34:15 2 min. Jamie Milam #60 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:43 2 min. Jakub Jaskólski #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:20 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Zahaczenie
49:36 4 min. Łukasz Podsiadło #20 Ostrość
49:36 2 min. Nick Sucharski #16 Wysoko uniesiony kij
54:14 2 min. Kamil Kalinowski #10 Wysoko uniesiony kij
54:14 2 min. Kamil Kalinowski #10 Ostrość
54:14 2 min. Rafał Twardy #13 Ostrość
57:18 2 min. Jamie Milam #60 Atak kijem trzymanym oburącz

---

57:18 - CZAS DLA ZAGŁĘBIA, które zagra bez bramkarza

55 min - GOOL! T.Kozłowski zmniejsza prowadzenie gości. Dołęga otrzymał podanie zza bramki oddał do Kozłowskiego, a ten nie miał problemów z wpakowaniem krążka pod poprzeczkę

51 min - GOOL! Valusiak wyjechał z kontrą strzałem pod poprzeczkę podwyższył prowadzenie gości

50 min - Sucharski kijem w twarz zaatakował Cychowskiego, po chwili starł się w pojedynku bokserskim z Podsiadło

49 min - GOOL! Bramka wykrakana :) Goście rozpracowali Zagłębie, dwa podania i Kalinowski wyprowadza po raz pierwszy swoją drużynę na prowadzenie

47 min - Napór GKS, kolejna bramka dla gości wisi w powietrzu

44 min - GOOL! Sito po strzale Milama, bramkarz Zagłębia nawet nie zareagował

42 min - Campbell z bulika, broni Kieler

36 min - Sosnowiczanie nie potrafili założyć zamka grając w podwójnej przewadze. Dobrze gumę w tercji rywala przytrzymał Chwedoruk

33 min - Zamieszanie po akcji pod bramką GKS, bramkarz gości zaatakował Zachariasza kijem za co otrzymał dwie karne minuty

32 min - GOOL! Natychmiastowa odpowiedź gości. Drzewiecki zagrał przed bramkę do K.Kalinowskiego, a ten dopełnił formalności

31 min - GOOL! Zamieszanie pod bramką GKS, gumę za linię skierował Majoch

30 min - Drzewiecki uwolnił się Duszakowi i zdołał strzelić na bramkę Zagłębia, krążek do boku zbił Kieler

27 min - GOOL! Bomba "Cycka" z przestrzeni międzybulikowej, Kalemba bez szans

26 min - Zagłębie przez ponad minutę 5 na 3

25 min - Poprzeczka po strzale Majocha

24 min - W odpowiedzi Szewczyk wyjechał z kontratakiem ale strzelił prosto w raka Kalemby

22 min - Szczęście po stronie Zagłębia, po akcji Valusiaka krążek między parkanami zatrzymał Kieler

21 min - Dobre otwarcie tercji w wykonaniu gości, Campbell z bulika wprost w bramkarza miejscowych

20 min - GOOL! Na cztery sekundy przed syreną kończącą tercję obroną Zagłębia zakręcił Chwedoruk, który wyjechał zza bramki i wpakował krążek przy słupku

19 min - Komorski najechał lewą stroną i strzelił mocno nad lodem, gumę zdołał wyłapać bramkarz Zagłębia

18 min - Chwedoruk próbował zaskoczyć Kielera akcją zza bramki, lecz młody bramkarz Zagłębia dobrze zainterweniował

17 min - M. Kalinowski przegrał pojedynek z Kielerem, kapitalna szansa na remis zmarnowana

14 min - Twardy w zewnętrzną siatkę bramki

12 min - GOOL! Cychowski z niebieskiej otwiera wynik meczu. Krążek po jego strzale odbił się jeszcze od bramkarza i wturlał się przy słupku

10 min - Krokosz z niebieskiej, pewnie łapie Kieler. Chwilę wcześniej swoich sił próbował Valusiak, lecz strzelił obok słupka

8 min - Kolejna szansa T.Kozłowskiego, który samotnie pomknął w tercję rywala, jego strzał wybronił Kalemba

6 min - Kontratak goście przerwał jeden z sosnowiczan,a mogło być gorąco

5 min - Duszak z niebieskiej, krążek do boku sparował Kalemba

3 min - Komorski mocno, lecz nad bramką. W odpowiedzi Szewczyk wyjechał z kontratakiem, dobra postawa bramkarza gości

2 min - W odpowiedz K. Kalinowski pomknął lewą stroną i strzelił przy słupku, dobra pierwsza interwencja Kielera

1 min - Między słupkami Kieler i Kalemba. Pierwszy celny strzał w dzisiejszym spotkaniu oddali zawodnicy Zagłębia. T.Kozłowski uderzył wprost w bramkarza gości

0 min - Witamy z Sosnowca. Za ok 10 min początek spotkania. Zapraszamy od 18 na relację "minuta po minucie"
#33 Nikifor Szczerba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0