14:47 2 min. Michał Porębski #17 Trzymanie przeciwnika
18:09 2 min. Michał Sochacki #81 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:12 2 min. Jarosław Grzesik #77 Opóźnianie gry
26:44 2 min. Michał Sochacki #81 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:40 2 min. Tomasz Ziółkowski #12 Zahaczenie
29:53 2 min. Damian Kran #12 Trzymanie przeciwnika
31:26 4 min. Karol Szaniawski #9 Ostrość
46:26 2 min. Jakub Kubicki #15 Atak kolanem
46:26 2 min. Jarosław Grzesik #77 Przeszkadzanie
Kary: 10 - 16
Strzały: 60 - 19

1min - GOL! W 50 sekundzie meczu Stoczniowiec wychodzi na prowadzenie, autorem bramki Ziółkowski
2min - Stoczniowiec w ataku, sygnalizowana kara dla Legii, pierwsza gra w przewadze dla gospodarzy
4min - próba założenia zamku przez Gdanszczan, dobrze spisuje sie jednak obrona Legii i bramkarz Bartosz Maza
5min - kara 2 minut dla Stoczniowca, Legia w przewadze
5min - Wróbel gubi krążek przed własną bramką, świetna okazja dla Legii, ale krążek odbija Tomczyk
8min - minęła gra w przewadze Legii, bez większego zagrożenia dla bramki Stoczniowca
10min - wznowienie przed bramką Legii, co raz śmielsze ataki wyprowadzają zawodnicy Legii
11min - przed świetną szansą był Krasakiewicz, ale zamiast uderzać próbował objechać bramkę i stracił krążek
13min - Legia zamknięta we własnej strefie obronnej
15min - najpierw świetnie strzelał Pesta, kara 2 minut za trzymanie dla Legii
16min - Stoczniowiec w ataku, słupek uratował Legionistów przed utratą drugiej bramki
18min - GOL! Świetne podanie Sochackiego wykorzystuje Stasiewicz
19min - gra w przewadze Legii, na ławkę kar powędrował Sochacki
19min - groźnie z niebieskiej uderzał Szaniawski jednak obok bramki
20min - GOL! Legia zdobywa bramkę w ostatniej sekundzie przewagi

KONIEC I TERCJI

21min - rozpoczęła się II tercja spotkania, od początku w ataku Stoczniowiec, Legia wybija krążek na uwolnienie
21min - po wznowienie blisko zdobycia trzeciej bramki dla Gdanszczan byl Wróbel, ale trafia w boczną siatkę
23min - świetny strzał Ruszkowskiego spod niebieskiej, nie bez problemów broni Maza
24min - do głosu doszli goście, najpierw nad bramką uderzał Rostkowski, a chwilę później z niebieskiej próbował Kran
25min - spalony na niebieskiej, wygrane wznowienie przez Stoczniowca, do ataku ruszył Wrycza jednak nie zdołał oddać strzału
26min - GOL! Karę za opóźnianie gry otrzymał Grzesik, a już po 12 sekundach Oskar Lehmann podwyższa na 3:1
27min - GOL! Kolejną bramkę dla Stoczniowca zdobywa Sochacki
28min - Legia w przewadze, z kontrą wychodzi Ziółkowski jednak nie wykorzystuje sytuacji 1 na 1, chwilę później fauluje i goście grają w przewadze 5 na 3
29min - GOL! Skończyła się kara dla Sochackiego, ze swojej tercji wyjechał Lehmann, nieatakowany przez nikogo pognał na bramkę Mazy i uderzył nie do obrony obok lewego słupka
30min - 2 minuty dla Krana za trzymanie, kolejna przewaga Stoczniowca
31min - zakotłowało się pod bramką Legii, Wróbel i Szaniawski mieli sobie coś do powiedzenia, do akcji włączył się jeszcze bramkarz Legii, który podciął kijem zawodnika Stoczniowca, posypały się obustronne wykluczenia
34min - przez chwilę w geście radości unieśli ręce zawodnicy z Warszawy, okazało się jednak że krążek zatrzymał się na zewnętrznej stronie siatki
36min - sporo agresji w grze obu drużyn, Stoczniowiec nadal w natarciu
37min - na zmianę strzelali Puchalski i Błażejczyk, nie udało im się jednak zaskoczyć Mazy
39min - GOL! Legia zdobywa drugą bramkę, z niebieskiej linii uderzał Porębski, zasłoniony Tomczyk nie miał szans na udaną interwencję

KONIEC II TERCJI

41min - GOL! Szóstą bramkę dla Stoczniowca zdobywa Stasiewicz
42min - GOL! Ledwie 22 sekundy potrzebowali zawodnicy Stoczniowca aby zdobyć drugą w tej tercji bramkę, Wróbel zdobywa swoją pierwszą bramkę. Zmiana bramkarza w drużynie gości
44min - GOL! Piękny strzał Wróbla i kolejna bramka dla gospodarzy!
44min - niesamowity początek tercji, wydawało się, że Legia będzie gonić wynik, a Gdańszczanie zdobywają 3 bramki w zaledwie dwie i pół minuty
45min - z kontrą wychodził Wołkiewicz, sam na sam górą jednak Tomczyk
46min - podczas sygnalizowanej kary dla Legii faulowany był Krasakiewicz i Stoczniowiec rozpocznie w podwójnej przewadze
47min - GOL! W zamieszaniu podbramkowym odnajduje się Wrycza i zdobywa 9 bramkę dla swojego zespołu
50min - Krasakiewicz wyłożył krążek przed bramkę Leśniakowi, ale ten najzwyczajniej w niego nie trafił
53min - przez cały mecz nie milknie regularny doping kibiców Stoczniowca
55min - indywidualna akcja lewym skrzydłem Stasiewicza, mrozi krążek Gutkowski
56min - samotnie atakować próbował Wołkowicz, jednak nie mając wsparcia kolegów stracił krążek
58min - kolejny słupek ratuje Legionistów od utraty bramki!
#4 Tomasz Iwanow LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#99 Mikołaj Krasakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Martin Kulczyk PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#3 Oskar Lehmann LO 2 1 1 0 3 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#69 Gilbert Leśniak PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Michał Michałkiewicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0