09:41 2 min. Mateusz Sordon #94 Natarcie
11:23 2 min. Sebastian Łabuz #68 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:32 2 min. Adrian Labryga #22 Trzymanie przeciwnika
36:30 2 min. Timur Barajew #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:42 2 min. Patryk Wronka #9 Trzymanie przeciwnika
45:04 2 min. Krystian Dziubiński #61 Atak kolanem
52:02 2 min. Konrad Stypuła #21 Uderzanie kijem
52:02 10 min. Konrad Stypuła #21 Kara za niesportowe zachowanie 10min
60:12 10 min. Filip Wielkiewicz #17 Kara za niesportowe zachowanie 10min
61 min. - GOL! 3:2! Górny technicznym strzałem spod linii niebieskiej umieszcza krążek w siatce! Chwile wcześniej Bordowski podciął bramkarza gości, który wstał po chwili bez kija.

Koniec III tercji, przed nami dogrywka.
59 min. - Kral zza bramki do Danieluka, ten z bliska uderza nad bramką.
57 min. - Urbanowicz strąca strzał Bryka, odbija Niesłuchowski i dobitka Urbana minimalnie niecelna.
54 min. - Oblężenie bramki Podhala. Kapica miał pustą bramkę po uderzeniu Zatki i interwencji bramkarza, ale nie zdołał trafić w krążek z poweietrza.
52 min. - Kapica w dobrej sytuacji uderza nad bramką, po chwili kontra Podhala, ale napastnik Podhala sam przed bramką Odrobnego przegrywa pojedynek z bramkarzem JKH.
51 min. - Urbanowicz w słupek.
50 min. - Tym razem okazja przed Danielukiem, ale dobrze broni bramkarz. JKH wzięło się do roboty.
49 min. - Kontrowersyjna sytuacja. Pasiut uderza, Niesłuchowski nie zdołał zamrozić krążka i Pasiut wepchnął go do bramki, jednak sędzia nie uznaje gola, uznając, że Pasiut przeszkadzał bramkarzowi w skutecznej interwencji.
48 min. - JKH śmielej zaatakowało, przed szansą Pasiut.
47 min. - GOL! 2:2! Prochazka zdobywa bramkę! Krążek po jego strzale odbił się od słupka i pleców Niesłuchowskiego i wylądował w bramce.
45 min. - GOL! 1:2! Wronka mocnym strzałem w długi róg daje prowadzenie Podhalu! Kibice JKH biją brawo...
44 min. - Prochazka wzdłuż bramki do Bordowskiego, a ten mając pustą bramkę nieczysto trafi w krążek i nie skierował go do bramki.
44 min. - Nieporadna gra JKH w przewadze. Dopiero w końcówce założyli zamek i oddali kilka mocnych strzałów.
42 min. - 2 minuty dla Wronki.
Początek III tercji.

Koniec II tercji. Strzały po II tercji 30:23
40 min. - W ostatniej sekundzie Podhale od straty bramki uratował słupek.
39 min. - Było blisko bramki, ale dwa strzały Bryka i uderzenie Prochazki nie znalazło drogi do bramki.
37 min. - 2 minuty dla Barajewa, może teraz uda się gospodarzom stworzyć groźną akcję.
36 min. - Prochazka chciał sprytnie wyjechać zza bramki i zmieścić gumę miezy słupkiem i parkanem, ale nie udała mu się ta sztuka.
33 min. - Kolejne ataki Podhala, które jest dzisiaj lepszą drużyną.
Nie ma gola.
31 min. - Piotr Kmiecik uderza w poprzeczkę. Zawodnicy Podhala sugerują, że krążek odbił się od wewnętrznej części bramki i sędzia główny decyduje się na analizę wideo.
30 min. - Spotkanie nie przypomina starcia wicemistrzów Polski z ostatnią drużyną ligi. Obie drużyny grają jak równy z równym. Przed momentem świetna interwencja Odrobnego po strzale Wielkiewicza.
26 min. - Kmiecik z Wronką mogli rozmontować defensywę JKH, ale ten drugi nie trafił w krążek. Zawodnicy JKH wyglądają jakby grali za karę...
23 min. - Na lodzie leży Marzec, który dostał kijem w twarz, pojawiła się krew, ale zawodnik zjechał o własnych siłach.
21 min. - Dobra okazja przed Barajewem, ale uderza prosto w Odrobnego.
Początek II tercji.

19 min. - Podhale coraz bliższe zdobycia bramki, ale póki co wynik bez zmian.
17 min. - Coraz groźniejsze ataki Podhala.
15 min. - Damian Kapica uderza w poprzeczkę.
13 min. - GOL! 1:1! Dziubiński zdobywa gola, chociaż Odrobny odbił krążek parkanem, jednak ten wtoczył się do bramki.
13 min. - Karny dla Podhala.
12 min. - GOL! 1:0! Kapica do Danieluka, a ten strzałem przy słupku strzela pierwszego gola.
12 min. - Tym razem kara dla Łabuza i JKH za chwilę zagra w przewadze.
11 min. - Bordowski odzyskał krążek w tercji Podhala i uderzył technicznie, ale odbija strzał Niesłuchowski.
11 min. - Zamieszanie pod bramką Podhala, krążek ostatecznie mrozi Niesłuchowski.
10 min. - 2 minuty dla Sordona, Podhale w przewadze.
9 min. - Mocny strzał Kamila Kapicy łapie Odrobny.
8 min. - Danieluk wrzuca krążek w tercję Podhala, niepewna interwencja Niesłuchowskiego.
8 min. - Zarysowuje się lekka przewaga JKH, ale bez dogodnych okazji bramkowych.
5 min. - Zarotyński mocno strzela, broni Odrobny.
4 min. - Wielkiewicz mógł być w dobrej sytuacji, ale uciekł mu krążek, w odpowiedzi strzał Rompkowskiego broni Niesłuchowski.
3 min. - Dość spokojny początek spotkania.
Początek spotkania.

Za chwilę początek meczu, na trybunach garstka kibiców.
#30 Kamil Feć B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 2 1.99 35 35 0 0 0 0 94.29 60:12 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
#48 Radek Procházka LS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Mateusz Sordon LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Miroslav Zaťko PO 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MMKS Podhale
#41 Bartłomiej Niesłuchowski B 3 2.99 48 48 0 0 0 0 93.75 60:12 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0