2:1 Piotr Sarnik #89 ( Peter Tabaček #55 ) +/-
3:1 Filip Komorski #5 ( Mateusz Bepierszcz #24 ) +/-
(+) Bepierszcz #24, Gwiżdż #8, Komorski #5, Krokosz #11, Valušiak #20
(-) Gabryś #17, Hriňa #5, Różański #79, Rzeszutko #13
(+1) 5/4 58:53
01:41 2 min. Marcin Jaros #32 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:02 2 min. Tomasz Kwadrans #15 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
57:16 2 min. Angel Nikolov #8 Trzymanie kija przeciwnika
59 min. - GOOOL! 3:1! Komorski stawia pieczęć na zwycięstwie katowiczan.

57 min. - Dwie minuty karne dla Nikolova.

54 min. - GOOOL! 2:1! Kontra oświęcimian, Tabaczek wzdłuż bramki do Sarnika, a ten dopełnia formalności.

52 min. - Kontra Mahboda. Ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam.

51 min. - Kara dla Komorskiego. Kontra Valusiaka, ładnie ograł dwóch oświęcimian. Fikrt wyciągnął się jak długi i obronił krążek zmierzający pod poprzeczkę.

49 min. - Nie oszczędzają się zawodnicy obu ekip. Trzeszczą bandy, oj trzeszczą.

47 min. - Teraz z kolei sporo niewymuszonych błędów w obu zespołach.

45 min. - Tempo meczu odrobinę siadło

43 min. - Dwie minuty dla Rzeszutki.

42 min. - Polowania na rywala ciąg dalszy.

41 min. - Kara dla Frączka, okazja dla oświęcimian na kontaktowego gola.

41 min. - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40 min. - Pojedynek pięściarski. Jakubik trzema ciosami powalił na lód Kamila Kalinowskiego. Sędziowie się pogubili. Nie pierwszy raz dzisiaj. Będzie kilka wykluczeń.

38 min. - Fatalne zawody w wykonaniu arbitra Molendy. Za chwilę dojdzie do regularnej bójki między zawodnikami obu drużyn.

37 min. - Frączek już na lodzie.

36 min. - Rzeszutko po podaniu zza bramki Różańskiego powinien strzelić kontaktowego gola. Świetna interwencja Kalemby.

35 min. - Frączek odesłany na ławkę kar. Teraz w przewadze biało-niebiescy. Mocne uderzenia Gabrysia i Jarosa.

33 min. - Jakby to ująć... Sędzia Molenda swoimi wadliwymi decyzjami zaostrzył poziom tego spotkania. Zaczęło się polowanie na kości.

31 min. - Zaiskrzyło między Komorskim a Gabrysiem. Obaj odesłani na ławkę kar.

31 min. - Piekarski znów wędruje na ławkę kar. Znów za to samo!

30 min. - Problemy z bandą. Gra przerwana.

28 min. - Ostro na bandach graja oba zespoły.

26 min. - Popko po dograniu Sucharskiego nie potrafił pokonać Fikrta.

25 min. - Katowiczanie zamknięci we własnej tercji. Groźne uderzenia Jarosa, Gabrysia i precyzyjne zbicie krążka Sarnika - Kalemba broni wszystko.

23 min. - Odpowiedź oświęcimian. Wojtarowicz w boczną siatkę!

21 min. - GOOOL! 2:0! Valusiak przymierzył w długi róg i zaskoczył Fikrta.

21 min. - Druga tercja rozpoczęta.

Kapitan Aksam Unii Jerzy Gabryś przed rozpoczęciem II tercji uciął sobie pogawędkę z arbitrem.

20 min. - Fikrt zamroził krążek, Komorski zaatakował oświęcimskiego bramkarza. Tego faktu nie popuścił Piekarski, który ruszył na "Komorę" i zarobił dwie minuty kary. Wychowankowi Legii się upiekło. Troszkę stronnicza decyzja Sebastiana Molendy.

19 min. - Campbell miał stuprocentową sytuację, jednak obchodził się z krążkiem, jak dziecko z grzechotką! Bramki nie ma, a powinna być! Strzeliłby ją nawet jeden z kardynałów, którzy debatują na konklawe.

17 min. - Oglądamy dobre, szybkie spotkanie. Stroną dominującą jest HC GKS Katowice.

16 min. - Valusiak zza bramki do Komorskiego! Wychowanek Legii Warszawa przestrzelił w dogodnej sytuacji.

15 min. - Campbell! Pociągnął z nadgarstka, ale Fikrt zdołał odbić krążek. Hrinia wybił krążek z pola bramkowego.

13 min. - Sarnik próbował uderzać w krótki róg, ale Kalemba na posterunku.

12 min. - Oświęcimianie w pełnym składzie.

11 min. - Sucharski wrzutka z niebieskiej, krążek zbija Bepierszcz... Broni Fikrt.

10 min. - Katowiczanie w przewadze. Kotłuje się pod bramką Fikrta.

10 min. - Teraz krążek zatańczył na linii bramkowej. Gumę wybił Kwadrans, ale ta znalazła się... na trybunach. Automatyczne wykluczenie dla młodego oświęcimianina.

8 min. - Napór katowiczan wzrasta.

7 min. - GOOOL! 1:0! Po stracie Piotrowicza kontra katowiczan. Kamil Kalinowski na prawe skrzydło do Drzewieckiego, a ten poczekał, rozejrzał się i odegrał na środek do Kalinowskiego, który strzałem w krótki róg zaskoczył Fikrta.

6 min. - Fiedor ładnie wjechał do katowickiej tercji. Efektownie zostawił krążek Adamusowi, ale jego uderzenie w świetnym stylu obronił Kalemba!

5 min. - Sarnik! Za lekko by pokonać Kalembę. Próbował też Jaros, ale jego uderzenie zablokowane.

4 min. - Unia w komplecie. Nic w przewadze nie ugrali katowiczanie

3 min. - Problemy Urbańczyka na linii niebieskiej, zakończyły się spalonym.

2 min. - Błąd Jarosa we własnej tercji, musiał ratować się faulem.

1 min. - Kontra katowiczan, strzał Valusiaka, broni Fikrt.

1 min. - Zaczynamy mecz. Pierwszy bulik dla Aksam Unii.

Witamy z "Satelity". Za 2-3 minuty rozpocznie się spotkanie HC GKS-u Katowice z Aksam Unią Oświęcim. Sędziowie już na lodzie. Czekamy tylko na zawodników.

#33 Nikifor Szczerba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz PS 0 1 1 0 1 -1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Tobiasz Bigos PO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#91 Bartłomiej Bychawski PO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Mateusz Szymański LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Krzysztof Śmiełowski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#79 Jarosław Różański PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0