1:2 Marek Modrzejewski #77 ( Mateusz Adamus #38 ) +/-
(+) Adamus #38, Modrzejewski #77, Połącarz #23, Skrzypkowski #59, Wojtarowicz #85
1:3 Michał Kasperczyk #11 ( Jarosław Różański #79, Jarosław Rzeszutko #13 ) +/-
2:3 Maciej Stehlik #34 ( Sebastian Baca #37, Marcin Kołodziej #35 ) +/-
(+) Baca #37, Jaskólski #17, Kołodziej #35, Majoch #24, Stehlik #34
(-) Kasperczyk #11, Nikolov #8, Piotrowicz #81, Różański #79, Rzeszutko #13
5/5 35:27
2:4 Wojciech Wojtarowicz #85 ( Marek Modrzejewski #77, Paweł Skrzypkowski #59 ) +/-
59:40 2 min. Kamil Duszak #6 Uderzanie kijem
- Jeśli doceniasz naszą pracę na Hokej.Net i chcesz nas wesprzeć w dalszym rozwoju wystarczy że raz dziennie klikniesz w reklamę obok panelu logowania na stronie głównej. Dziękujemy!
---

57 min - GOOL!!! KRYŚ DAŁ POPIS JAK ZAWSZE Nie zauważył podania krążka ręką do Rzeszutki. Mimo protestów miejscowych gol został uznany

56:48 CZAS DLA ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC. Zagłębie bez bramkarza

55 min - Tabacek strzelił pod pachę Nowaka, bramkarz Zagłębia przycisnął krążek do tułowia

54 min - Piotrowicz mocno, lecz obok prawego słupka

53 min - Krążek skakał przed bramką Unii, lecz nie przekroczył linii. Szczęście po stronie gości

51 min - Działo uderzył z niebieskiej linii, chwilę później dobijał M.Kozłowski. Obie próby wybronił Fikrt

49 min - Jakubik leżał przez chwilę na lodzie po ataku jednego z sosnowiczan. Zagłębie stara się grać agresywnie i doprowadzić do remisu

46 min - Bramka nie została uznana

46 min - Analiza wideo po strzale Dołęgi, wg głosów na trybunach krążek odbił się od siatki i wypadł z bramki

42 min - Zachariasz w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z Fikrtem

38 min - M.Kozłowski bliski wyrównania, guma przeleciała nad poprzeczką

36 min - GOOL! Wymiana ciosów w Sosnowcu. W odpowiedzi Dołęga wbija krążek do siatki

35 min - GOOL! Szybka wymiana krążka i Unia błyskawicznie odpowiada

34 min - GOOL! Stehlik z bliska pokonuje Fikrta

32 min - GOOL! Kasperczyk z niebieskiej pakuje krążek pod poprzeczkę, Nowak bez szans

28 min - Ponownie Duszak, lecz tym razem po lodzie. Górą jak wcześniej bramkarz przyjezdnych

26 min - Szewczyk przejechał wzdłuż bramki i strzelił w Fikrta, chwilę później strzał Duszaka również przyblokował bramkarz gości

25 min - Różański z bulika w kask Nowaka, chwila przerwy w grze

22 min - GOOL! 38 sekund wystarczyło by przyjezdni wyszli na prowadzenie - strzelcem Modrzejewski

22 min - GOOL! Piękna bramka Różańskiego, który strzałem w okienko nie dał szans Nowakowi

20 min - Po syrenie kończącej tercję na noszach do szpitala na sygnale został odwieziony Adrian Kurz

19 min - Działo nie przejął krążka od jednego z ze swoich kolegów i tym samym zmarnował kapitalną szansę na podwyższenie prowadzenia

18 min - Pudło Piekarskiego, który nie skierował krążka do pozostawionej sporej przez Nowaka luki. Krążek po jego uderzeniu przeleciał nad poprzeczką

17 min - Różański fatalnie przestrzelił z bliska, oba zespoły zagrają po czterech. Na ławce Nikolov i J.Jaksólski

16 min - Wojtarowicz z bulika, gumę odbił do boku Nowak. Chwilę później Nikolov z dwóch metrów nad poprzeczką

14 min - Ratownicy medyczni wraz z noszami udali się do szatni Zagłębia

13 min - Baca pomknął prawą stroną i strzelił ze ściąganej. Krążek pewnie wyłapał bramkarz Unii

12 min - GOOL! Dołęga wykończył zamek i strzałem przy słupku otwiera wynik spotkania

11 min - Kurz zszedł do szatni w asyście lekarzy

11 min - Fiedor zaatakował Kurza przy bandzie, zawodnik Zagłębia padł na lód i się nie rusza

10 min - Voznik wyjechał samotnie, lecz nie zdołał czysto uderzyć w krążek i w Sosnowcu nadal 0:0

9 min - Goście nie wykorzystali przewagi, chociaż zamykali Zagłębie we własnej tercji

6 min - Baca leży na lodzie, po ataku jednego z zawodników Unii, obyło się bez kar. Chwilę później zawodnik przy pomocy kolegów zjechał do boksu

4 min - Duszak huknął z niebieskiej obok bramki. W odpowiedzi po szybkim rajdzie Nowaka próbował pokonać Rzeszutko. Guma minęła słupek bramki sosnowiczan

3 min - Zachariasz mocno, lecz obok słupku. Sosnowiczanie zagrają z przewagą jednego zawodnika

2 min - Na trybunach swoich kolegów ogląda kontuzjowany Marcin Jaros

1 min - Pierwszy celny strzał w dzisiejszym meczu oddali sosnowiczanie, krążek do lodu przymroził Fikrt

0 min - Witamy ze "Stadionu Zimowego" w Sosnowcu. Za ok 10 min początek pojedynku, padnie dzisiaj rekord frekwencji. Na głównej trybunie głównej naliczyliśmy 25 osób. Zapraszamy od 17:00
#94 Michał Elżbieciak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Bartłomiej Nowak B 4 4.01 29 29 0 0 0 0 86.21 59:48 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0