17:18 2 min. Bartosz Ciura #6 Zahaczenie
23:14 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
32:54 2 min. Kamil Kalinowski #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:28 2 min. Josef Vítek #73 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:48 2 min. Kamil Kalinowski #10 Zahaczenie
47:40 2 min. Wojciech Wojtarowicz #12 Opóźnianie gry
54:46 2 min. Mateusz Adamus #38 Natarcie
57:21 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Zahaczenie
58:18 2 min. Jakub Wanacki #12 Uderzanie kijem
58:18 2 min. Matúš Vizváry #16 Ostrość
60 min. - Koniec meczu.
59 min. - Zaiskrzyło między Wanackim a Vizvarym. Obaj na ławce kar.
58 min. - Wojtarowicz wyjechał na samotne spotkanie z Żigardym, ale tyski golkiper wybił gumę "wślizgiem".
56 min. - Trybuny Stadionu Zimowego odżyły. Jest doping.
55 min. - Kolejne wykluczenie. Adamus jest już na ławce kar.
55 min. - Majoch ładnie szarżował, huknął z lewego bulika. Mocno, ale wprost w Fikrta.
55 min. - Jaros uderzył z pełnego zamachu. W środek bramki. Ale to i tak jedna z nielicznych okazji
54 min. - Znów Kolusz wjechał do oświęcimskiej tercji i znów było groźnie. Guma zatrzymała się na słupku.
53 min. - Troszkę bodiczków. Witecki powalił na lód Kasperczyka.
52 min. - Teraz troszkę oklasków. Wynika to z faktu, że czwarty atak tyski (młodzieżowy) zamknął Unię w jej tercji.
52 min. - Wieje nudą ze Stadionu Zimowego.
51 min. - Ferenc posprzątał szarżującego Komorskiego. Świetne "drzewo".
50 min. - Unia w komplecie.
49 min. - Potężna petarda Mojżisza. Broni Fikrt. Szuka dzisiaj swojego urodzinowego gola.
48 min. - Wojtarowicz dołącza do Kalinowskiego na ławce kar.
47 min. - Tempo opadło, spotkanie straciło koloryt.
46 min. - Dwie minuty karne dla Kalinowskiego.
44 min. - Genialna okazja Vitka. W dogodnej sytuacji spudłował.
44 min. - Tyszanie w komplecie.
43 min. - Kotłuje się pod bramą Żigardiego. To zdecydowanie najlepiej rozegrana przewaga oświęcimian.
43 min. - Wojtarowicz do Jarosa. Ten potężnie z okolic bulika. W sam środek bramki Żigadriego.
42 min. - Unia w zamku. Komorski nie zdołał dobić gumy do bramki.
42 min. - Będzie kara dla Vitka.
41 min. - Widać, że trener Dobosz zdecydował się na kilka korekt na prawych skrzydłach. W pierwszej postawił na Adamusa, w drugiej na Wojtarowicza, a w trzeciej na Bepierszcza.
41 min. - Trzecia tercja rozpoczęta.

Koniec drugiej tercji.
40 min. - GOOOL! 3:0 Kolusz wjechał do oświęcimskiej tercji jak w masło, uderzył, Galant poprawił, ale Fikrta pokonał dopiero Guzik. Chyba jest już po meczu.
39 min. - Znów Tabaczek. Tym razem nie zdołał przeciąć toru krążka po wrzutce Bepierszcza.
38 min. - Tabaczek! Wjechał do tercji lewym skrzydłem wypalił z klepy. Broni Żigardy.
37 min. - Wojtarowicz do Jarosa, ale uderzenie tego drugiego zablokowane.
37 min. - Kartoszkin dostał świetne podanie od Kuzina, ale mając przed sobą Michala Fikrta nie zdołał go pokonać. Świetna interwencja w wykonaniu czeskiego golkipera oświęcimian.
36 min. - Różycki zza bramki do Majocha, ale ten minimalnie przestrzelił.
35 min. - Unia nie gra już tak zadziornie jak w meczu z Sanokiem.
34 min. - GOOOL! 2:0! Witecki wzdłuż bramki do Vitka, a ten skutecznie zamknął jego akcję.
33 min. - Tyszanie w przewadze.
33 min. - Będzie kara dla Kalinowskiego, który powalił Kartoszkina. Inna sprawa, że w tej akcji najpierw faulował rosyjski skrzydłowy.
32 min. - Kombinacyjna akcja biało-niebieskich. Strzał Szewczyka nie był na tyle dobry, by zaskoczyć Żigardiego.
31 min. - Pociecha z niebieskiej, świetna interwencja Fikrta.
30 min. - Kuzin prosto w oświęcimskiego bramkarza. Okazję miał jednak bardz
30 min. - Teraz trzecia formacja biało-niebieskich miała swoją szansę. Adamusowi nie udało się dostawić łopatki kija do wrzutki Szewczyka.
29 min. - Oświęcimianie grają wysokim pressingiem, zmuszają tyszan do błędu. Z pozoru wygląda to dobrze, ale brakuje strzałów.
28 min. - A jednak "Fiki" po drobnych zabiegach medycznych zakłada swoją maskę i będzie dalej strzegł swojej bramki.
28 min. - Kontuzja oświęcimskiego golkipera Michala Fikrta. Nie wygląda to dobrze.
27 min. - Tyszanie mocno pobudzeni, szukają kolejnego gola.
26 min. - GOOOL! 1:0 Sokół, stojący przed bramkarzem Unii, skutecznie dobił krążek po uderzeniu Kuzina.
25 min. - Tyszanie agresywnie rozgrywaj zamek, pracują na bramkarzu. Pachnie golem.
24 min. - Dwie bomby Mojżisza. Pierwszą odbija Fikrt, druga przelatuje obok bramki.
24 min. - Błąd oświęcimian przy zmianie i dwie minuty kary technicznej
22 min. - Vitek wjechał do oświęcimskiej tercji, guma trafiła do Parzyszka, ale ten spudłował w 100 procentowej sytuacji. Fikrt efektownie ramieniem odbił krążek.
21 min. - Szybkie wjazd do tercji, strzał tyszan, Fikrt był na posterunku.
21 min. - Bulik dla tyszan i rozpoczynamy drugą tercję.

20 min. - Koniec I tercji
19 min. - Uderzenie Pociechy ląduje w raku Fikrta.
19 min. - Tyszanie w przewadze.
18 min. - Kara za zahaczanie dla Ciury. Tyszanie są już w komplecie.
17 min. - Oświęcimianie pokazują, że gra w przewadze nie jest ich mocną stroną.
16 min. - Do Vitka dołącza Pociechaa.
15 min. - Kara dla Vitka. Unia po raz pierwszy w przewadze.
15 min. - Nieprzyjemny strzał Vitka. Małe zamieszanie pod bramką Fikrta.
14 min. - Poprzeczka! Gumę zgubił Witecki, a Szewczyk bez przyjęcia uderzył. Żigardiego uratowała poprzeczka.
14 min. - Komorski ładnie wjechał do tercji rywali, kropnął na bramkę Żigardiego.
12 min. - Różycki lewym skrzydłem wjechał do tercji, pociągnął z nadgarstka, ale nie zdołał pokonać oświęcimskiego golkipera.
11 min. - Parzyszek po objechaniu bramki próbował zaskoczyć Fikrta. Czeski golkiper był na posterunku.
10 min. - Kocioł pod oświęcimską bramką. Na razie wciąż mamy remis, bo oświęcimianie dobrze się bronią.
10 min. - Indywidualna akcja Kartoszkina. Nie zdołał pokonać Fikrta.
10 min. - Kontra oświęcimian. Bepierszcz z Tabaczkiem nie zdołali pokonać tyskiego golkipera.
9 min. - Dwie minuty karne dla Paszka.
8 min. - Uderzenie z niebieskiej Bepierszcza, znów dobrze "Żigi".
7 min. - Dwójkowa akcja: Piotrowicz-Tabaczek. Strzał tego drugiego barkiem broni Żigardy.
7 min. - Indywidualna akcja Damiana Piotrowicza. Strzał z bekhendu. Broni tyski golkiper.
6 min. - Zakotłowało się pod tyską bramką.
6 min. - Witecki! Pewna interwencja Fikrta.
5 min. - Fiki przez pół minuty bronił bez kija.
4 min. - Vizvary wyłożył krążek... Kartoszkin, ale Rosjanin nie wykorzystał tego prezentu.
2 min. - Sokół do Galanta. Ten nie opanował krążka i mamy uwolnienie
1 min. - Jaros ładnie wjechał do tyskiej tercji, ale szybkie podwojenie krycia.
1 min. - Pierwszy bulik dla oświęcimian.