3:2 Nick Sucharski #16 Karny decydujący 65:00
07:16 2 min. Tomasz Połącarz #23 Uderzanie kijem
07:38 2 min. Angel Nikolov #8 Atak kijem trzymanym oburącz
16:05 2 min. Tomasz Połącarz #23 Ostrość
16:42 2 min. Grzegorz Piekarski #16 Opóźnianie gry
30:12 2 min. Artur Gwiżdż #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:54 2 min. Justin Chwedoruk #40 Uderzanie kijem
43:26 4 min. Artur Gwiżdż #8 Ostrość
50:01 2 min. Grzegorz Piekarski #16 Podcięcie
61:06 2 min. Andrej Prokopczik #29 Ostrość
61:42 2 min. Petr Valušiak #20 Zahaczenie
Sucharski jako jedyny się nie myli. Precyzyjny strzał między parkany. HC GKS - 2 punkty, Aksam Unia - 1 oczko.

Już wiemy, że zaczną katowiczanie.
Rolba sunie po lodzie. Za jakieś 3 minuty rozpocznie się seria rzutów karnych.

Będą karne!
Koniec dogrywki!
64 min. - Katowiczanie w komplecie.
64 min. - Biało-niebiescy w komplecie. Różański dostał dobre podanie, ale zgubił krążek.
63 min. - Będzie kara dla katowiczan. Akcja Sarnika: strzał, dobitka, ale broni Kalemba.
62 min. - Na ławkę kar wędruje Prokopczik. Katowice 4 na 3.
61 min. - W odpowiedzi Rzeszutko, pewnie Kalemba.
61 min. - Akcja Chwedoruka: strzał z ostrego kąta, ale Fiki odija.

60 min. - I mamy dogrywkę.
57 min. - Pachnie dogrywką. Obie drużyny raczej skupiają się na zabezpieczeniu swojej tercji niż na atakach.
56 min. - Dwie dobre interwencje Kalemby, strzelali Piekarski i Rzeszutko.
55 min. - Dużo strat, wstrzeleń krążka, ale niewiele z tego wynika.
53 min. - Oświęcimianie już w komplecie.
51 min. - Kara dla Piekarskiego. Szansa dla katowiczan i moment próby dla oświęcimian,
49 min. - Zakotłowało się pod oświęcimską bramką. Błąd Nikolova, ale w ostatniej chwili dobrze zachował się Różański.
48 min. - Zamek rozgrywany przez biało-niebieskich pozostawiał sporo do życzenia. Katowiczanie w komplecie,
44 min. - Troszkę poszarpali się zawodnicy obu drużyn. Nerwy puściły Gwiżdżowi, który zarobił podwójną karę mniejszą.
42 min. - Modrzejewski o krok od zaskoczenia Kalemby.
41 min. - Sporo indywidualnych błędów w tercji środkowej.
Zaczynamy trzecią odsłonę. Emocji nie zabranie.

37 min. - Katowiczanie w komplecie. Biało-niebiescy mogą żałować, że strzały Chomki, Tabaczka nie znalazły drogi do bramki. Białorusin i Słowak byli o włos.
35 min. - Chwedoruk wędruje na ławkę kar i oświęcimianie znów w przewadze.
35 min. - Krążek po dograniu Różańskiego do Chomki zatańczył na linii bramkowej. Chomko nie zdążył ani oddać strzału, ani dobić go do pustej bramki.
34 min. - GOOOL! 2:2! Modrzejewski pięknym strzałem z nadgarstka, odbitym od poprzeczki, zaskoczył Kalembę.
32 min. - Gra oświęcimian zmieniła się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
31 min. - GOOOL! 2:1! Pierwsza przewaga i pierwszy gol! Dogranie Nikolova do Rzeszutki, a ten znakomicie przystawił kij. Wcześniej Nikolov z linii niebieskiej trafił w słupek
31 min. - Jaros uderzył z klepy, a gdy starał się dobić gumę został zahaczony przez Gwiżdża.
30 min. - Gwiżdż z niebieskiej, pewna interwencja Fikrta.
28 min. - Kalemba znów świetnie broni niesygnalizowane uderzenie Sarnika. Ładny strzał interwencja, zawodnicy Unii widzieli już chyba krążek w siatce.
25 min. - Ależ akcja oświęcimian. Modrzejewski wyprowadził kontrę i zagrał wzdłuż bramki do Jarosa, a ten w dogodnej sytuacji nie zdołał trafić do siatki.
22 min. - Były zawodnik Zagłębia Sosnowiec od tej tercji w ataku z Różańskim i Rzeszutkiem.
22 min. - Oświęcimianie znacznie żywsi, bardziej zadziorni. Akcja Sarnika, ale krążek minął lewy słupek bramki Kalemby.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę.

20 min. - GOOOL! 2:0! K. Kalinowski wjechał przed bramkę, poczekał, przymierzył i zakpił z oświęcimskich obrońców, którzy nie raczyli go zaatakować. Gol na sekundę przed końcem pierwszej odsłony.
20 min. - Frączek zaliczył pudło sezonu, nie trafiając z trzech metrów. Świetne zagranie zza bramki Nicka Sucharskiego.
19 min. - Połącarz już na lodzie. Piekarski też. Kolejny okres w podwójnej przewadze przetrzymany przez podopiecznych Tomasza Piątka.
17 min. - Kolejna kara dla Połącarza. Po chwili na ławce siada Piekarski.
16 min. - Bez ładu i składu grają biało-niebiescy. Z kolei katowiczanie naprawdę wkładają sporo serca. Ich kontry są szybkie i przemyślane.
14 min. - Chyba najgroźniejsza akcja oświęcimian. Adamus przegrał próbę nerwów z Kalembą. Katowicki golkiper nie dał się złapać na zwód na bekhend.
13 min. - Na razie bramka oświęcimian jest obstrzeliwana. Fiki zwija się w ukropie.
11 min. - Jaros, ale to był za lekki strzał, by zaskoczyć Kalembę.
10 min. - Oświęcimianie już w komplecie.
9 min. - Podopieczni Jacka Płachty nie mają pomysłu na rozegranie zamka. Inna sprawa, że biało-niebiescy naprawdę nieźle się bronią.
8 min. - Będzie to podwójna przewaga, bo do Połącarza dołącza Nikolov.
8 min. - Valusiak faulowany przez Połącarza i HC GKS zagra w przewadze.
6 min. - Za dużo wolnego miejsca pozostawiają katowiczanom.
5 min. - GOOOL! 1:0! Kapitalna indywidualna akcja Komorskiego, który z łatwością objechał Połacarza i strzałem po lodzie pokonał Fikrta.
4 min. - Zakotłowało się pod oświęcimską bramką. Uderzenie Chwedoruka zatańczyło na linii bramkowej.
3 min. - Drzewiecki próbował wykorzystać błąd przy zmianie oświęcimian, ale z jego uderzeniem poradził sobie Fikrt.
1 min. - Sporo niedokładności w poczynaniach obu drużyn. Fikrt dwukrotnie mrozi krążek po niezbyt mocnych uderzeniach katowiczan.

Obie drużyny już na tafli. I zaczynamy

Witamy z Katowic. Za chwile rozpocznie się spotkanie HC GKS-u Katowice z Aksam Unią Oświęcim.

Za niezbędną pomoc techniczną dziękujemy panu Krzysztofowi Długajczykowi!

#24 Mateusz Bepierszcz LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Bychawski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Nick Sucharski ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 1 1
#6 Krzysztof Śmiełowski LO 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#79 Jarosław Różański PS 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 1 0 0 0 1 -2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0