20:20 2 min. Krzysztof Zapała #10 Wysoko uniesiony kij
25:42 2 min. Przemysław Odrobny #90 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:10 2 min. Mikołaj Łopuski #82 Zahaczenie
37:30 2 min. Milan Baranyk #28 Atak kijem trzymanym oburącz
45:56 2 min. Michał Radwański #20 Trzymanie przeciwnika
46:04 2 min. Bogusław Rąpała #23 Trzymanie kija przeciwnika
48:21 2 min. Adam Bagiński #3 Przeszkadzanie
48:36 2 min. Teddy Da Costa #80 Spowodowanie upadku przeciwnika
- Koniec Meczu 5-4.
- 60 min. - Vozdecky obok pustej bramki z backhandu.
- 59:19 - Czas dla Tychów, Sobecki w boksie.
- 59 min. - Zion z bliska, zablokowany. Odrobny mrozi gumę po odbiciu się jej od Droni.
- 59 min. - Kolusz wjechał przed bramkę, ale został zatrzymany przez obrońców.
- 57 min. - Zion nad bramką w dobrej okazji.
- 57 min. - Bartosz z podania Wolskiego, obraca się z gumą, odbija Sobecki.
- 56 min. Sanoczanie 2 na 1, Kubat do Białego, ale krążek w ostatniej fazie przecina obrońca GKS.
- 55 min. - Mocny strzał z boku Droni, przebija się przez gąszcz kijów i wychodzi z boku bramki.
- 54 min. - Słupek po strzale Dutki.
- 53 min. - GOL! 5-4! Zaskakujący strzał Rąpały z niebieskiej spod bandy zaskakuje Sobeckiego! Asystował Wolski, który wziął na siebie rywala i wycofał gumę do "Buliego".
- 53 min. - Strzał Vitka z boku odbija Sobecki.
- 52 min. - Z niebieskiej Dutka, do raka łapie Odrobny. Tychy kąsają coraz groźniejszymi atakami.
- 51 min. - GOL! 4-4! Wanacki potężnie z niebieskiej po błędzie Dziubińskiego.
- 51 min. - Wolski na wprost bramki, ale nie trafił w jej światło!
- 50 min. - Po strzale Vozdeckyego krążek zatańczył przy poprzeczce Sobeckiego i wyleciał przed bramkę.
- 50 min. - Potężny strzał Mojżisza, pewnie do raka łapie Sobecki.
- 49 min. - Sanoczanie zagrają w podwójnej przewadze. Wolski z mocno z okolicy bulika, pewnie Sobecki.
- 48 min. - GOL! 4-3! Zion w zamieszaniu zdobywa gola, Odrobny zasłonięty przez swoich zawodników.
- 47 min. - Parzyszek uderza z powietrza, Odrobny broni. Zion w bramkarza, Kotlorz z bliska w Odrobnego.
- 46 min. - Zion dwa razy obok bramki.
- 46 min. - Tyszanie przez prawie dwie minuty zagrają w podwójnej przewadze.
- 45 min. - Wolski obok bramki, Kotlorz huknął nad bramką.
- 44 min. - Kubat zbyt lekko by zaskoczyć Sobeckiego.
- 43 min. - Strzyżowski z bliska przestrzelił.
- 41 min. - Vozdecky obok bramki z okolic bulika.

- Koniec II tercji
- 39 min. - Strzały Bartosza i Zapały odbija z trudem Sobecki.
- 37 min. - Baranyk pod bandą kasuje Malasińskiego, który po chwili z pomocą kolegów i masażysty zjeżdża do boksu.
- 36 min. - GOL! 4-2! Skrzydłem popędził Mojżisz i uderzył zza bulika, zaskakując Sobeckiego strzałęm przy słupku!
- 35 min. - GOL! 3-2! Strzał Dziubińskiego odbija Sobecki, ale petarda Malasińskiego odbija się od poprzeczki i wpada do bramki!
- 34 min. - Efektownie rakiem Odrobny broni strzał Witecki.
- 33 min. - Kolusz po podaniu Kotaszki, znalazł się pod bramką, ale po rykoszecie guma wychodzi nad bramką.
- 32 min. - Gruszka w środek bramki, odbija Sobecki.
- 32 min. - Strzał Łopuskiego z prawej strony, pewnie mrozi Odrobny.
- 31 min. - Sanoczanie nie wykorzystali gry w podwójnej przewadze, w ostatniej fazie zbyt duża ilość podań, mało strzałów.
- 30 min. - Bartosz przed Sobeckim, ale chciał podawać do Vitka i sytuacja zmarnowana, Sobecki mrozi.
- 29 min. - Strzał Kotaszki odbija się od bandy, wychodzi przed bramkę, dobija Wolski - ale ten szybko się przemieszcza i mrozi gumę.
- 28 min. - Trzy potężne strzały Mojzisza odbija jak w transie Sobecki.
- 26 min. - GOL! 2-2! Łopuski od Jakesa! Łopuski w zamieszaniu podbramkowym umieszcza gumę w siatce!
- 25 min. - Niepotrzebna kara Odrobnego który podciął Simiczka.
- 23 min. - Tyszanie prócz jednej akcji nie zagrozili ramce Odrobnego
- 22 min. - Strzał Dutki odbija Odrobny, obrońcy blokują Łopuskiego.
- 21 min. - Szybka kara dla Zapały po wznowieniu gry
- Trwa II tercja

- Koniec I tercji. Bardzo szybka pierwsza tercja, akcja za akcję. Więcej sytuacji mieli gospodarze, ale dobrze dysponowany jest Sobecki. Dopiero dwie ostatnie akcje w pierwszej tercji dały prowadzenie gospodarzom.
- 20 min. - GOL! 2-1! Vozdecky idealnie zagrał przed bramkę do Bartosza, upadając strzelił pomiędzy parkanami Sobeckiego!
- 19 min. - Vozdecky wysoko nad bramką.
- 18 min. - GOL! 1-1! Gruszka wymanewrował bramkarza i z backhandu po lodzie pokonał Sobeckiego.
- 17 min. - Krążek odbijał się jak kula bilardowa, ale strzał Droni zablokowany.
- 16 min. - Sobecki pewnie broni strzał Strzyżowskiego a wcześniej Gruszki po jego indywidualnej akcji.
- 15 min. - Dziubiński oddał mocny strzał, ale Malasiński nie zdążył na dobitkę.
- 14 min. - Liniowy nie wiadomo skąd wypatrzył uwolnienie, Vitek gestami pokazuje że dotknął gumę.
- 13 min. - Szybka odpowiedź gospodarzy, ale Vitek zamiast strzelać oddawał jeszcze krążek Bartoszowi.
- 13 min. - GOL! 0-1! Szybka akcja tyszan, wzdłuż bramki Simiczek do Bagińskiego a ten pewnie w długi róg pokonał Odrobnego.
- 12 min. - Przez minutę sanoczanie nie dali przejąć krążka tyszanom.
- 12 min. - Spod bandy Kotlorz, pewnie Odrobny.
- 11 min. - Świetna akcja Vozdeckyego z Bartoszem, zakończona strzałem Kotaszki - minimalnie nad bramką!
- 10 min. - Bartosz do Kolusza, ten z lewej strony sam na sam, Sobecki świetnie rakiem odbił gumę! Szybki mecz!
- 9 min. - Gruszka do Malasińskiego ten w sytuacji sam na sam trafił obok bramki jakby nie przełożył krążka na backhand a strzelał z pierwszego krążka ...
- 8 min. - Vozdecky trafia w słupek, krążek wyszedł przed bramkę.
- 7 min. - Strzał Parzyszka nad bramką
- 7 min. - Indywidualna akcja Wolskiego, trafia nad poprzeczką!
- 6 min. - Wanacki z niebieskiej, zbyt lekko.
- 5 min. - Da Costa trafia w spojenie bramki Odrobnego!
- 3 min. - Strzał Vitka zablokowany.
- 2 min. - Sanoczanie zamknęli gości w ich tercji.
- 1 min. - Vozdecky wjechał przed bramkę strzelił jednak obok słupka.
#44 Daniel Kachniarz B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 4 4.00 27 27 0 0 0 0 85.19 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#36 Peter Bartoš ŚR 1 0 0 0 1 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Marcin Biały ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Paweł Dronia PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Krystian Dziubiński ŚR 0 2 2 0 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0