2:6 Jarosław Rzeszutko #13 ( Jarosław Różański #79, Angel Nikolov #8 ) +/-
01:55 2 min. Mateusz Adamus #38 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:50 2 min. Tomasz Połącarz #23 Zahaczenie
14:38 2 min. Grzegorz Piekarski #16 Uderzanie kijem
24:28 2 min. Damian Piotrowicz #81 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:33 2 min. Rafał Cychowski #7 Zahaczenie
42:58 2 min. Wojciech Wojtarowicz #85 Wysoko uniesiony kij
---

60 min - GOOL!Rzeszutko ustala wynik pojedynku

56:44 KARNY DLA ZAGŁĘBIA. W tym pojedynku lepszy Fikrt, Podsiadło nie trafił w bramkę

56 min - T.Kozłowski z metra mając już tylko Fikrta nie zdołał trafić do bramki, dobra parada bramkarza gości

52 min - GOOL! W odpowiedzi Szewczyk z bliska znalazł sposób na pokonanie Fikrta

51 min - Wojtarowicz wzdłuż bramki, guma nie przekroczyła linii bramkowej

50 min - GOOL! Sarnik ze ściąganej nie dał szans Nowakowi

49 min - Fiedor samotnie przejechał pół tafli i strzelił w bramkarza Zagłębia

47 min - Piekarski z niebieskiej, gumę do boku zbił Nowak

45 min - Kolejne minuty mijają, a na lodzie tzw. "wożonko"

41 min - GOOL! Mocne otwarcie w wykonaniu gości. Różański po lodzie, krążek pod Nowakiem wpadł do bramki

40 min - Stachura na dwie sekundy przed końcem stojąc tyłem do bramki zdołał posłać krążek w światło bramki. Gumę nad poprzeczkę wybił Nowak

36 min - Szewczyk zmarnował kapitalną setkę, chwilę później w jego ślady poszedł Podsiadło

35 min - GOOL! Adam Jaskólski zdobywa swojego pierwszego gola w PLH. Po indywidualnej akcji przerzucił krążek nad parkanem Fikrta

32 min - GOOL! Tabaczek minął Nowaka, który wyjechał zbyt daleko z bramki i wpakował krążek do pustej bramki

30 min - Szewczyk z przestrzeni międzybulikowej, broni Fikrt

28 min - Hrina po lodzie z niebieskiej, na raty broni Nowak

27 min - Pierwsze wykluczenie dla Zagłębia, na ławce Cychowski. Po wznowieniu Sarnik nad poprzeczką

26 min - GOOL! Kapitalne okno Tabaczka, który wpakował gumę pod poprzeczkę po najeździe prawą stroną tafli. Gol zdobyty w osłabieniu!

25 min - Duszak z metra, kijem gumę odbił Fikrt

23 min - Zagłębie mogło wyrównać, lecz po szybkiej akcji Majoch uderzył obok słupka

22 min - GOOL! Jaros kapitalnie ściągnął gumę i z wysokości bulika wpakował krążek do siatki

21 min - Gorąco pod bramką Zagłębia, lecz Wojtarowicz nie zdołał trafić w światło bramki

18 min - Piotrowicz z bliska, Nowak nakrył krążek ciałem - nie ma gola

18 min - Połącarz z niebieskiej, krążek piękną paradą łapie Nowak

17 min - Nici z podwójnej przewagi, Unia zagrała mądrze i nie pozwoliła się zamknąć we własnej tercji

15 min - Zagłębie przez ponad minutę 5 na 3

14 min - Petarda Połącarza wybroniona przez Nowaka

13 min - Stachura wpadł na bandę po akcji i leżał na lodzie przez ponad minutę. Na szczęście wszystko OK i zawodnik zjechał do boksu przy pomocy kolegi

11 min - Najazd Jarosa broni Nowak, wcześniej T.Kozłowski próbował zaskoczyć Fikrta strzałem z ostrego kąta, lecz ten był na posterunku

9 min - Unia przez ponad minutę rozgrywała krążek w tercji rywala, lecz nie zdołała otworzyć wyniku pojedynku

6 min - Rzeszutko dwukrotnie próbował zaskoczyć Nowaka, lecz bez efektu w postaci bramki

5 min - W odpowiedzi Żogała z ostrego kąta obok słupka

4 min - Majoch po lodzie, Fikrt krążek zbił do boku

3 min - Z niebieskiej silnie Duszak, broni Fikrt

2 min - Pierwsze wykluczenie w dzisiejszym spotkaniu, na ławkę powędrował Adamus. Szewczyk w zamieszaniu pod bramka rywala nie zdołał skierować krążka za linię.

2 min - Jarnutowski z bliska w bramkarza, w odpowiedzi z niebieskiej wprost w Nowaka uderzył Hrina

1 min - Gramy, krążek dla gości

0 min - Sędzia Kryś przywitany w "miły" sposób :)

0 min - Juniorzy młodsi Zagłębia wygrali dzisiaj z Unia na OOM w Sanoku 3:2. Zobaczymy jak zakończy się pojedynek seniorów.

0 min - Witamy z Sosnowca. Za ok 5 min. początek pojedynku o miejsca 5-7. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu grupy HC GKS Katowice pokonał właśnie Zagłębie Sosnowiec 7:2.