26:30 2 min. Tomáš Jakeš #46 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:08 2 min. Filip Drzewiecki #84 Atak kijem trzymanym oburącz
36:33 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Zahaczenie
37:24 2 min. Peter Tabaček #55 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:16 2 min. Patryk Malicki #20 Trzymanie przeciwnika
43:16 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Trzymanie przeciwnika
49:17 2 min. Tobiasz Bigos #86 Uderzanie kijem
53:43 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:30 4 min. Tomáš Jakeš #46 Ostrość
57:30 4 min. Pawieł Kostromitin #8 Ostrość
57:30 2 min. Tomáš Jakeš #46 Zahaczenie
Koniec. Pełna pula dla katowiczan.
60 min. - Czas dla oświęcimian, z bramki zjeżdża Fikrt, ale tutaj już nic się nie zmieni.
60 min. - GOOOL!3:2! Przygodzki dobija uderzenie Tobiasza Bigosa i wyprowadza GKS na prowadzenie. Z piekła do nieba, chciałoby się powiedzieć.
57 min. - Zaiskrzyło między Jakeszem a Kostromitinem. 4 minuty karne dla katowiczanina i 6 minut dla oświęcimianina.
56 min. - Zakotłowało się pod bramką Fikrta. Unia jakby psychicznie się zablokowała.
55 min. - Za długo rozgrywają zamek biało-niebiescy.
54 min. - Piotrowicz efektownie wjechał do tercji, ale został powalony przez Bepierszcza.
53 min. - Zapowiada się ciekawa i emocjonująca końcówka.
51 min. - GOOOL! 2:2! Kontra katowiczan, zwieńczona strzałem Martina Przygodzkiego.
50 min. - Podsiadło z niebieskiej. Fikrt łapie krążek!
50 min. - Ładna trójkowa akcja Unii. Barkinka do Różańskiego, ten do Tabaczka. Słowacki napastnik nie zdołał pokonać Raszki. Był chyba faulowany przez Bigosa. Tak, katowicki defensor udaje się do boksu kar.
48 min. - Różański wypuścił w bój Barinkę, ale ten nie wykorzystał sytuacji sam na sam!
47 min. - Szewczyk uderzał, Fikrt odbił krążek, ale Frączek nie zdołał dobić gumy. Zablokowany przez oświęcimskiego defensora. Katowiccy kibice domagają się faulu.
46 min. - Nacierają katowiczanie. Unia coraz częściej popełnia błędy.
45 min. - Uderzenie Zukala, łapie Fikrt.
44 min. - Będzie obustronne wykluczenie dla Bepierszcza i Malickiego,
42 min. - Katowiczanie nastawieni zdecydowanie ofensywniej. Próbują przejść przez zasieki obronne oświęcimian. Kilka razy im się to udało, ale dobrze interweniuje Fikrt.
41 min. - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40 min. - Tabaczek na lodzie. Koniec II tercji.
39 min. - Fikrt skutecznie broni uderzenia Frączka i Drzewieckiego.
38 min. - Wykluczenie dla Tabaczka i praktycznie do końca tercji Unia będzie grała w osłabieniu.
38 min. - Biało-niebiescy w zamku. Strzał Kalinowskiego zatańczył na linii bramkowej. Sędzia główny dla pewności sprawdził jeszcze zapis wideo. Jednak po obejrzeniu zapisu rozłożył ręce, bo krążek nie przekroczył linii bramkowej.
37 min. - Piotrowicz! Jak tyczki minął katowickich defensorów, oddał strzał, z którym poradził sobie Raszka. "Karamba" był jednak faulowany przez Bepierszcza.
36 min. - Dwie akcje katowiczan. Próby Danki i Szymańskiego. Pewnie interweniuje Fikrt.
35 min. - I jeszcze raz... Jaros do Kalinowskiego. Bez efektu bramkowego.
34 min. - Kopia poprzedniej akcji. Tym razem Tabaczek do Piotrowicza.
33 min. - Na razie inicjatywa i przewaga bramkowa po stronie Unii. Kolejna dobra okazja. Barinka wzdłuż bramki do Rożańskiego, ale weteran polskich lodowisk nie trafił czysto w krążek.
31 min. - Malicki z nadgarstka! Guma odbiła się od... maski Raszki.
30 min. - Tabaczek. Próba strzału z bekhendu. Nieudana.
29 min. - Jakesz znakomicie podłączył się do akcji, po opuszczeniu ławki kar. Po świetnym podaniu Jarosa, nie zdołał skierować krążka do pustej bramki. Wymarzona okazja do zdobycia gola.
28 min. - Gra się wyrówna, bo wykluczenie zarobił Filip Drzewiecki.
27 min. - Jakesz wędruje na ławkę kar. Szansa dla katowiczan.
26 min. - Fiedor wzdłuż bramki do Malickiego, ale 18-letni napastnik nie zdołał oddać strzału. Został zablokowany przez Zukala w ostatnim momencie.
23 mun. - Unia narzuciła swój styl gry. Pod bramką Raszki zaczyna się kotłować. Uderzenie Jarosa, poprawka Wojtarowicza. Nie ma gola. Genialna interwencja Raszki!
22 min. - Szarża Piotrowicza, ale jego uderzenie zostało w ostatniej chwili zablokowane.
21 min. - GOOOL! 1:2! Wojtarowicz wypuścił w bój Jarosa. Ten w sytuacji sam na sam pokonał Ondrzeja Raszkę. Kapitalny zwód na bekhend i strzał pod poprzeczkę.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę. Krążek dla katowiczan

19 min. - Kilka niedokładnych podań. Kilka kontr. Na razie bez efektu bramkowego!
17 min. - Tabaczek wjechał środkiem, mijając katowickiego zawodnika, ale jego uderzenie nie mogło zaskoczyć Raszki. Szkoda, że nie dogrywał do Różańskiego, którego obrońcy gospodarzy pozostawili bez opieki.
16 min. - Zukal dobrze przymierzył z niebieskiej. Broni oświęcimski bramkarz.
14 min. - Drzewiecki! Uderzył z nadgarstka, ale Fikrt zdołał odbić gumę po jego strzale.
12 min. - Gabrisz już na lodzie.
12 min. - Szewczyk. Nie zdołał skierować gumy do siatki. Próbował pokonać Fikrta strzałem "na piątą dziurę".
11 min. - Malicki. Kolejna świetna kontra. Zabrakło jednak wykończenia.
10 min. - Ależ zakotłowało się pod bramką Raszki. Barinka miał dwie dogodne okazje, by zdobyć gola w osłabieniu.
10 min. - Tym razem dwie minuty karne dla Aksam Unii, a konkretnie dla Ladislava Gabrisza.
9 min. - GOOOL! 1:1! Dobrze rozegrany zamek. Jaros wypatrzył Kalinowskiego, ten znakomicie pociągnął z nadgarstka i strzałem w długi róg zaskoczył Raszkę.
8 min. - Szewczyk nieprzepisowo powstrzymał szarżującego Kalinowskiego. Dwie minuty karne.
7 min. - Kolejna dobra szansa dla gospodarzy. Przygodzki, ale krążek po jego strzale zatrzymał się na poprzeczce!
5 min. - GOOOL! 1:0! Szymański pokonuje Fikrta i otwiera wynik spotkania. Sprytnie odbił gumę od jego pleców.
4 min. - Wojtarowicz z niebieskiej. Gumę odbija Raszka.
3 min. - Malicki uderzył z klepy, ale Raszka znakomicie łapie krążek po tym strzale.
2 min. - Na razie sporo niedokładności w grze obu drużyn.
1 min. - Nieporozumienie Jarosa z Wojtarowiczem. Zapowiadała się ładna kontra.

Witamy z Satelity. Obie drużyny już na lodzie, zaraz zaczynamy spotkanie 19. kolejki.
#30 Ondřej Raszka B 2 2.00 38 38 0 0 0 0 94.74 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz PS 0 0 0 0 0 -1 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0