03:38 2 min. Mateusz Bryk #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:50 2 min. Adrian Kurz #49 Przeszkadzanie
38:38 2 min. Szymon Marzec #42 Trzymanie przeciwnika
42:03 2 min. Andrzej Banaszczak #23 Atak kijem trzymanym oburącz
42:19 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Przeszkadzanie
55:46 2 min. Bartosz Dąbkowski #41 Zahaczenie
57:22 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
57:32 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Opóźnianie gry
---

58 min - Zagłębie przez dwie minuty w podwójnej przewadze

56 min - GOOL! W odpowiedz Ślusarczyk wykorzystuje podanie Podsiadło i trafia do bramki

55 min - GOOL! Bordowski pokonuje leżącego Szydłowskiego, Zagłębie już chyba myśli o pomeczowym prysznicu, a nie grze

53 min - Drzewiecki indywidualnie przed bramką Szydłowskiego, dobrze interweniuje bramkarz Zagłębia

51 min - Labryga w swoim stylu z niebieskiej linii, krążek odbił parkanem bramkarz Zagłębia. Dobitka Marca również niecelna

47 min - Poprzeczka po strzale Kosteckiego, kibice domagają się analizy video. Z naszej perspektywy była bramka ale nie chcemy tu spędzić kolejnych zbędnych minut i lepiej by jej nie było. Nie ma analizy, gramy dalej

45 min - Urbanowicz próbował samotnie podwyższyć prowadzenie swojej drużyny, lecz krążek po jego strzale przeleciał nad poprzeczką

43 min - Banaszczak niemal znokautował jednego z zawodników JKH za co został odesłany na ławkę kar.

41 min - Bernat bliski zdobycia gola na początku trzeciej odsłony, krążek rakiem odbił Kosowski

39 min - GOOL! Grając w osłabieniu goście trafili po raz czwarty. Urbanowicz pomknął na bramkę i po szybkim najeździe kapitalnie uderzył pod poprzeczkę

38 min - Bryk sam na sam, broni Szydłowski

35 min - GOOL! Lipina wykorzystuje zamieszanie pod bramką Szydłowskiego i pakuje krążek do bramki obok leżącego na lodzie bramkarza miejscowych

34 min - Lipina w końcu zaczął odsiadywać swoją karę, wcześniej przez 12 minut rozgrzewał się z kolegami i wyjechał z ławki kar

33 min - Udało się, jest decyzja. Nie ma gola

33 min - Być może po meczu uda nam się zapytać arbitra czemu tak długo oglądał jedną akcję meczu, to już 12 minuta ...

33 min - To już cyrk prawie 10 minut czekamy na decyzję, zwodnicy już się rozgrzewają gdyż przerwa trwa zbyt długo

33 min - Mijają minuty, a decyzji brak. Musi być ciekawy ten film :), który ogląda arbiter

33 min - Analiza video, gdyż zawodnicy Zagłębia twierdzą, że guma odbiła się od wewnętrznej konstrukcji bramki

33 min - Kisiel huknął w poprzeczkę

32 min - Dołęga wyłuskał krążek pod bramką Kosowskiego i z bliska strzelił obok bramki, jęk zawodu na trybunach

30 min - W odpowiedzi zza niebieskiej uderzył Urbanowicz, krążek do boku zbił bramkarz Zagłębia. Dzisiejszy mecz to tzw szarpanina powiedział jeden z siedzących obok kibiców. Dużo w tym racji, gdyż dzisiejszy mecz przypomina ślizgawkę

28 min - Dołęga pomknął lewą stroną i strzelił po lodzie w światło bramki, krążek parkanem odbił Kosowski

26 min - Sosnowiczanie starają się doprowadzić do wyrównania, jednak nie potrafią oddać celnego strzału

23 min - Zdenek próbował zaskoczyć Kosowskiego strzałem z ostrego kąta, lecz bramkarz gości bez problemów poradził sobie ze strzałem rywala

22 min - Słodczyk silnie po lodzie, lecz obok bramki

21 min - Bernat najechał na bramkę Kosowskiego mając za sobą jednego z obrońców JKH, lecz nie zdołał czysto uderzyć w krążek, który minął słupek bramki

19 min - Najazd Urbanowicza prawą stroną nie przyniósł zmiany rezultatu. Zawodnik strzelił po lodzie wprost w Szydłowskiego

17 min - Danieluk mógł podwyższyć prowadzenie gości, dużo szczęścia przy interwencji miał Szydłowski, który zdołał odbić gumę

14 min - GOOL! Zagłębie rozpracowane w kilka sekund. Po wygranym wznowieniu krążek do bramki wpakował Bordowski

12 min - GOOL! I mamy wyrównanie Słodczyk z wysokości bulika precyzyjnym strzałem pakuje krążek pod poprzeczkę

11 min - Lipina szybkim najazdem chciał szybko wyrównać, lecz w bramce dobrze Szydłowski. Bramkarz Zagłębia chwile wcześniej złamał kij i przez kilkanaście sekund grał sprzętem zawodnika z pola

9 min - GOOL! Gospodarze wychodzą na prowadzenie. Bernat strzelił z bliska w bramkarza gości, ten po interwencji wyjechał z bramki. Fakt wolnej przestrzeni wykorzystał Kuc, który z niebieskiej trafił do siatki

6 min - Gospodarze przez dwie minuty grali z przewagą jednego zawodnika, lecz nie zdołali w tym czasie założyć zamka i w żaden sposób nie zagrozili Kosowskiemu

4 min - Szansę na otworzenie wyniku miał Kostecki, lecz krążek po jego strzale z dwóch metrów do boku zbił Kosowski

2 min - W odpowiedzi Białek z bliska obok słupka, poprawka Kisiela również niecelna

1 min - Urbanowicz samotnie pomknął prawą stroną i strzelił z ostrego kąta, krążek do ciała przycisnął Zborowski

0 min - Udało się za chwilę początek pojedynku

0 min - Komisja nadal nie pozwoliła na ujawnienie składów więc czekamy, a mecz już za 5 minut. Profesjonalne działanie w każdym elemencie nie ma co

0 min - Witamy z Sosnowca, zawodnicy rozgrzewają się już na lodzie. za 30 minut początek spotkania. Składy poznamy z lekkim opóźnieniem, gdyż w szatniach buszują Panowie z komisji antydopingowej i może coś się zmienić. Liczymy jednak na czystość zawodników obu drużyn :) i za chwilę zdobędziemy zestawienia obu drużyn
#30 Bartłomiej Nowak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Zbigniew Szydłowski B 5 5.00 35 35 0 0 0 0 85.71 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#10 Robert Kostecki PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#37 Pawieł Kostromitin PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0