3:2 Teddy Da Costa #80 ( Radosław Galant #24, Marian Csorich #13 ) +/-
4:2 Rafał Cychowski #7 ( Maciej Szewczyk #4 ) +/-
(-) Da Costa #80, Gwiżdż #37, Majkowski #44, Parzyszek #19
(+1) 5/4 53:43
15:03 2 min. Martin Voznik #75 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:44 2 min. Artur Gwiżdż #37 Zahaczenie
22:49 2 min. Roman Šimíček #31 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
---
1 min – Gramy, krążek dla przyjezdnych

1 min – Horny najechał prawą stroną tafli, lecz krążek do boku zbił Sobecki

2 min – Szybka odpowiedź gości, Witecki sam na sam dwukrotnie próbował zaskoczyć Szydłowskiego, lecz ten zdołał odbić gumę

4 min – Przygodzki z ostrego kąta, szczęśliwie broni bramkarz Zagłębia

5 min – Horny silnie po lodzie, krążek mija słupek bramki Sobeckiego

6 min – Csorich silnie z niebieskiej, prosto w Szydłowskiego

7 min – Kuc próbował zaskoczyć Sobeckiego strzałem z wysokości bulika, gumę szczęśliwie odbił bramkarz GKS

8 min – GOOL! Samotny najazd Zdenka zakończony sukcesem, Sobecki bez szans w pojedynku sam na sam

10 min – Bramka zmotywowała miejscowych, którzy raz po raz atakują bramkę rywala

11 min – Csorich po raz kolejny silnie przymierzył na bramkę Zagłębia, guma odbiła się od maski Szydłowskiego i wypadła poza taflę

14 min – Ślusarczyk uderzył po lodzie, Sobecki zdołał zamknąć parkany ratując swój zespół przed stratą drugiego gola. W odpowiedzi Bagiński samotnym rajdem postraszył Szydłowskiego, bez efektu bramkowego

16 min - Goście w natarciu, próby Woźnicy i Witeckiego skutecznie powstrzymał Szydłowski

18 min – Goście nie zdołali wykorzystać przewagi jednego zawodnika, sosnowiczanie stawiają dzisiaj duży opór przyjezdnym

21 min - Druga tercja rozpoczęła się od szybkiego najazdu Bagińskiego, lecz jego strzał minął słupek

22 min - GKS zdobył bramkę, lecz trwa analiza video. Z trybun słychać głosy, że napastnik GKS wepchnął krążek nogą

22 min - GOOL! Bramka dla GKS uznana, przypisano ją Parzyszkowi

24 min - GOOL! Szybka odpowiedź miejscowych. Podwójna przewaga wykorzystana. Sosnowiczanie założyli zamek i szybko rozpracowali rywala

28 min - Csorich silnie z niebieskiej, krążek do boku zbił Szydłowski

29 min - W odpowiedzi Kostecki pomknął samotnie środkiem tafli i strzelił nad poprzeczką

30 min - Kosmetyka bramki Sobeckiego, krótka przerwa techniczna

34 min - Kapitalną szansę na doprowadzenie do remisu mieli goście, Bagiński sprytnie uderzył na lodzie, gumę instynktownie złapał Szydłowski

36 min - GOOL! GKS rozpracowany, zamek wykończył Duszak strzałem pod poprzeczkę

38 min - Bernat samotnie najechał na bramkę rywal i strzelił wprost w Sobeckiego

39 min - Parzyszek z bliska w Szydłowskiego, szczęście po stronie Zagłębia

46 min - Zagłębie mimo dwubramkowego prowadzenia stara się powiększyć przewagę nad rywalem. Bernat z bliska obok bramki

48 min - Po strzale Galanta, krążek przeleciał wzdłuż linii między łyżwami Szydłowskiego

49 min - GKS w podwójnej przewadze przez 55 sekund

50 min - Ciura wstrzelił krążek do tercji, gumę pewnie wyłapał bramkarz Zagłębia

51 min - GOOL! Kapitalne wykończenie akcji przez Da Costę, krążek po silnym strzale zatrzepotał w siatce

52 min - Przyjezdni po trafieniu starają się szybko zdobyć kolejnego gola. Zagłębie zamknięte we własnej tercji

54 min - GOOL! Sito po strzale Cychowskiego, krążek uderzony z niebieskiej linii wpada tuż przy słupku

57 min - Spojenie po strzale jednego z zawodników GKS, szczęście po stronie Zagłębia po raz kolejny - strzelał Jakes

57:49 czas dla GKS Tychy - pusta bramka gości

58 min - Bernat na pustą, krążek mija słupek
#33 Marek Rączka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Arkadiusz Sobecki B 4 4.15 36 36 0 0 0 0 88.89 57:49 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#3 Adam Bagiński LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0