02:27 2 min. Michał Kasperczyk #11 Zahaczenie
07:21 2 min. Jakub Witecki #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:26 2 min. Wojciech Wojtarowicz #85 Uderzanie kijem
10:38 2 min. Roman Tvrdoň #87 Uderzanie kijem
12:16 2 min. Ladislav Gábriš #18 Wysoko uniesiony kij
14:29 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
22:05 2 min. Damian Piotrowicz #81 Zahaczenie
30:25 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
43:11 2 min. Tomasz Połącarz #23 Przeszkadzanie
Najlepszymi zawodnikami dzisiejszego spotkania wybrani zostali Marcin Jaros oraz Mikołaj Łopuski

Koniec spotkania. GKS obejmuje prowadzenie 3-2 w Play off!

59min. Minuta do końca spotkania
57min. Jaros gubi krążek na rzecz Guzika... strzał po lodzie tyskiego zawodnika
57min. Przed szansą Łopuski... szybszy bramkarz gości
56min. Ostry atak Parzyszka, Piotrowicz pada na lód
55min. Steber do Guzika, ten uderza po lodzie. Fiki broni parkanem
54min. GOOL!!! Marcin Kolusz z zimną krwią pokonuje Michala Fikrta w zamieszaniu pod jego bramką!
53min. Kolejna dogodna okazja dla gości... tym razem Zigardy broni strzał Jarosa. Unia stawia wszystko na jedną kartę
53min. Świetna okazja Różańskiego
51min. Połącarz łamie kija przy próbie strzału
50min. Zagapiła się teraz tyska obrona... Zigardy ratuje tyszan po uderzeniu Bepierszcza
49min. Stachura próbował strzałem "od zachrystii" zaskoczyć tyskiego bramkarza
48min. Silny strzał Gabrysia łapie Zigardy
47min. Niepilnowany Kolusz nieczysto trafia w krążek
46min. Kotlorz ofiarną interwencja przerywa groźną kontrę
46min. Jeszcze raz potężnie Havlik z niebieskiej, tym razem nie trafia w światło bramki... Unia w pełnym zestawieniu
45min. Havlik z niebieskiej, broni bramkarz gości
44min. Mikołaj Łopuski faulowany przez Połącarza wpada do bramki gości... groźnie wyglądał ten upadek
43min. Jakes z niebieskiej
43min. Jaros dwukrotnie, Zigardy mrozi krążek
42min. Goście atakują, uderza Gabris a po chwili Kalinowski
41min. Zigardy odbija krążek poza taflę po uderzeniu Adamusa
41min. Wznowienie dla gości

Przerwa

40min. Sporo problemów sprawił teraz bramkarzowi gości strzał Mojzisa
39min. Zigardy przebija nad poprzeczkę krążek po strzale Różańskiego
38min. Tym razem Guzik powalony przez obrońcę gości... gra się zaostrzyła
37min. Były dwa słupki to musi być i poprzeczka... Pavel Mojzis trafia z bulika w poprzeczkę
36min. Na taflę nieszczęśliwie upada Peter Tabacek po starciu z Guzikiem... po kilku minutach zawodnik gości podnosi się i zjeżdża do boksu z rozciętym łukiem brwiowym. Arbiter nie zauważa przewinienia tyskiego gracza.
36min. GOOL!!! Malasiński wykłada gumę Łopuskiemu a ten trafia do bramki obok bezradnego Fikiego! 2-0!
35min. Modrzejewski próbował ukąsić z okolic koła bulikowego, Zigardy broni
34min. Po strzale Kotlorza guma "zatańczyła" na linii bramkowej... nie ma bramki
32min. Przed szansą Tabacek
31min. Mojzis z niebieskiej, broni Fikrt
30min. Groźnie pod bramką Unii, Vitek źle podaje do Bagińskiego... po chwili znowu Bagiś przed szansą ale uderza obok słupka
29min. Stachura z bekhendu, Zigi pewnie łapie
28min. Steber za lekko, Fikrt broni
28min. Kolejna szansa GKSu... tym razem Łopuski z Malasińskim nieskuteczni pod bramką gości
27min. Błąd Kasperczyka i Milan Baranyk przejmuje krążek... Fiki jeszcze raz lepszy... ależ tyszanie rozgrzali w tej tercji bramkarza Unii
25min. Fikrt w nieprawdopodobny sposób broni strzał Guzika
24min. Oblężenie bramki gości... uderzaja dwukrotnie Havlik, Malasiński przegrywa oko w oko a po chwili jeszcze Łopuski marnuje świetną okazję
23min. Z niebieskiej groźnie uderza Sokół, bramkarz gości "wypluwa" krążek przed siebie... obrońcy w porę zdążyli wybić
22min. Rzeszutko leżąc próbuje zaskoczyć Fikrta... bez powodzenia
21min. Barinka przed bramką Zigardyego, nie oddaje jednak strzału
21min. Wznowienie dla GKSu

Przerwa

19min. Tabacek po lodzie, Zigardy zbija do obrońcy
18min. Sulka za lekko by zaskoczyć Fikrta
17min. Dwukrotnie Łopuski przed szansą... niewiele zabrakło, GKS w pełnym zestawieniu
15min. Groźne strzały Guzika i Bagińskiego... Havlik poprawia ale trafia w słupek
13min. Kotlorz z niebieskiej w środek bramki
12min. Nerwowa i chaotyczna gra z obu stron
9min. Tyszanie przez minutę zagrają z przewagą jednego zawodnika... Fikrt broni uderzenie Mojzisa
9min. Mojzis w słupek
8min. Goście w przewadze... z niebieskiej uderza Połącarz
7min. Kolusz minimalnie obok lewego słupka
7min. Groźnie Kotlorz z bulika
6min. Rzeszutko w ostatniej chwili zablokowany przez gracza gosći... szybka odpowiedź Unii, Jaros obok słupka
4min. GOOL!!! Pavel Mojzis uderza z niebieskiej, krążek przejmuje Mikołaj Łopuski i pokonuje po raz pierwszy Michala Fikrta!!!
3min. Guzik indywidualnie... mija obrońcę i zahaczany wpada do bramki
2min. Kolusz podcinany na linii niebieskiej... gwizdek arbitra milczy
1min. Akcja tyszan... przewrócony Bagiński za bramką Fikrta, bez faulu
1min. wznowienie dla gości

Witamy z Tychów. Za niespełna pół godziny rozpocznie się piąta półfinałowa konfrontacja tyszan i oświęcimian.
Trener Jirzi Szejba mocno przemeblował formacje. W drużynie Aksam Unii brakuje Petra Lipiny. Na środku drugiego ataku z Romanem Tvedoniem i Wojciechem Wojtarowiczem zagra zatem Jarosław Różański.

#11 Michał Kasperczyk LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Grzegorz Piekarski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0