28:12 2 min. Mateusz Danieluk #29 Zahaczenie
34:50 2 min. Damian Tomasik #15 Uderzanie kijem
43:27 2 min. Sebastian Łabuz #68 Przeszkadzanie
52:19 2 min. Jarosław Różański #97 Ostrość
52:19 4 min. Artem Bondarew #95 Wysoko uniesiony kij
54:19 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Trzymanie przeciwnika
55:02 2 min. Tomasz Pastryk #68 Opóźnianie gry
57:50 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Przeszkadzanie
57:50 20 min. Łukasz Nalewajka #20 Kara za niesportowe zachowanie 10min
57:50 5 min. Filip Wielkiewicz #17 Bójka
57:50 20 min. Filip Wielkiewicz #17 Kara za niesportowe zachowanie 10min
57:50 5 min. Łukasz Nalewajka #20 Bójka
- 60 min. - Koniec meczu. Zasłużone zwycięstwo JKH GKS Jastrzębie.
- 59 min. - Świetnie bronią się jastrzębianie.
- 58 min. - Podhale bez bramkarza. Trener Marek Ziętara gra va banque. Podhalanie w szóstkę przeciwko trójce jastrzębian.
- 58 min. - Na lód lecą butelki i różne przedmioty. Kibicom Podhala puściły nerwy.
- 58 min. - Zaiskrzyło między Łukaszem Nalewajką a Wielkiewiczem. Pojedynek pięściarski obu zawodników. Trzeba przyznać, że bardzo wyrównany. Ostatecznie Nalewajka szarpnięciem powalił wyższego i cięższego Wielkiewicza.
- 57 min. - Nowotarżanie nie mają nic do stracenia. Muszą zaatakować.
- 56 min. - GOOOOL! 1:3! Wzorowo rozegrany zamek i piękny, soczysty strzał Haverinena. Odrobny nie miał szans.
- 56 min. - Pastryk źle wybił krążek i wędruje na ławkę kar. Podhale będzie grało w podwójnej przewadze...
- 54 min. - Podhale w zamku. Kilka uderzeń, ale Odrobny nie daje się pokonać.
- 53 min. - Zaiskrzyło między Różańskim a Bondarewem. "Różak" dwie minuty, Bondarew cztery minuty.
- 50 min. - Podopieczni Roberta Kalabera kontrolują przebieg meczu.
- 48 min. - Podhale próbuje naciskać, przeszkadzać rywalom. JKH to jednak doświadczony zespół i takiej zaliczki nie zwykł marnować.
- 47 min. - Wydaje się, że jest już po meczu.
- 46 min. - GOOOOL! 0:3! Wykrakaliśmy! Bondarew wpisuje się na listę strzelców.
- 44 min. - Dwie minuty karne dla Łabuza. Dla JKH to okazja, by zdobyć trzeciego gola i w zasadzie przesądzić o losach spotkania.
- 43 min. - Kapica do Wronki, a ten w genialnej sytuacji posyła krążek nad poprzeczką. Genialna okazja filigranowego środkowego.
- 41 min. - Jastrzębianie szybko przemieścili się pod nowotarską bramkę.
- 41 min. - Krążek na lodzie. Zaczynamy trzecią tercję.

- 40 min. - Zmiany wyniku nie ma. 2:0 dla Jastrzębia.
- 39 min. - Druga odsłona powolutku kończy się.
- 38 min. - Wielkiewicz! Ładnie zjechał z prawego skrzydła do środka, ale nie zdołał oddać strzału. Guma została zbita przez jednego z defensorów. Wielkiewicz ma pretensje do sędziego, że nie widział, iż był faulowany.
- 37 min. - Skutecznie bronią się nowotarżanie. Tomasik jest już na lodzie.
- 36 min. - Laszkiewicz! Genialna interwencja Raszki.
- 36 min. - Jastrzębianie w zamku. Ałeksiuk bomba z niebieskiej, ale broni Raszka.
- 35 min. - Tomasik wygodnie rozsiadł na ławce kar. Wcześniej nieprzepisowo powstrzymywał Danieluka.
- 34 min. - Dwójkowa akcja Laszkiewicza z Urbanowiczem. Efektu bramkowego nie ma.
- 33 min. - Tempo meczu siadło. Nie ma też płynności w grze, sporo uwolnień.
- 31 min. - Danieluk jest już na lodzie. Indolencja strzelecka Podhala trwa.
- 30 min. - Kocioł pod bramką "Wiedźmina". Sulka, Kapica nie dali rady trafić do siatki.
- 29 min. - Dwie minuty karne dla Danieluka i Podhale znów w przewadze.
- 28 min. - GOOOOL! 0:2! Przepiękna kombinacyjna akcja jastrzębian. Urbanowicz spod bandy do Bondarewa, ten przedłuża do Rompkowskiego. Jastrzębski obrońca dopełnia formalności i pokonuje Raszkę.
- 26 min. - Nemeczek już na lodzie.
- 25 min. - Haverinen strzałem z pierwszego krążka próbował zaskoczyć Odrobnego.
- 24 min. - Wronka! Broni Odrobny.
- 24 min. - Podhale zakłada zamek. Ich serię podań przerywa Ałeksiuk.
- 23 min. - Dwie minuty karne dla Nemeczka.
- 23 min. - Kmiecik wprost w Odrobnego
- 21 min. - Laszkiewicz! Miał dobrą okazję, ale nie zdołał pokonać Raszki. Próba dobitki w wykonaniu Rompkowskiego! Słupek.
- 21 min. - Kilka niecelnych podań.
- 21 min. - Zaczynamy drugą tercję.

- 20 min. - Koniec I tercji.
- 20 min. - Laszkiewicz! Próbował sprytnym strzałem zaskoczyć Raszkę.
- 18 min. - Zaostrza się to spotkanie. Twardo atakuje pod bandą Urbanowicz. Wszystko w zgodzie z przepisami.
- 15 min. - Dwie minuty karne dla jastrzębian. Omieljanienko udaje się na dwuminutową odsiadkę.
- 14 min. - Ostry atak Damiana Kapicy na Michała Plichtę. Czeski napastnik z trudem opuścił taflę. To chyba uraz kolana. Wykluczenie dla JKH.
- 14 min. - Maciej Urbanowicz wędruje na ławkę kar. Poczęstowany przez kibiców porcją buczenia i gwizdów.
- 13 min. - Okres wyrównanej gry w wykonaniu obu zespołów.
- 11 min. - Michalski do Sulki, ten uderzył potężnie, ale świetna interwencja Przemysława Odrobnego.
- 11 min. - Ładny atak ciałem Łabuza. Prawdziwe hokejowe drzewo w wykonaniu rosłego defensora. Ucierpiał Przygodzki.
- 11 min. - Fiński defensor już na lodzie.
- 10 min. - Na razie nie idzie jastrzębianom gra w przewadze.
- 9 min. - Dwie minuty dla Joniego Haverinena. JKH zakłada zamek.
- 6 min. - GOOOL! 0:1 Plichta wjechał do tercji uderzył z nadgarstka. Raszka odbił krążek przed siebie, a Plichta dobił swój strzał.
- 6 min. - Zaiskrzyło między Nemeczkiem a Wielkiewiczem. Obaj odpoczną na ławce kar.
- 4 min. - Odrobny odbija gumę, Michalski dobija obok słupka.
- 3 min. - Mocno naciska JKH, strzały Nemeczka i Laszkiewicza mrozi Raszka.
- 2 min. - Pastryk wjechał w tercję rywala, oddał strzał - ale spalił.

#91 Dawid Olchawski ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Jegor Omieljanienko LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Damian Zarotyński LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 1 1.00 35 35 0 0 0 0 97.14 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#72 David Zabolotny B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0