5:0 Adrian Labryga #22 ( Błażej Salamon #61, Patryk Kogut #23 ) +/-
08:44 2 min. Patryk Kogut #23 Zahaczenie
09:41 2 min. Martin Dudaš #2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:15 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:38 2 min. Daniel Laszkiewicz #22 Zahaczenie
41:41 2 min. Patrik Valčák #40 Zahaczenie
43:30 2 min. Leszek Laszkiewicz #81 Ostrość
51:03 2 min. Martin Dudaš #2 Przeszkadzanie
Koniec meczu. Stan rywalizacji 3:2 dla Cracovii!
60 min. - Zaiskrzyło między Marcem a Dudaszem. Obyło się bez kar.
59 min. - Obie drużyny oszczędzają już siły. Ślizgawka w wykonaniu obu drużyn.
58 min. - Bordowski wepchnął do bramki Radzika. Wcześniej groźnie uderzał Labryga.
57 min. - Urbanowicz szuka swojego gola. Znów uderzeniem z nadgarstka próbował ulokować gumę w siatce.
56 min. - Kosowski świetnie obronił uderzenie Fojtika.
55 min. - Urbanowicz strzałem od zakrystii próbował zaskoczyć krakowskiego golkipera.
54 min. - Piękne uderzenie Lipiny. Broni Radziszewski. Efektowny szpagat w wykonaniu "Radzika"
52 min. - Za czytelnie grają podopieczni Jirziego Reżnara. Nie ma z tego żadnego pożytku.
52 min. - Dudasz wędruje na ławkę kar.
50 min. - Cieślicki wzdłuż bramki do Słabonia. Ten jednak nie znalazł sposobu na Kosowskiego.
49 min. - Sędzia podzielił naszą opinię. Nie ma bramki.
49 min. - Będzie jednak analiza wideo. Naszym zdaniem krążek trafił w kij Kosowskiego i nie przekroczył linii bramkowej.
49 min. - Kosowski po trzykroć! Broni szczęśliwie i skutecznie.
46 min. - GOOOL! 5:0! Labryga dobija strzał Salamona, który najeżdżał zza bramki.
44 min. - Zatko fauluje Valczaka i sędzia podyktował rzut karny. Nie ma bramki!
43 min. - Besch próbował zaskoczyć Kosowskiego, ale ten złapał gumę z wielkim spokojem.
42 min. - Richard Kral klęknął przed arbitrem! Chciał pokazać w ten sposób, że krakowianie nieprawidłowo wybili krążek z własnej tercji.
42 min. - Dwie minuty kary dla Valczaka!
41 min. - Przed nami ostatnia odsłona. Krążek dla Cracovii.

40 min. - Koniec II tercji
37 min. - Jastrzębie nokautuje. Kontrolują już przebieg meczu.
36 min. - GOOOL! 4:0! JKH podwyższa prowadzenie. Piękne uderzenie Radka Prochazki trafia w samo okienko! Pajęczyna zdjęta! Trzeba jednak zaznaczyć, że świetnie przed krakowską bramką zachował się Maciej Urbanowicz, który zasłonił pole widzenia Rafałowi Radziszewskiemu.
35 min. - Dwie minuty kary dla Daniela Laszkiewicza i gospodarzom przyjdzie grać w przewadze.
33 min. - Przewaga JKH nie podlega dyskusji. Mądrze grają dzisiaj podopieczni Jirziego Reżnara.
32 min. - Salamon źle wyprowadził gumę zza bramki, ale jego błąd naprawił Kosowski. Upiekło się jastrzębianom!
30 min. - GOOOL! 3:0! Kolejny cios w wykonaniu gospodarzy! Salamon strzałem w okienko krótkiego rogu zaskoczył Radziszewskiego.
29 min. - GOOOL! 2:0! Piękna akcja Miroslava Zatki! Znakomicie wjechał prawa stroną do tercji rywala i precyzyjnym strzałem w długi róg zaskoczył Rafała Radziszewskiego.
28 min. - Daniel Laszkiewicz pociągnął z nadgarstka, ale guma powędrowała obok słupka.
27 min. - Dwa błędy jastrzębian. Najpierw krążek z tercji źle wybijał Bryk, a później Labryga. Tego potknięcia nie wykorzystali podopieczni Rudolfa Rohaczka.
26 min. - Valczak! Krążek po jego uderzeniu
25 min. - Ładna akcja Kapicy... Strzał pozostawił już wiele do życzenia.
24 min. - Sporo walki pod bandami.
23 min. - Bryk strzałem z nadgarstka próbował pokonać Radziszewskiego.
22 min. - Dwie dobre interwencje Kosowskiego. Obronił uderzenia S. Kowalówki i Michała Piotrowskiego.
21 min. - Cracovia wygrała pierwsze wznowienie i zakończyła pierwszą akcję strzałem Daniela Laszkiewicza.

20 min. - Koniec I tercji!
19 min. - Kontra JKH. Kral w sytuacji sam na sam nie potrafił zaskoczyć Radziszewskiego.
19 min. - Na razie skutecznie bronią się jastrzębianie. Danieluk wybija krążek z własnej tercji.
19 min. - Dwie minuty dla Urbanowicza i Pasy zagrają w przewadze.
18 min. - Rompkowski wrzucał krążek przed bramkę. Radzik odbił gumę, którą w powietrza uderzył Bordowski!
16 min. - Prochazka do Krala, ale czeski rutyniarz zablokowany.
16 min. - Salamon strzałem od zakrystii próbował zaskoczyć Radziszewskiego.
13 min. - GOOOL! 1:0! Kapica otwiera wynik spotkania. Rzucił się na krążek i wpakował go do siatki. Radziszewski sygnalizował sędziemu spalonego w polu bramkowym.
12 min. - Cracovia w komplecie.
11 min. - Bomba z niebieskiej Karliczka, ale jak silna, tak niecelna.
10 min. - Hokeiści JKH zakładają zamek, ale nie potrafią oddać żadnego strzału.
10 min. - Dwie minuty dla Bescha i siły na lodzie się wyrównają. Przynajmniej na 5 sekund.
10 min. - Dobrze bronią się jastrzębianie. Prym wiedzie zwłaszcza Maciej Urbanowicz
9 min. - Kogut zarobił dwie karne minuty i udał się na ławkę kar.
8 min. - Zdenek sprawdził, czy Radziszewski nie ma dziury w raku. Pewna interwencja "Radzika".
7 min. - Ładna kontra jastrzębian... Prochazka szukał podaniem Krala zamiast strzelać. Mogło być groźnie.
6 min. - Urbanowicz ładnie powalczył pod bandą, oddał krążek do Salamona, ale jego uderzenie instynktownie odbił Radziszewski.
5 min. - Bordowski! Miał doskonałą sytuację, ale posłał gumę obok bramki!
4 min. - Danieluk próbował strzelać. Krążek odbił się od nóg obrońcy i mógł zaskoczyć Radziszewskiego.
3 min. - Błąd Pastryka i Dąbkowskiego próbował wykorzystać S. Kowalówka. Broni Kosowski.
3 min. - Na razie spotkanie przypomina partię szachów. Trwa wzajemne badanie sił.
2 min. - Niedokładne zagranie Dvorzaka i mamy uwolnienie.
1 min. - Pierwsze uderzenie w tym meczu. Rompkowski! Broni Radziszewski.
1 min. - Bulik dla JKH i spotkanie się rozpoczęło. Mamy nadzieję, że nie zabraknie w nim pięknych akcji i widowiskowych interwencji bramkarzy.

Obie drużyny już na tafli!
Zaczynamy za około 5 minut.

Witamy z Jastrzębia-Zdroju. Hokeiści skończyli rozgrzewkę, a teraz swój obowiązek względem tafli spełnia rolbista.

#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 5 5.00 35 35 0 0 0 0 85.71 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#27 Adrian Kowalówka LO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Daniel Laszkiewicz PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Leszek Laszkiewicz LS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0