3:2 Nicolas Besch #74 ( Radosław Galant #24, Adam Bagiński #3 ) +/-
06:53 2 min. Łukasz Sokół #45 Wysoko uniesiony kij
11:24 2 min. Michał Kotlorz #87 Natarcie
23:52 2 min. Tomasz Pastryk #68 Trzymanie przeciwnika
34:15 2 min. Adrian Parzyszek #19 Trzymanie przeciwnika
45:13 2 min. Tomáš Protivný #23 Ostrość
45:13 2 min. Jakub Witecki #66 Ostrość
49:02 2 min. Mikołaj Łopuski #82 Trzymanie przeciwnika
54:50 2 min. Radosław Nalewajka #88 Zahaczenie
60 min. - Koniec meczu.
60 min. - Kolusz z dwóch metrów nie trafia do pustej bramki! Pudło sezonu!
60 min. - JKH bez bramkarza.
60 min. - 18 sekund do końca. Czas dla JKH.
60 min. - Bomba Protivnego, obok bramki.
60 min. - Tyszanie grają już na czas.
59 min. - Vitek popędził do jastrzębskiej tercji. Naciskany przez dwóch obrońców, efektownie wyhamował.
58 min. - Jastrzębianie rzucili się do ataku jak wściekłe psy.
57 min. - GOOOL! 3:2! Besch, ustawiony na niebieskiej, pociągnął z nadgarstka i guma znalazła się w siatce.
56 min. - Kontra jastrzębian. Laszkiewicz sam na sam, ale nie ma bramki. Guma trafiła w podstawę bramki.
55 min. - Radosław Nalewajka wędruje na ławkę kar.
54 min. - Teraz groźna akcja tyszan! Uderzenie z niebieskiej Pociechy, później zaczęły się próby szukania dobitki. Nie ma bramki.
53 min. - Polodna wygrał wznowienie, do krążka dopadł Bordowski i od razu, zza obrońcy, oddal strzał. Żigardy był w odpowiednim miejscu.
52 min. - Goście starają się pójść za ciosem.
51 min. - Polodna do Laszkiewicza! Strzał z pierwszego krążka. Broni Żigardy.
50 min. - GOOOL! 2:2! Bryk uderzył z lewego bulika i krążek zatrzepotał w siatce!. Drużynie Roberta wystarczyło zaledwie 14 sekund, by założyć zamek i oddać strzał.
50 min. - Dwie minuty karne dla Łopuskiego i JKH zagra w przewadze.
49 min. - Jastrzębianie szukają wyrównującego gola.
48 min. - Obaj panowie są już na lodzie.
47 min. - Gra 4 na 4. Więcej miejsca na tafli.
46 min. - Obustronne wykluczenie. Zaiskrzyło między Witeckim a Protivnym, obaj będą mieli okazję ochłonąć... na ławce kar.
45 min. - Odrobny! Kolejne dwie dobre interwencje.
44 min. - Zaostrza się to spotkanie, bandy zaczynają trzeszczeć.
43 min. - Pastryk z niebieskiej, guma jest już w raku Żigardiego.
43 min. - Wanacki z pierwszego krążka. "Wiedźmin" bez większych problemów.
42 min. - Kolusz jechał lewym skrzydłem, zdecydował się uderzyć z klepy, ale jego strzał był niecelny.
41 min. - Galant uderzył z ostrego kąta. Odrobny broni pewnie.

40 min. - Koniec II tercji.
39 min. - Tyszanie zasłużenie prowadzą. W tej odsłonie byli stroną dominującą.
38 min. - GOOOL! Witecki ładnie zabrał się z krążkiem, wjechał między dwóch obrońców, a następnie wystawił gumę jak na tacy z Guzikowi. Ten posłał gumę do siatki
37 min. - Tyszanie w pełnym zestawieniu.
36 min. - Bryk ładnie wprowadził krążek. Zwód na bekhend, ale broni Żigardy.
35 min. - Parzyszek wędruje na ławkę kar.
34 min. - Nemeczek z niebieskiej. Kulas próbował dobijać. Bez efektu bramkowego.
33 min. - Prowadzący dzisiejsze zawody Paweł Meszyński zdecydował się obejrzeć zapis wideo. Dla pewności sprawdził, czy krążek po dobitce Bordowskiego przekroczył linię bramkową.
32 min. - Ferenc kropnął z niebieskiej, parkanem odbija "Wiedźmin".
31 min. - Leszek Laszkiewicz ładnie zabrał się z krążkiem, pociągnął z nadgarstka, ale obok bramki. Próba dobitki ze strony Bordowskiego, krążek tańczy na linii bramkowej.
30 min. - Wrzutka Pociechy, strącenie przez Galanta, ale Odrobny zdołał zamrozić krążek.
29 min. - Druga tercja jak na razie jest bardziej zacięta niż pierwsza. Można powiedzieć, że mecz nabrał rumieńców.
28 min. - W odpowiedzi tyszanie. Parzyszek do Guzika, ale ten nieczysto trafił w krążek. Odrobny miał ułatwione zadanie i odbił gumę parkanem.
28 min. - Ł. Nalewajka do Marca, ten pociągnął z nadgarstka, ale Żigardy był czujny.
27 min. - Wanacki z okolic niebieskiej, ale Odrobny zdołał domknąć parkany.
27 min. - Jastrzębianie w komplecie.
26 min. - Genialne interwencje "Wiedźmina"! Zwijał się jak w ukropie, broniąc uderzenia Łopuskiego, Witka i Kotlorza. Czapki z głów!
25 min. - Tyszanie w przewadze. Na razie pewnie interweniuje Odrobny.
24 min. - Pierwsza kara dla jastrzębian. Pastryk już wygodnie rozsiadł się w boksie wykluczeń.
23 min. - Tyszanie starają się iść za ciosem. Widać u nich większą chęć gry.
22 min. - Szybka odpowiedź tyszan i mecz w zasadzie rozpoczął się od nowa.
21 min. - GOOOL! 1:1! Bagiński do Galanta, ten ładnie wyjechał przed bramkę, wyczekał Odrobnego i posłał gumę pod poprzeczkę.
21 min. - Zaczynamy drugą tercję.

Koniec I tercji. Strzały 4-11.
20 min. - GOOOL! 0:1! Bondarew zza bramki do nadjeżdżającego Kulasa i mamy pierwszego gola w tym meczu.
19 min. - Witecki! Oprócz Żigardiego zdecydowanie najjaśniejszy punkt w ekipie tyszan.
18 min. - Plichta! Szybki zwód, nawinięcie rywala i strzał. Kolejna dobra interwencja Żigardiego.
17 min. - Sporo błędów w ekipie tyszan.
16 min. - Plichta ładnie przejął krążek, ale jego uderzenie nie zaskoczyło golkipera gospodrzy.
15 min. - Więcej z gry mają jastrzębianie. Lepiej grają w obronie i forecheckingiem zmuszają tyszan do błędów.
14 min. - Tyski GKS w komplecie.
14 min. - Protivny wrzucił przed bramkę, tor lotu krążka zmienił Drzewiecki, ale szczęście ponownie uśmiechnęło się do Żigardiego.
13 min. - "Ty do mnie, ja do Ciebie" - ten zamek bez hokejowej iskry. Polodna powinien oddać już dwa strzały z bulika. "Wolał" podać do partnera.
13 min. - Jastrzębianie w zamku. Wiele podań, mało strzałów.
12 min. - Będzie kolejna kara. Kotlorz ostro zaatakował R. Nalewajkę i odpocznie przez dwie minuty.
10 min. - Witecki wjechał do tercji kropnął z pełnego zamachu, ale Odbrobny był na posterunku.
9 min. - Tyszanie w komplecie.
9 min. - Polodna! Ależ miał okazje. Świetna interwencja Żigardiego.
8 min. - Laszkiewicz z okolic niebieskiej. Krążek po jego strzale wędruje obok bramki.
7 min. - Jastrzębianie rozgrywają zamek, ale nie udało się im utrzymać gumy w tercji.
7 min. - Będzie pierwsza kara w tym meczu. Do boksu udaje się Sokół.
5 min. - Pierwsza groźna okazja tyszan. Witecki! Obok bramki.
4 min. - Ładny rajd Filipa Drzewieckiego, który wjechał do tercji jak w masło. Wycofał na niebieską. Strzelał Protivny, ale obok bramki.
4 min. - Na razie lepiej radzą sobie jastrzębianie.
3 min. - Nemeczek wzdłuż bramki do Laszkiewicza, ale nie ma bramki. Pewna interwencja Żigardiego.
1 min. - Bryk z niebieskiej, ale broni Żigardy.
1 min. - Zaczynamy. W bramkach Odrobny i Żigardy.

#19 Adrian Parzyszek ŚR 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#48 Štefan Žigárdy B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 3 3.03 25 25 0 0 0 0 88.00 59:20 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#10 Tomasz Kulas PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Leszek Laszkiewicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Tomáš Protivný LO 0 1 1 0 1 0 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0