3:5 Michał Kasperczyk #11 ( Angel Nikolov #8, Jarosław Rzeszutko #13 ) +/-
3:6 Adam Bagiński #3 ( Jonathan Zion #2, Roman Šimíček #31 ) +/-
(-) Kasperczyk #11, Nikolov #8, Różański #79, Rzeszutko #13, Sarnik #89
5/5 46:41
06:33 2 min. Slavomír Hriňa #5 Zahaczenie
12:08 2 min. Krzysztof Majkowski #44 Zahaczenie
14:48 2 min. Jakub Wanacki #12 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
Koniec meczu. Stan rywalizacji 2:1 dla GKS Tychy. Kolejny mecz jutro o 17.00
58 min. - Piotrowicz, Różański, ale pewnie interweniuje Witek.
55 min. - Obie drużyny wyraźnie spuściły z tonu.
52 min. - Bernat wypuścił w bój Janosza, ale ten przegrał pojedynek sam na sam z Fikrtem.
50 min. - Sporo niedokładności w grze jednych i drugich.
49 min. - Widać, że z oświęcimian zeszło już powietrze.
48 min. - Czy ten gol zakończył już emocje w tym spotkaniu? Wiele wskazuje na to, że tak.
47 min. - GOOOL! 3:6! Bagiński dopadł do odbitego krążka i bez zbędnych ceregieli umieścił go w bramce.
46 min. - Guzik! Krążek trafił w słupek!
45 min. - Da Costa z prawego skrzydła, ale guma obok słupka.
43 min. - Teraz Wojtarowicz! Ale bez efektu bramkowego.
43 min. - Modrzejewski dostał gumę od Jakubika, ale będąc przed Witkiem trafił wprost w niego.
43 min. - Tyszanie w komplecie!
41 min. - Zaczynamy III tercję. Krążek dla oświęcimian. Biało-niebiescy przez 1 min. i 36 sekund będą grali w przewadze.

40 min - Była szansa dla kontaktowego gola dla tyszan. Różański strzelał zamiast podawać do Rzeszutki.
40 min. - GOOOL! 3:5! Rzeszutko wygrał wznowienie, Nikolov do Kasperczyka, a ten strzałem z niebieskiej zaskoczył Witka.
40 min. - Oświęcimianie zagrają w 4 przeciwko 3 tyszanom.
40 min. - Janosz zranił Jakubika i zarobił 4 karne minuty.
39 min. - Kolejne obustronne wykluczenie. Tym razem na ławkę kar odesłani Csorich z Sarnikiem.
38 min. - GOOOL! 2:5! Błyskawiczna odpowiedź tyszan. Galant dobija krążek do bramki strzałem z bliskiej odległości.
38 min. - GOOOL! 2:4! Jakubik tym razem strzałem w prawy górny róg pokonuje Witka.
34 min.- GOOOL! 1:4! Kontra tyszan i Janosz posyła krążek do pustej bramki!
33 min. - Mobilizuje swoich zawodników do ambitniejszej gry.
32 min. - GOOOL! 1:3! Wojtarowicz wybił krążek z tercji, do którego dojechał Jakubik i w sytuacji sam na sam pokonał Witka. "Lewy górny".
30 min. - Tyszanie na razie dominują w pełnym tego słowa znaczeniu. Oświęcimianie nie zaatakowali w tej tercji ani razu.
28 min. - Na ławkę kar udają się Galant i Jaros. Dziwna decyzja arbitra. To przecież Galant wpadł w Witeckiego.
28 min. - GOOOL! 0:3! Arbiter wskazał na środek tafli. Jest bramka, a jej strzelcem Milan Baranyk.
28 min. - Krążek znalazł się w oświęcimskiej bramce. Jacek Rokicki ogląda zapis wideo.
26 min. - Parzyszek dwukrotnie z bliskiej odległości próbował zaskoczyć Fikrta. Jednak czeski golkiper doskonale sobie poradził.
26 min. - Hrinia przeciął zagranie jednego z tyskich napastnika. Krążek zatrzymał się na podstawie bramki.
25 min. - Kara dla Kasperczyka, zahaczył Baranyka, który miał dobra szanse na gola.
23 min. - Biało-niebiescy już w komplecie.
22 min. - Tyszanie w przewadze, ale jak na razie na bramkę Fikrta nie oddali żadnego kąśliwego strzału.
21 min. - Zaiskrzyło między Bagińskim a Nikolovem. Czech otrzymał od arbitrów karę 2+2 za nadmierną ostrość w grze, a Bagiś tylko dwie minuty.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę. Krążek dla tyszan.

20 min. - Koniec I tercji.
19 min. - Nie mają pomysłu na grę oświęcimianie.
18 min. - Csorich z niebieskiej, parkanem odbija Fikrt.
18 min. - Wielką ochotę do gry ma czwarty atak oświęcimian. Jaros-Adamus-Kwadrans. Reszta wygląda bardzo niemrawo.
17 min. - Tym razem identyczny efekt.
15 min. - Wanacki wędruje na ławkę kar za celowe wystrzelenie krążka. Oświęcimianie przed szansą na kontaktowego gola, ale w poprzedniej przewadze nic nie wskórali.
14 min. - Rzeszutko do Różańskiego, ten źle przymierzył. Tyszanie w komplecie.
13 min. - Jakubik w dogodnej sytuacji, strzał broni Witek. Ale Jakubik był faulowany przez Majkowskiego.
11 min. - Jaros dwukrotnie próbował zaskoczyć Witka, ale bez powodzenia.
9 min. - GOOOL! 0:2! Pasiut dobija uderzenie Dutki, które odbiło się od bandy za bramką.
7 min. - Tabaczek wybija krążek z tercji. Tyszanie muszą wracać po krążek.
7 min. - Hrinia dostał karę i tyszanie zagrają w przewadze.
6 min. - Jaros ładnie wjechał do tercji, uderzył z nadgarstka, ale obok bramki.
5 min. - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
3 min. - Tyszanie jak na razie imponują wysokim forecheckingiem. Podwajają krycie i oświęcimianie mają problemy.
2 min. - GOOOL! 0:1! Janosz pociągnął z nadgarstka w krótki róg i zaskoczył Fikrta.
1 min. - Pierwsze wznowienie dla oświęcimian. Efektowna "kartoniada" na trybunach.
#8 Angel Nikolov PO 0 1 1 0 1 -2 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Grzegorz Piekarski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Damian Piotrowicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Tomasz Połącarz PO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#79 Jarosław Różański PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#89 Piotr Sarnik PS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Paweł Skrzypkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Wojciech Stachura LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Peter Tabaček ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 0 2 2 0 2 -1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Arkadiusz Sobecki B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 3 3.00 32 32 0 0 0 0 90.63 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#82 Mikołaj Łopuski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Krzysztof Majkowski PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0