6:1 Marcin Wiśniewski #13 ( Tomasz Kozłowski #66 ) +/-
03:19 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
22:02 2 min. Joseph Harcharik #12 Zahaczenie
27:45 2 min. Łukasz Sznotala #93 Atak kijem trzymanym oburącz
35:59 2 min. Maciej Kruczek #26 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:40 2 min. Marcin Wiśniewski #13 Uderzanie kijem
54:06 2 min. Nikita Semiannikow #22 Zahaczenie
58:28 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie

Koniec spotkania! Cracovia pewnie pokonuje Orlika Opole 6:1. Żegnamy się z Państwem z lodowiska przy ulicy Siedleckiego w Krakowie!
60. min - Rozpoczęła się ostatnia minuta dzisiejszego spotkania.
59. min - Kara dla gości za nadmierną ilość zawodników na lodzie. Druga w tym starciu.
58. min - Radziszewski pewnie odbija gumę po strzale Korzeniowskiego.
57. min - Goście na lodzie już w piątkę.
56. min - Cracovia ciągle rozgrywa zamek pod bramką Murraya...
55. min - Pasy zagrają w przewadze po przewinieniu Semiannikowa.
54. min - Tempo gry już znacznie opadło. Cracovia nie oddaje już tylu strzałów na bramkę Murraya, jak kilka minut wcześniej.
52. min - Groźne uderzenie ze strony Stopińskiego. Radziszewski broni.
51. min - Z lodu nie podnosi się Słaboń. Sędzia przerywa grę.
50. min - Ciągle kotłuje się pod bramką Murraya. Kolejna bramka dla Pasów przy takiej grze to tylko kwestia czasu.
48. min - GOOL! - Kozłowski podał do Wiśniewskiego, a ten pakuje gumę do bramki Murraya.
47. min - Dobre uderzenie Kostka spod niebieskiej, pewnie łapie gumę rakiem Radziszewski.
46. min - Pasy ciągle atakują na bramkę Murraya.
45. min - GOOL! - I mamy kolejną bramkę zawodników krakowskiej drużyny. Defensywa Orlika kompletnie rozklepana. Akcja wykończona świetnym strzałem Słabonia. 5:1.
43. min - Spalony na niebieskiej podczas akcji Opola.
42. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
42. min - Zagranie wysokim kijem jednego z zawodników Orlika. Wznowienie gry w tercji neutralnej.
41. min - Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla zawodników z Opola.

Koniec drugiej tercji spotkania. Po 40. minutach gry Cracovia prowadzi 4:1. Trzecia tercja rozpocznie się ok. 21:27.
40. min - Wiśniewski na ławce kar za uderzanie. Opole ponownie w przewadze.
40. min - Ostatnia minuta drugiej tercji rozpoczęta.
38. min - Gospodarze na lodzie już w pełnym zestawieniu.
37. min - Opole rozgrywa hokejowy zamek. Jak na razie jednak bez celnych strzałów.
36. min - Kara mniejsza dla Kruczka za spowodowanie upadku przeciwnika. Opole w przewadze.
36. min - Uwolnienie w wykonaniu Orlika. Przerwa w grze.
35. min - Radziszewski zmuszony do pierwszej od dłuższego czasu interwencji. Wznowienie w tercji obronnej Pasów.
34. min - Kłys piekielnie mocno z okolic niebieskiej. Guma przelatuje tuż obok bramki Murraya.
33. min - Precyzyjne uderzenie Kozłowskiego z nadgarstka. Broni dobrze Murray.
32. min - Ładna akcja Pasiuta i Stoklasy! Niewiele brakło a mielibyśmy kolejną bramkę dla zespołu z Krakowa.
31. min - Uwolnienie po stronie Orlika.
30. min - GOL! - W momencie gdy Sznotala wyskoczył z ławki kar, Pasy zdobyły bramkę! Sebastian Kowalówka wykorzystał dobre podanie od Noworyty i ładnym strzałem pokonał Murraya. 4:1.
30. min - Opole na lodzie w pełnym zestawieniu.
29. min - Ładnie rozegrali teraz zamek zawodnicy Cracovii. Murray jednak broni parkanami.
28. min - Sznotala na ławce kar za atak kijem trzymanym oburącz. Gospodarze ponownie w przewadze.
27. min - GOL! - No i proszę, mamy bramkę dla Orlika! Stopiński zderzył się z Liottim w tercji obronnej Pasów, odzyskał gumę i pewnie pokonał Radziszewskiego. Nie popisał się teraz defensor Cracovii zza oceanu.
26. min - Ponownie z minuty na minutę coraz bardziej staje się wyraźna przewaga Cracovii na lodzie.
25. min - GOL! - Słaboń wykorzystuje zamieszanie pod bramką strzeżoną przez Murraya i podwyższa prowadzenie gospodarzy!
25. min - Opole powraca do gry w pełnym zestawieniu.
24. min - Pasy rozgrywają zamek pod bramką przyjezdnych...
23. min - Harcharik na ławce kar za zahaczanie. Cracovia w przewadze.
22. min - GOOL! - Cracovia już na dwubramkowym prowadzeniu. Niemal identyczna sytuacja jak na początku starciu. Fraszko pewnym strzałem ze środka pokonuje Murraya.
22. min - Wójcik próbował indywidualnie, ale został błyskawicznie zatrzymany przez gospodarzy.
21. min - Pierwsze wznowienie drugiej tercji wygrane przez Cracovię.

Koniec 1. tercji spotkania. Druga odsłona rozpocznie się ok. 20:44.
20. min - Rozpoczęła się ostatnia minuta pierwszej tercji spotkania.
19. min - Guma po strzale Pasiuta opuściła obszar lodowiska. Kolejna przerwa w grze.
18. min - Murray mrozi gumę po niezbyt udanym strzale Valcaka. Przerwa w grze.
17. min - Cracovia cały czas w tercji obronnej Opola.
16. min - Próba ataku Opola, ale mamy uwolnienie.
15. min - Liotti huknął spod niebieskiej - obok bramki.
14. min - Kolejny dobry strzał, tym razem w wykonaniu Dvoraka. Murray na brak pracy narzekać nie może.
13. min - Noworyta! Świetnie uderzenie kapitana Pasów ze środka. Ponownie jednak Murray na posterunku.
12. min - Indywidualna wykończenie akcji w wykonaniu Kozłowskiego. Niewiele brakło, a Murray wypuściłby gumę z raka do bramki.
11. min - Dvorak pociągnął z nadgarstka, ponownie górą Murray.
10. min - Uwolnienie po stronie Orlika. Wznowienie gry pod bramką Murraya.
9. min - Cracovia ciągle atakuje, ale sporo chaosu w kreowanych przez gospodarzy akcjach.
8. min - Ładne uderzenie Dąbkowskiego spod niebieskiej, Murray odbija gumę parkanami.
7. min - Najazd Stopińskiego na bramkę Pasów. Pewnie broni Radziszewski.
6. min - Orlik zdołał się wybronić w czwórkę.
5. min - Valcak mocno z okolic niebieskiej. Strzał zablokowany.
4. min - Kara mniejsza dla Opola za nadmierną ilość zawodników na lodzie.
3. min - Valcak do McCauleya, ale ten nie zdołał oddać czystego strzału na bramkę gości.
2. min - GOL! - Szybkie otwarcie w wykonaniu Cracovii! Kalus podał na środek do Pasiuta, który ładnym uderzeniem pokonuje Murraya. 1:0.
2. min - Kozub z najbliższej odległości. Radziszewski pewnie broni parkanami.
1. min - Podanie Stopińskiego poszło po kijach zawodników Cracovii. Krążek poza lodowiskiem.
1. min - Pierwsze wznowienie dzisiejszego spotkania dla zawodników z Krakowa.
0. min - Wszystko już gotowe do rozpoczęcia spotkania!

Zawodnicy obydwu drużyn już na lodzie. W składzie Orlika pojawił się dzisiaj Wiaczesław Kozub.

Witamy z lodowiska przy ulicy Siedleckiego. Dzisiaj hala w Krakowie nie jest zbyt bardzo zaludniona z powodu rozgrywanego piłkarskiego meczu Cracovii z Ruchem.
#33 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.00 26 26 0 0 0 0 96.15 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0