2:6 Maciej Szewczyk #41 ( Marcin Słodczyk #16, Martin Przygodzki #10 ) +/-
09:36 2 min. Michał Krokosz #11 Wysoko uniesiony kij
18:33 2 min. Krystian Dziubiński #29 Uderzanie kijem
35:51 2 min. Dariusz Gruszka #79 Zahaczenie
38:10 2 min. Michal Danko #5 Atak kolanem
49:17 2 min. Michal Danko #5 Wysoko uniesiony kij
50:02 2 min. Michał Krokosz #11 Ostrość
50:02 2 min. Tomasz Malasiński #33 Ostrość
58 min - GOOL! Szewczyk po raz drugi znalazł drogę do bramki KTH. Strzałem z nadgarstka pod poprzeczkę zaskoczył Janina

56 min - Zukal nie trafił do pustej bramki, jęk zawodu na trybunach

54 min - GOOL! Jemelin z ostrego kąta trafia po raz kolejny do bramki GKS. Zmiana w bramce KTH. Za Odrobnego wjechał Janin

53 min - GOOL! Gruszka dobił strzał Dziubińskiego podwyższając prowadzenie gości. Miejscowi kibice wspierają swoich zawodników mimo niekorzystnego dla nich rezultatu

50 min - Malasiński i Krokosz odesłani na dwie minuty za przepychanki pod bramką Raszki

48 min - KTH przeważa na lodzie raz po raz atakując bramkę rywala

44 min - Przygodzki mógł zdobyć drugiego gola dla swojej drużyny, lecz z bliska strzelił obok słupka

42 min - GOOL! Indywidualna akcja Gruszki i mamy 1:4! Po bramce trener Kieca poprosił o czas

41 min - GOOL! Bramka Malasińskiego uznana, analiza dotyczyła ruchu bramki, która wyskoczyła przy interwencji bramkarza gospodarzy w momencie trafienia gości

41 min – Analiza wideo po bramce KTH

38 min - Zamieszanie pod bramką GKS. Malasiński dwukrotnie z bliska, guma po interwencji Raszki zatańczyła przed linią. Nadal 1:2

34 min - Zagrożenie pod bramką KTH. Po strzale Podsiadło krążek szczęśliwie wyłapał Odrobny

33 min - Dziubiński przełożył sobie krążek i uderzył po lodzie, krążek padł łupem Raszki

32 min - Okres wyrównanej gry bez znaczących akcji

28 min - Laszkiewicz objechał bramkę i zdołał wystrzelić w stronę Raszki, krążek odbity do boku przez bramkarza miejscowych

26 min - GOOL! Muhonen huknął z ostrego kąta w odsłoniętą część bramki Raszki. Piękna bramka, bramkarz GKS bez szans na reakcję

25 min - Kolusz do Majocha, ten z półobrotu strzelił w światło bramki, krążek w łapaczce bramkarza GKS

23 min - Malasiński dwukrotnie wyłuskał krążek pod bramką GKS, na szczęście dla miejscowych wynik bez zmian

22 min - Dwójkowa akcja KTH, Dziubiński do Gruszki, a ten wprost w Raszke

21 min - Mikes tuż po wznowieniu pojechał na bramkę rywala i strzelił przy słupku. Krążek na raty wyłapał Odrobny

20 min - Koniec I tercji

17 min - Przygodzki w indywidualnym najeździe, gumę pewnie wybronił bramkarz KTH

15 min - GOOL! Szewczyk z metra pokonuje Odrobnego, po którego ciele krążek wturlał się do bramki

13 min - Majoch trafił do siatki, lecz gol nie został uznany, gdyż został strzelony po gwizdku sędziego. Słuszna decyzja patrząc z naszej perspektywy

11 min - Napór gości. Besch dwukrotnie z niebieskiej, szczęście po stronie miejscowych

10 min - Pierwsze wykluczenie. KTH zagra w przewadze

8 min - Besch próbował zaskoczyć bramkarza miejscowych strzałem po lodzie, ten pewnie wyłapał krążek

7 min - Kapitalna akcja Szewczyka, który minął jednego z obrońców KTH i strzelił obok słupka

6 min - Bepierszcz po lodzie, gumę do boku zbił Odrobny

4 min - W odpowiedzi Przygodzki po najeździe strzelił obok słupka

3 min - GOOL! Szybkie otwarcie w wykonaniu gości. Jemelin z bulika posłał gumę w stronę bramki GKS. Krążek między parkanami przepuścił Raszka

0 min - Witamy z Katowic. Za godzinę o kolejne punkty powalczą drużyny z Katowic i Krynicy. W drużynie gości wpisany jest również Dariusz Janowiec[M].

#33 Nikifor Szczerba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Anton Janin B 1 11.05 3 3 0 0 0 0 66.67 5:26 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 1 1.10 18 18 0 0 0 0 94.44 54:34 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0