10:15 2 min. Patryk Noworyta #57 Zahaczenie
12:34 2 min. Damian Piotrowicz #81 Zahaczenie
36:01 2 min. Piotr Koseda #13 Atak łokciem
48:51 2 min. Wojciech Wojtarowicz #85 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:09 2 min. Grzegorz Piekarski #16 Opóźnianie gry
53:00 2 min. Mariusz Jakubik #10 Trzymanie przeciwnika
53:13 2 min. Jacek Dzięgiel #68 Zahaczenie
56:15 2 min. Aivars Gaisins #25 Atak łokciem
56:15 2 min. Aivars Gaisins #25 Ostrość
56:15 2 min. Wojciech Stachura #19 Ostrość

- 1min. - Zaczynamy rewanżowe spotkanie Pucharu Polski pomiędzy Aksam Unią Oświęcim a Nestą Karawelą Toruń. W Toruniu wygrała Unia 1:7.
- 1min. - Pierwszy krążek dla gospodarzy.
- 3min. - 2min dla Gaisnisa za zahaczanie.
- 6min. - GOOL ! 1:0 . Piotrowicz wycofał krążek na środek tercji do Zatki, a ten precyzyjnym strzałem pokonał Witkowskiego.
- 9min. - 2min dla Daniela Minge za spowodowanie upadku przeciwnika.
- 10min. - 2min dla Noworyty za zahaczanie.
- 12min. - Oba zespoły w pełnym zestawieniu.
- 12min. - 2min dla Piotrowicza za zahaczanie.
- 14min. - Goście w pełnym zestawieniu.
- 15min. - Jaros podaje do Wojtarowicza, oddaje strzał, ale pięknie broni Witkowski.
- 18min. - Dzięgiel próbował posłać krążek w krótki róg Witka, ten jednak czujnie na posterunku.
- 19min. - GOOL ! 2:0. Toruńska obrona rozklepana. Jakubik do Jarosa a ten dopełnia formalności. Witkowski był bez szans.
- 19min. - 2min dla Bluksa

Koniec 1 tercji...

Trwa 2 tercja...

- 24min. - GOL ! 2:1. Goście zdobywają kontaktową bramke. Autorem bramki jest Bartosz Pieniak !. Ze słownika NHL można powiedzieć że to był tip-in, czyli zawodnik upadając umieścił krążek w siatce.
- 28min. - GOOL ! 3:1. Stachura wystawił krążek jak na tacy Jurczakowi, a ten musiał trafić !.
- 28min. - GOOL ! 4:1. Prochazka wzdłuż bramki do Radwana, napastnik zbił krążęk i "guma" w siatce.
- 29min. - GOL ! 4:2. Co za mecz ! Co akcja to gol ! Tym razem torunianie odrabiają straty. Winiarski strzela między parkanami Witka.
- 30min. - Dwie groźne akcje Wojtarowicza !. Pierwszy strzał ląduje na słupku toruńskiej bramki, a drugi lecący krążek wprost do okienka bramki, Witkowski w ostatnim momencie odbija strzał.
- 33min. - Zatko potężnie z 8. metrów, ale guma zatrzymuje się na słupku. Trzeba zaznaczyć także, że świetnym przeglądem pola popisał się Krajczi, który ściągnął obrońce i sprytnie zostawił krążek pozostawionemu bez opieki Mirowi
- 35min. - GOOL ! 5:2. Riha precyzyjnym strzałem tuż obok lewego słupka Witkowskiego umieszcza krążek w toruńskiej bramce.
- 36min. - 2min dla Kosedy dla atak łokciem.
- 37min. - GOL! 5:3. Oświęcimianie zlekceważyli Dzięgiela, a ten w sytuacji sam na sam pokonuje Witka. Bramka zdobywa w liczebnym osłabieniu !.

Koniec 2 tercji...

- 41min. - GOOL ! 6:3. Zatko strzela swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.
- 45min. - 2min dla Bluksa za zahaczanie.
- 46min. - GOOL ! 7:3. Strzał Jakubika w stronę bramki. Krążek ląduje na piersi Połącarza od którego "guma" się odbija i wpada do bramki.
- 48min. - 2min dla Wojtarowicza za spowodowanie upadku przeciwnika.
- 50min. - 2min dla Piekarskiego za celowe opóźnianie gry.
- 53min. - 2min dla Jakubika za trzymanie
- 53min. - 2min dla Dzięgiela za zahaczanie
- 56min. - 2min dla Gaisnisa za atak łokciem + 2min za nadmierną ostrośc w grze. 2min również dla Stachury za nadmierną ostrość w grze.

Koniec meczu ! . Unia Oświcim, Ciarko PBS Sanok, Cracovia Kraków, oraz JKH GKS Jastrzębie to 4 drużyny które zagrają w półfinale Pucharu Polski.