min. Martin Lučka #23 Zahaczenie
58:30 5 min. Matthew Williams #55 Ostrość
58:30 20 min. Matthew Williams #55 Kara meczu
58:30 5 min. Robert Mrugała #77 Ostrość
58:30 20 min. Robert Mrugała #77 Kara meczu
- Koniec Meczu. Sensacyjna wygrana drużny z Nowego Targu 4:1. Gospodarze kompletnie bez formy i pomysłu na grę.
- 58 min. - Williams nad bramką a zaraz bójka Amerykanina z Mrugałą, który założył przeciwnikowi koszulkę na głowę i powalił na lód po kilku wymianach ciosów.
- 58 min. - Pietrus dwa metry przed bramką, ale nie trafił dokładnie w krążek.
- 57 min. - Z boku Cichy, bez problemu Raszka parkanem.
- 56 min. - Endal wymanewrował bramkarza, ale trafił krążek gdy ten leżał już na lodzie.
- 55 min. - Z dwóch metrów Pietrus nie trafia praktycznie na pustą bramkę.
- 54 min. - Różański obok słupka.
- 53 min. - Uderzenie Endala ze środka zbyt lekkie i łapie Raszka.
- 52 min. - Mrugała wjechał przed bramkę, mrozi Pitton.
- 51 min. - Fatalna gra w przewadze gospodarzy.
- 49 min. - Akcja Cichego zatrzymana przez Raszkę, ale za drugim razem został sfaulowany.
- 48 min. - Raszka odbija strzały Turona i Klemientjewa.
- 46 min. - GOL! 1-4! Kapica z bliska dobija strzał Haverninena.
- 45 min. - Uderzenie Omeljanenki i zaraz Lucki odbija Pitton.
- 44 min. - Z niebieskiej huknął Pietrus, krążek odbił się od słupka od pleców Raszki, który go zamroził.
- 43 min. - GOL! 1-3! Sygnalizowana kara na gospodarzy gdy w dogodnej sytuacji był Dziubiński, krążek podał jeszcze Kapica przed bramkę a tam Gruszka pakuję go pod poprzeczkę.
- 43 min. - Endal prosto w wyciągniętą łapaczkę Raszki.
- 42 min. - Potężnie Turon, ale wysoko nad bramką.

- 40 min. - Strzał Damiana Kapicy wybija Pitton.
- 39 min. - Cichy w sytuacji sam na sam, lekko chciał posłać krążek pomiędzy parkanami - odbija Raszka.
- 37 min. - GOL! 1-2! Gruszka wykorzystał złe podanie do tyłu Vozdeckyego, popędził na bramkę i pakuje gumę pomiędzy parkanami Pittona. Puścił tzw. szczura.
- 36 min. - Strzał Gruszki, łapie Pitton.
- 35 min. - Pietrus przejechał pół lodowiska idealnie nagrał do Dantona, ale ten nie trafia dokładnie w krążek.
- 34 min. - Gruszka z nadgarstka - łapie do raka Pitton.
- 33 min. - Dziubiński wjechał w tercje, uderzył, mrozu gumę Pitton.
- 32 min. - GOL! 1-1! Z niebieskiej uderzył Turon, lot krążka zmienił pod bramką Cichy - zaskakując Raszkę.
- 32 min. - Zatko na wysokości bulika, prosto w Raszkę.
- 32 min. - Sanoczanie ponownie grają 5 na 3, ale nie mają pomysłu na grę.
- 31 min. - Strata Williamsa kończy się sytuacją sam na sam Gruszki, odbija Pitton odbijaką!
- 30 min. - GOL! 0-1! Kapica zjechał do środka pomimo, że był przed nim Klemientjew, uderzył po lodzie wciskając gumę pomiędzy parkany Pittona.
- 29 min. - Dwie klarowne sytuacje Szarotek! Dwukrotnie strzały Michalskiego i Różańskiego z dwóch metrów.
- 28 min. - Wyśmienitej sytuacji nie wykorzystał Biały, który trafił w parkan Raszki.
- 27 min. - Strata Zatki we własnej tercji, przejął gumę Wronka, jego mocne uderzenie tylko otarło boczną siatkę.
- 25 min. - Dutka z boku, łapie Raszka. Wcześniej uderzał Pietrus, bez efektu.
- 24 min. - Bryniczka, pewnie mrozi Pitton. Sanoczanie wybronili się z osłabienia.
- 23 min. - Sulka z niebieskiej, mrozi gumę w parkanach Pitton.
- 22 min. - Wilusz z Białym w sytuacji 2 na 1, ten pierwszy zdecydował się na strzał, ale po łapaczce Raszki ląduje nad poprzeczką.
- 21 min. - Gruszka sam na sam, ten nie daje się pokonać i guma odbija się od jego kija.
- 21 min. - Williams z bulika, tam kija dostawił Pietrus ale nie wpakował gumę do bramki. Poprawił Endal, nad bramką.

- 20 min. - Jeszcze po końcowej syrenie przy bandzie ścisnęli się zawodnicy obu drużyn gdzie nastąpiła krótka wymiana uprzejmości.
- 19 min. - Z boku uderzył Kostecki, ale ten strzał nie sprawił kłopotów Raszce.
- 18 min. - Różański z kontrą w osłabieniu, odbija Pitton.
- 17 min. - Cichy z okolicy bulika, ale prosto w bramkarza.
- 16 min. - Małe przepychanki Dantona z Sulką i obaj trafiają na ławkę kar.
- 15 min. - Z niebieskiej Zatko, blisko dobitki Endal i Kostecki ale nie trafili dokładnie w krążek.
- 14 min. - Turon pod bramkę, łapie do raka pewnie Raszka.
- 13 min. - Michalski zza bulika, mrozi gumę Pitton.
- 12 min. - Z okolicy bulika uderzył Pietrus, prosto w bramkarza.
- 12 min. - Spod bandy Sulka, pewnie łapie gumę Pitton.
- 10 min. - Pitton kijem wybił krążek, zażegnując zagrożenie gdyż blisko był Wronka.
- 9 min. - Zakotłowało się pod bramką Raszki, ale bez gola. Uderzał Danton, Sawicki czy Cichy.
- 7 min. - Gospodarze grają 5 na 3 przez dwie minuty ale Szarotki trzykrotnie wybijają gumę z własnej tercji.
- 6 min. - Pietrus wjechał przed bramkę, jego uderzenie broni Raszka ale został zahaczony i gospodarze zagrają w przewadze.
- 5 min. - Biały wjechał przed bramkę, ale trafia obok słupka.
- 4 min. - Kostecki z trzech metrów, prosto w bramkarza.
- 4 min. - Indywidualna akcja Zatki, odbija Raszka, dobitka Cichego także nie trafia do celu.
- 3 min. - Bryniczka z boku, ale trafia w boczną siatkę.
- 2 min. - Kara dla Wilusza i goście zagrają w przewadze.
- 1 min. - Z bulika Vozdecky z nadgarstka, mrozi Raszka.