4:1 Mikołaj Łopuski #82 ( Radosław Galant #24, Jan Steber #11 ) +/-
10:38 2 min. Adrian Labryga #22 Uderzanie kijem
17:42 2 min. Jakub Wanacki #12 Zahaczenie
35:58 2 min. Richard Král #91 Zahaczenie
40:00 2 min. Kara tech. dla drużyny Opóźnianie gry
48:33 2 min. Jakub Witecki #66 Uderzanie kijem
50:44 2 min. Mateusz Bryk #69 Zahaczenie

58 min. - Ładna akcja Guzika, wyjechał sam przed Slipczenkę, który zdołał obronić jego strzał.
57 min. - Oba zespoły czekają już chyba na końcową syrenę.
55 min. - Witecki w dobrej sytuacji, ale zdążyli go powstrzymać jastrzębscy obrońcy.
53 min. - Tym razem to gospodarze grali w przewadze, oddając kilka groźnych strzałów, ale Slipczenko nie dał się zaskoczyć.
51 min. - Kontra Tychów, okazja przed Witeckim, który popisał się dobrą szybkością, ale jego strzał broni Slipczenko.
51 min. - Tychy w pełnym zestawieniu, Jastrzębie nie stworzyło większego zagrożenia.
49 min. - Tempo meczu zdecydowanie się obniżyło. Kara dla Witeckiego, JKH przez 2 minuty w przewadze.
47 min. - Tyszanie spokojnie kontrolują przebieg spotkania, stwarzając sobie kolejne okazje do zdobycia bramki.
42 min. - 4:1! Łopuski niezbyt mocno uderza z okolic linii niebieskiej i krążek dość niespodziewanie ląduje w jastrzębskiej bramce!

Początek trzeciej tercji.

Jastrzębianie zbyt późno wyszli ze swojej szatni i sędzia główny nałożył na zespół dwie minuty kary.

Koniec drugiej tercji.

39 min. - Niewiele wynikło z przewagi tyszan, Jastrzębie w pełnym zestawieniu.
37 min. - Tyszanie w przewadze zakładają zamek w tercji gości.
33 min. - Strata obrońcy JKH we własnej tercji i było groźnie pod jastrzębską bramką, bliski pokonania własnego bramkarza był Kral, ale ostatecznie Slipczenko mrozi krążek.
32 min. - 3:1! Kral skutecznie dobija strzał Lipiny!
31 min. - Jedna z niewielu okazji dla JKH, mocny strzał Górnego z dystansu broni Żigardy.
30 min. - 3:0! Zamieszanie pod bramką Slipczenki, ostatecznie z bliska krążek do bramki pakuje Steber.
27 min. - Slipczenko wygrywa pojedynek ze Steberem.
27 min. - Steber faulowany w sytuacji sam na sam i mamy rzut karny dla GKS-u Tychy!
26 min. - Szansa przed Danielukiem, ponownie lepszy Żigardy.
25 min. - Śmielej zaatakowali jastrzębianie, ale dwa razy lepszy Żigardy.
24 min. - Dobra kontra gości, strzał Kapicy broni Żigardy
24 min. - Hokeiści JKH GKS są dzisiaj bezradni, co jednak nie jest zaskoczeniem biorąc pod uwagę ostatnie występy.
22 min. - 2:0! Atomowe uderzenie Mojżisza z tercji środkowej wpada do bramki zaskoczonego Slipczenki!
22 min. - Strzały Sulki i Witka broni Slipczenko.

Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.

20 min. - Kilka niegroźnych strzałów oddali jastrzębianie podczas gry w przewadze, gospodarze w pełnym zestawieniu.
18 min. - Świetna okazja przed Prochazką, który przejął krążek w tercji Tychów, ale jego strzał broni Żigardy. Na ławkę kar wędruje Wanacaki, JKH w przewadze.
18 min. - Na lodzie nie dzieje się zbyt wiele.
15 min. - Coraz groźniej atakują gospodarze.
12 min. - 1:0! Precyzyjny strzał Mojżisza ląduje w jastrzębskiej bramce! Gol zdobyty w przewadze.
11 min. - Póki co żadna ze stron nie potrafi stworzyć większego zagrożenia pod bramką rywala.
7 min. - Danieluk ładnie przedzierał się pod bramkę Tychów, ale zamiast krążka, to jastrzębski napastnik wylądował w bramce.
5 min. - Od początku spotkania inicjatywa po stronie tyszan.
3 min. - Kilka strzałów po stronie gospodarzy, ale bez większego zagrożenia.
1 min. - Strzelał Woźnica, dobra interwencja Slipczenki.

#48 Štefan Žigárdy B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#41 Robert Slipčenko B 4 4.00 47 47 0 0 0 0 91.49 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#72 David Zabolotny B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Richard Bordowski LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0