2:0 Mateusz Adamus #38 ( Mariusz Jakubik #10, Siarhiej Chamko #63 ) +/-
2:1 Peter Bartoš #36 ( Ivo Kotaška #6, Josef Vítek #73 ) +/-
2:2 Dariusz Gruszka #31 ( Peter Bartoš #36, Tomasz Malasiński #89 ) +/-
(+) Bartoš #36, Gruszka #31, Kotaška #6, Malasiński #89, Rąpała #23
(-) Kasperczyk #11, Łucznikow #25, Połącarz #23, Tabaček #55, Wojtarowicz #85
5/5 35:34
3:2 Jarosław Rzeszutko #13 ( Jarosław Różański #79, Paweł Skrzypkowski #59 ) +/-
Koniec Meczu
60 min. - Do pustej bramki nie trafili Nikolov, Gabryś, Rzeszutko i Różański
59:00 - Czas dla Sanoka.
58 min. - GOOOL, 4:2! Świetne, blisko trzydziestometrowe podanie Adamusa do Jarosa, a ten w sytuacji sam na sam pokonuje Kachniarza
56 min. - Tabaczek do Łucznikowa, ale 22-letni Rosjanin nie zdołał opanować krążka
55 min. - Jaros, dobre uderzenie z nadgarstka. Kachniarz na posterunku
52 min. - Karny dla Unii. Jednak Chomko nie wykorzystuje sytuacji!
51 min. - Tabaczek jechał na 2 na 1 ale zamiast podać do Łucznikowa to sam próbował strzału.
47 min. - Biało-niebiescy nie mają pomysłu na założenie zamka.
46 min. - Dobra okazja dla oświęcimian, którzy mogą podwyższyć prowadzenie.
45 min. - Troszkę boksu przy Chemików 4. Wcześniej karę zarobił Gruszka. Jaros 2 minuty, Rąpała 4.
44 min. - Dwie dobre interwencje Fikrta.
42 min. - Wielu kibiców zadaje sobie pytanie, czy biało-niebiescy sprawią dzisiaj niespodziankę i pokonają sanoczan.
41 min. - Rozpoczęła się ostatnia odsłona.

39 min. - Emocji w Oświęcimiu nie brakuje. Kibice mają okazję oglądać naprawdę niezły mecz.
37 min. - GOOOL 3:2! Ależ odpowiedź oświęcimian. Różański do Rzeszutki, a ten precyzyjnym strzałem pokonuje Kachniarza.
36 min. - GOOOL 2:2! Gruszka po profesorsku pokonuje Fikrta. Wymanewrował go, kładąc na lodzie za pomocą kilku balansów ciała.
33 min. - Zagotowały się głowy Kubata i Adamusa, obaj wędrują na ławkę kar.
31 min. - Teraz groźne strzały: Gabrysia, Tabaczka i Łucznikowa. Szczęście po stronie Kachniarza.
30 min. - Kara dla Strzyżowskiego. Nieodpowiedzialne zachowanie wychowanka Sanoka.
29 min. - GOOOL 2:1! Bartosz strzałem z bliskiej odległości zdobywa kontaktowego gola.
28 min. - Dwie minuty kary dla Wojtarowicza.
27 min. - GOOOL 2:0!. Ktoś kiedyś powiedział, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Jakubik wyszedł z kontrą, zagrał do Adamusa, a ten skutecznie wymanewrował Kachniarza i posłał gumę do siatki.
26 min. - Zapała!!! Z najbliższej odległości pudłuje jak junior.
25 min. - Kara dla Chomki i sanoczanie przed szansą na doprowadzenie do wyrównania.
23 min. - Dwie dobre interwencje "Fikiego" ratują oświęcimian przed stratą bramki.
22 min. - Sporo nieporozumień w szeregach biało-niebieskich, ale Bartosz i Vitek nie potrafili tego wykorzystać.
21 min. - Krążek dla oświęcimian i zaczynamy drugą odsłonę.

18 min. - Łucznikow! Znów kąśliwe uderzenie Rosjanina, ale rakiem broni Kachniarz.
18 min. - GOOOL 1:0! Różański strzałem od zakrystii pokonuje Kachniarza.
17 min. - Łucznikow odważnie wjechał do tercji rywala i od razu zdecydował się na strzał. Broni Kachniarz.
17 min. - Tabaczek... i broni Kachniarz. Wydaje się, że lepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby "Tabo" zagrał do Łucznikowa.
16 min. - Vozdecky w kapitalnej sytuacji posyła gumę obok słupka.
14 min. - Na ławkę kar wędruje Tabaczek, szansa dla sanoczan.
13 min. - Spotkanie przypomina mecz z poprzedniej rundy, gdzie sanoczanie dopiero po rzutach karnych pokonali oświęcimian.
12 min. - Łucznikow do Tabaczka, ale Słowak trafia tylko w boczną siatkę.
11 min. - Gabryś z okolic linii niebieskiej, ale broni Kachniarz.
10 min. - Sanoczanie zamknęli oświęcimian w ich tercji (blisko pół minuty), jednak strzały Vozdeckiego i Bartosza nie zaskoczyły Fikrta.
8 min. - Szybka akcja oświęcimian. Różański do Gabrysia, ten do Chomki, jednak białoruski skrzydłowy nie trafia w krążek, podobnie jak Rzeszutko.
5 min. - Kontra sanoczan, Wolski wykłada krążek Vitkowi, jednak czeski napastnik zmarnował dogodną sytuację.
4 min. - Oświęcimianie zakładają zamek, jednak ich strzały (Prokopczika i Piekarskiego) oddawane na bramkę Kachniarza są dalekie od ideału
3 min. - Rzeszutko, ależ dogodna sytuacja, ale nie zdołał pokonać Kachniarza. Usprawiedliwia go fakt, że był faulowany przez Milana.
3 min. - Teraz akcja oświęcimian, ale Michał Kasperczyk za długo zwlekał z oddaniem strzały.
2 min. - Kotaszka z linii niebieskiej, ale Fikrt broni jego strzał.
1 min. - Zaczynamy. W ataku sanoczanie, ale krążek Wolskiemu odebrał Różański.
#55 Peter Tabaček ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ciarko PBS Bank
#44 Daniel Kachniarz B 4 4.03 38 38 0 0 0 0 89.47 59:32 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#36 Peter Bartoš ŚR 1 1 1 0 2 1 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#93 Łukasz Bułanowski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Paweł Dronia PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0