3:5 Marek Kalus #74 ( Milan Kostourek #88, Bartosz Dąbkowski #14 ) +/-
05:31 2 min. Marek Kalus #74 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:45 2 min. Peter Tabaček #55 Zahaczenie
31:48 2 min. Tomasz Kozłowski #66 Opóźnianie gry
33:35 2 min. Patryk Wajda #40 Opóźnianie gry
42:16 2 min. Bartosz Ciura #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:57 2 min. Jerzy Gabryś #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
60 min. - GOL! 3:5! Kalus trafia do pustej bramki.
59 min. - Czas dla Unii.
58 min. - GOL! 3:4! Piotrowski znacznie przybliża Cracovię do tryumfu w dzisiejszym meczu.
57 min. - 3;35 do końca trzeciej tercji, bulik pod bramką gości.
53 min. - Jaros zza zasłony, odbija Radziszewski.
51 min. - Wojtarowicz sam przed bramką, lecz ledwo musnął krążek i nic z tego nie wyszło.
49 min. - Co zrobił Gabryś... W sytuacji sam na sam nie trafił nawet w krążek.
48 min. - Lipina kropnął potężnie, lecz za wysoko.
45 min. - GOL! 3:3! Nie wiadomo co zrobiła defensywa Unii, Cracovia zabawiła się jakby była we własnej tercji i zdobyła wyrównującą bramkę.
44 min. - Lipina zwiódł jednego z obrońców, lecz oddał kolejny anemiczny strzał.
43 min. - Cracovia zagra w liczebnej przewadze.
41 min. - Krążek dla Unii.

Statystyka strzałów po drugiej tercji: 15-8

40 min. - GOL! 3:2! Piotrowski objechał bramkę i strzelił gola, kolokwialnie rzecz ujmując "do szatni".
37 min. - Unia ma dziś furę szczęścia. Najpierw Kostourek, a później Dvorak mieli szansę na drugą bramkę, dla gości, lecz Fikrta szczęście dziś nie opuszcza, jak na razie...
35 min. - GOL! 3:1 Różański wykorzystuje zamieszanie pod bramką i strzela do pustej bramki trzeciego gola w meczu dla Unii.
33 min. - Unia przez 13 sekund w podwójnej przewadze, od paru minut inicjatywa po stronie gospodarzy.
29 min. - Bepierszcz wzdłuż bramki do Adamusa, Radziszewski broni.
28 min. - GOL! 2:1! O ile Barinka zmarnował okazję sam na sam, o tyle Roman Tvrdoń nie zmarnował już takiej szansy. Unia na prowadzeniu.
27 min. - Barinka po wyjściu z ławki kar, wyszedł w sytuacji sam na sam, lecz krążek mu uciekł i wywołał rozczarowanie wśród miejscowej publiki.
26 min. - 36 sekund do końca kary Barinki.
24 min. - Unia w pełnym składzie. No, ale Unia po paru sekundach gry w pięciu na tafli, ponownie zagra w osłabieniu.
22 min. - Początek tercji pod dyktando gości, krakowianie zagrają w przewadze.
21 min. - Pierwszy krążek ponownie dla Pasów.

Statystyka strzałów po pierwszej tercji: 8-14

20 min. - Co za interwencja Michala Fikrta! Błąd defensywy oświęcimskiej i Dvorzak sam przed bramką, lecz czeski bramkarz świetnie złapał krążek do raka.
19 min. - Słaboń pozostawiony sam sobie, wjechał pod bramkę Unii z prawego skrzydła, lecz Fikrt przechwycił krążek i mamy wznowienie pod bramką gospodarzy.
16 min. - A.Kowalówka strzela z okolic linii niebieskiej, lecz był to strzał, który nie miał prawa zagrozić Fikrtowi. Chwilę później po drugiej stronie tafli, Lipina strzela prosto w "Radzika", nadal remis.
12 min. - Kolejny groźny strzał w wykonaniu Jarosa, krążek minął prawy słupek bramki Cracovii.
9 min. - GOL! 1:1! Piękny gol z pierwszego krążka autorstwa Marcina Jarosa, bramka dedykowana swojemu synowi, Xavierowi. Trzeba podkreślić świetne podanie Ladislava Gabrisza! Znakomicie przejął krążek.
8 min. - Cracovia w pełnym zestawieniu.
8 min. - Znakomita okazja dla Unii, Adamus wjechał w tercję i podał do Różańskiego, który trafił wprost w Radziszewskiego.
6 min. - Unia zagra po raz pierwszy w przewadze w tym meczu. Na ławkę kar wędruje Kalus.
5 min. - Budzowski przed szansą, ale nie zdołał pokonać Radziszewskiego.
4 min. - Początek meczu spokojny z obu stron. Roi się od błędów.
1 min. - GOL! 0:1! Kostourek zza bramki podaje do Sebastiana Kowalówki, a ten już w pierwszej minucie meczu otwiera wynik spotkania.
1 min. - Pierwszy krążek dla Cracovii.

#38 Marek Modrzejewski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Grzegorz Piekarski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Tomasz Połącarz LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#79 Jarosław Różański ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Wojciech Stachura ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Peter Tabaček ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Roman Tvrdoň LS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#41 Ondrej Zošiak LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.00 33 33 0 0 0 0 90.91 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0